Sázkové kanceláře v ČR [přehled+bonusy 1900 Kč zdarma]

Sázkové kanceláře v ČR. Jak jejich název samotný napovídá, sázkové kanceláře slouží primárně k přijímání sázek, a to nejrůznějšího typu, například na sportovní události.

V rámci České republiky najdeme celou řadu sázkových kanceláří, z nichž se na ty nejznámější v tomto článku podíváme podrobněji.

Mezi české sázkové kanceláře primárně patří takové, které provozují činnost v České republice na základě licence od Ministerstva financí České republiky.

Další variantou jsou společnosti vedoucí webovou stránku či zákaznickou podporu v českém jazyce. Jak tedy můžeme vidět, sázkové kanceláře mají oboje hmotnou i online podobu.

 

Sázkové kanceláře v ČR (níže naleznete vstupní bonusy 300+200+500 Kč+900 Kč)

1) Tipsport (+registrační bonus 300 Kč)

Sázkové kanceláře v ČR_Tipsport

Tipsport je v současnosti největší česká sázková kancelář. Nabízí více různých druhů sázek, například na živé sportovní přenosy, esporty a vsadit si můžete i v online kasinu.

Výhodou je, že v rámci Tipsportu můžete uzavírat sázky i přes mobilní telefon, což je velmi praktické zejména pro vytížené lidi nebo pro ty, co hodně cestují.

Maximální výhra v této sázkové kanceláři činí 10 milionů korun.

Jak sázet na sport a vyhrávat_fotbal

Tipsport je velice aktivní, pořádá často nové soutěže. Zákazníkům nabízí možnost využívat fórum, kde se můžete s ostatními sázejícími podělit o své tipy a zkušenosti, a lidé, kteří s Tipsportem sázejí pravidelně, mají možnost zapojit se do věrnostního programu TipKonto.

Pokud by vás zajímaly předběžné kurzy na zápasy, vyzkoušejte týdeník Ok Tip, či dejte šanci Multiview, kde máte příležitost sledovat přenosy a klidně si vsadit na dva zápasy najednou.

>>> Tipsport nabízí 300 Kč zdarma jako bonus za registraci ZDE + vstupní bonus až 50000 Kč

 

2) Fortuna (+registrační bonus 900 Kč)

Sázkové kanceláře v ČR_Fortuna

Fortuna přeje šťastlivcům, jak můžeme odvozovat již podle názvu. Na rozdíl od Tipsportu je zde maximální možná výhra omezena na „pouhých“ 5 milionů korun a Fortuna také nenabízí asijský handicap.

Fortuna je ovšem nesmírně aktivní kanceláří a v průběhu roku připravuje nejednu rozmanitou akci pro její hráče.

Podobně jako Tipsport nabízí sázky na přímé přenosy, live sázky a možnost mobilního sázení. Stálí hráči se mohou stát součástí věrnostního klubu Fortuna Klub.

>>> FORTUNA nabízí 900 Kč zdarma jako bonus při registraci ZDE

 

3) Chance (+registrační bonus 200 Kč)

Sázkové kanceláře v ČR_Chance

Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice. Hráčům kromě tradičních forem sázek umožňuje na pobočkách sázet i na automaty, číselné hry, kostky nebo poker.

Pořádá pravidelně velké množství soutěží a nabízí asijské handicapy i live sázky s Multiview, kdy můžeme sledovat a sázet na dva zápasy současně.

Stálí sázející jistě rádi využijí věrnostní klub. Maximální výhra je 10 milionů korun.

>>> CHANCE nabízí 200 Kč zdarma jako bonus za registraci ZDE + vstupní bonus 2000 Kč

 

4) SYNOT TIP (+registrační bonus 500 Kč)

Sázkové kanceláře v ČR_Synottip

SYNOT TIP se orientuje primárně na kurzové sázky. Nabízí kurzy nejen na sportovní zápasy, ale také na společenské události typu voleb do parlamentu nebo výběr královny krásy v soutěži Miss.

Na webu této sázkové kanceláře naleznete i kasino, loterii či poker. Myximální výše výhry je 10 milionů korun.

Stálí zákazníci se mohou stát příslušníky věrnostního klubu Benefit klub. Výhodou je pro všechny vytížené lidi možnost využít mobilní aplikaci na Androidu i iOS.

Pokud rádi sázíte na virtuální hry (online výherní automaty, poker, ruletu), SYNOT TIP vám tuto variantu poskytne.

>>> SYNOT TIP nabízí 500 Kč zdarma jako bonus za registraci ZDE + vstupní bonus 25000 Kč

 

5) SAZKAbet

Sázkové kanceláře v ČR_Sazkabet

Další česká sázková kancelář bude jistě všem sázejícím dobře známá díky slově „Sazka“ v názvu. Ano, tuto sázkovou kancelář provozuje Sazka, která drží titul největší loterijní společnosti v České republice.

Maximální možná výhra činí 5 milionů korun. SAZKAbet umožňuje uzavírat i sázky bez remízy, a sázet na přenosy z české fotbalové ligy a live sázky.

Rovněž poskytuje asijské handicapy a funkci cash out, tedy možnost předčasného vyplacení tiketu.

 

Účast na hazardní hře může být škodlivá. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Hazardních her se nemohou účastnit osoby mladší 18 let.

 

Mohlo by vás zajímat
Jak sázet na sport a vyhrávat? Zde najdete ty nejlepší tipy.