9 nejlepších strategií a systémů na kurzové sázení

Kurzové sázení strategie a systém: Kurzové sázení je pro mnohé milovníky sázení vzrušující a zábavnou variantou, dlouhodobým koníčkem či něčím, co by naopak lidé chtěli vyzkoušet, ale doposud netušili, jak na to.

V případě sázení pak vždy platí, že výhra není nikdy stoprocentně zaručena. Naštěstí ovšem existují nápomocné strategie, které šanci na úspěch v kurzovním sázení mohou navýšit.

Ačkoliv někteří nováčci mohou mít z pekla štěstí a zabodovat již se svou první sázkou, zkušenější sázející dobře vědí, že systematický způsob sázení může vést k dlouhodobější linii výhodných sázek.

Podívejme se tedy společně na některé z nejpopulárnějších sázecích strategií a systémů, které vám mohou pomoct šikovně využít váš sázecí rozpočet a přijít si v sázení ke slušnému zisku.

 

Kurzové sázení – Martingale strategie

Martingale strategie je progresivní sázecí systém, jehož cílem je pokrýt jakékoliv vaše ztráty zdvojnásobením vašich šancí v příští sázce.

Mnoho recenzí sázecích systémů tuto strategii považuje za jednu z vůbec nejlepších.

Ukažme příklad z praxe. Pokud byste sázeli například na závod v dostizích, na vybraného koně v prvním závodě byste umístili dejme tomu 100 korun.

V případě, že by sázka selhala, na další závod byste vsadili 200 korun. Kdybyste ani tentokrát nevyhráli, podle Martingale strategie byste na třetí závod vsadili 400 korun, a tak dále.

Takže kdyby třetí závod byl pro vašeho favorita vítězný, získali byste zpět částku, která víc než dostatečně pokryje předchozí dvě ztráty.

Tento sázecí systém bere v potaz fakt, že při kurzovém sázení na sporty na nás vždy čekají výhry i ztráty, a je zpravidla jen otázkou času, než vaše sázka bude vítězná.

Nevýhodou této strategie pochopitelně je, že pokud máte zrovna smůlu a vícekrát po sobě se vám nebude vést, budete muset vsadit větší částky peněz, abyste pokryli vaše dosavadní ztráty.

Pokud jste však ochotni sami sobě stanovit rozumný a striktní sázecí rozpočet, pak je Martingale strategie systém, který vám může pomoct si přijít k celkem stálým ziskům.

 

1900 Kč na kurzové sázení zdarma

 

Kurzové sázení – Fibonacciho strategie

Fibonacciho posloupnost je systém čísel, který se projevuje ve všem, od hurikánů až po galaxie, a odborníky na matematiku fascinuje již celá staletí.

Fibonacciho posloupnost začíná na čísle 0, pokračuje na číslech 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, a tak dále, a jejím základem je sčítat dvě předcházející čísla dohromady.

Jak ale aplikovat Fibonacciho sekvenci na kurzové sázení?

Na první zápas byste vsadili například 50 Kč, a pokud byste sázku prohráli, pak byste sázku navýšili v příštím zápase na 100 Kč. Kdyby se to ani tentokrát nepovedlo, vložili byste sázku 150 Kč, a potom 250 Kč, a tak dále.

V tomto ohledu je Fibonacciho strategie podobná Martingale strategii, ale měli byste ji používat pouze na sázky, kde pravděpodobnost leží nad 2,618.

To protože se má za to, že sázkové kanceláře mají zpravidla problém předpovědět výsledek slosování.

Fibonacciho strategie pak sázejícím poskytuje matematicky odzkoušený systém, který můžete použít k využití slabosti sázkových kanceláří.

A pokud si pročtete internetová fóra zaměřená na sázení, pravděpodobně najdete spoustu sázejících, kteří v minulosti tuto metodu úspěšně využili.

 

Kurzové sázení – strategie Fixní sázka

Pokud Martingale strategie a Fibonacciho strategie zní příliš složitě, pak můžete vyzkoušet jednoduchý systém fixní sázky.

Ten vypadá tak, že vždy vsadíte přesně tu samou částku, bez ohledu na to, kolik byste mohli vyhrát nebo ztratit peněz.

To navýší pravděpodobnost, že nepřijdete o veškeré peníze, ale také omezí vaše potenciální šance na opravdu obrovskou výhru.

Ačkoliv je tak tato metoda relativně populární, znamená mimo jiné, že se jejím využíváním omezujete v tom, jak si zvolíte sázet, a tak nemusí být metoda fixní sázky ideální pro všechny milovníky sázení.

 

Strategie Nízké procento z rozpočtu

Tato zajímavá sázecí strategie po sázejícím vyžaduje, aby vsadil jen velmi nízké procento svého sázecího rozpočtu, a to navíc v souladu s vypsanými kurzy.

Ačkoliv vsadit pouze 1 nebo 2 procenta z vašeho rozpočtu může ze sázky ubrat určitý adrenalin, tato konzervativnější sázecí strategie je mezi profesionální sázejícími velkým hitem, jelikož výrazně snižuje šanci, že přijdete o mnoho peněz.

Všichni lidé, kteří se sázení věnují delší dobu, moc dobře vědí, že občas se holt naskytne období, kdy jim štěstěna nepřeje, a tehdy je tato strategie velice nápomocná.

 

Sázecí strategie pro konkrétní sporty

Výše zmíněné sázecí systémy mohou být použity v celé řadě případů. Ale u některých sportů najdete sázecí systémy, které mohou vylepšit vaše zisky speciálně v daném sportu.

Na dvě takovéto strategie ideální pro určitý sport se nyní podíváme.

Koňské dostihy

Koňské dostihy a sázení jdou ruku v ruce, takže snad nikoho příliš nepřekvapí, že tento sport si vyvinul vlastní unikátní sázecí strategie.

Nejznámější strategií, kterou hojně zmiňují sázející na tematických fórech, je takzvané „jištění“, ale co to přesně znamená?

Ve zkratce to, že umístíte sázky na několik rozdílných výsledků toho stejného závodu. Umístěním několika sázek znamená, že máte větší šanci neztratit váš celkový vklad, než kdybyste jen vsadili na potenciálního vítěze.

A pečlivou analýzou dosavadních statistik můžete sami sobě pomoct umisťovat takové sázky, které mají potenciál se vyplatit.

kurzové sázení strategie na dostihy

Arbitrážní sázení pracuje s podobným principem – tehdy umístíte rozdílné sázky na každý výsledek v rozdílných sázkových kancelářích.

Tím, že na koně jednou vsadíte na nízkou cenu, a jinde na vyšší cenu, můžete vydělat malý, ale přesto nepřehlédnutelný zisk díky tomu, že využijete rozdíly v kurzech stanovených jednotlivými sázkovými kanceláři.

Jde tak o příklad sázecí strategie, která vám poskytne větší možnost se vyhnout ošklivé prohře.

 

Fotbal

Když dojde na sázení na fotbalové zápasy, existuje více možných strategií. Nad/pod sázení je strategie, v níž se pokusíte předpovědět, jestli tým zvládne umístit 2,5 gólů nebo více.

Většina fotbalových fanoušků se zpravidla vyhýbá konkrétním strategiím a prostě sází na svůj oblíbený tým. To se však nemusí vždy vyplatit.

Pokud váš milovaný tým má za sebou sérii proher, vyplatí se mnohdy vsadit na jeho prohru a na výhru soupeře.

Jak sázet na sport a vyhrávat_fotbal

V tomto případě stejně jako u koňských závodů pomáhá i předchozí výzkum.

Ačkoliv sázkové kanceláře provádějí podrobnou analýzu dosavadních statistik, aby mohly vytvořit své kurzy, neexistuje jediný důvod, proč byste nemohli důkladně prozkoumat historii a výkony jednoho konkrétního týmu.

Chvíli to pochopitelně potrvá, ale čím lépe znáte, jak si tým v minulosti vedl, tím lepší a informovanější sázky na jeho případné ne/úspěchy můžete v budoucnu činit.

 

Sázecí strategie, které berou v potaz vnější vlivy

Existuje i rovněž několik užitečných sázecích strategií, které v kurzovém sázení neberou v potaz váš sázecí rozpočet nebo výsledky sportovních týmů.

Ačkoliv byste tyto strategie nikdy neměli používat samotné, v kombinaci s výše zmíněnými postupy mohou rovněž výrazně navýšit vaše zisky.

Sázejte proti davu

Všechny sázkové kanceláře nabízejí kurzy podle toho, jak si myslí, že bude sázet široká veřejnost. Pokud se tedy například chystáte sázet na fotbalový zápas zahrnující vysoce populární tým, vyplatí se zaměřit na přehlédnuté sázky a kurzy, kterým byste třeba jindy nevěnovali pozornost. Sledujte, co dělají ostatní sázející, a upravte svou strategii podle toho.

Sázejte podle počasí

Když sázíte na sportovní utkání, měli byste sledovat předpovědi počasí. Nepříjemné počasí může mnohdy ovlivnit podobu zápasu a jeho výsledek. Samozřejmě platí, že předpovědět přesně počasí je velice obtížné, ale přesto byste měli tyto vnější faktory vždy brát v potaz.

 

Víte, kde vám ještě dají bonus?
Kompletní přehled pro získání bonusů najdete zde.

 

Ta nejlepší strategie vůbec

Ačkoliv je možné se spoléhat na matematické sekvence, předpovědi počasí a psychologii chování davu, žádná strategie není tak nápomocná v sázení jako lidský rozum.

Nejlepší strategií, kterou tak můžete využít, je vytvořit si fixní a bezpečný rozpočet, abyste se ujistili, že kurzové sázení zůstane zábavou a vaším koníčkem a nestane se noční můrou.

Někteří lidé dokážou sázet ukvapeně a mimo své finanční možnosti, tak vždy dávejte pozor, abyste nesázeli, když si to nemůžete dovolit.

Rovněž v případě sázení v sázkových kancelářích vždy důkladně čtěte podmínky a detaily sázky, abyste měli jistotu, že vámi využívané sázkové strategie nejsou proti pravidlům.

Tímto způsobem se také snáz vyvarujete případným nepříjemným překvapením.

Vždy však věřte svému rozumu a dobře si ujasněte, kdy ještě stojí za to si vsadit a kdy ne.

Koneckonců, většina slavných sázecích strategií, jako je například Martingale strategie, se zabývá mimo jiné i tím, jak pokrýt vaše ztráty při sázení.

To protože kurzové sázení je samo o sobě velmi nepředvídatelné, takže i když existují strategie, které mohou vaše šance vylepšit, výhra nikdy není stoprocentně zaručená.

Kdyby byla, každý člověk by již stihl sázením zbohatnout a sázkové kanceláře by zkrachovaly.

Buďte bohatší: 90+ tipů, jak vydělat peníze
Přečtěte si nejlepší a nejobsáhlejší tipy, jak můžete vydělat peníze desítkami různých způsobů zde.