Sázkové kanceláře v ČR (kompletní přehled+bonus 500 Kč)

 

Sázkové kanceláře v ČR a bonus 500 Kč

Sázkové kanceláře v ČR. Jak jejich název samotný napovídá, sázkové kanceláře slouží primárně k přijímání sázek, a to nejrůznějšího typu, například na sportovní události. V rámci České republiky najdeme celou řadu sázkových kanceláří, z nichž se na ty nejznámější v tomto článku podíváme podrobněji.

Mezi české sázkové kanceláře primárně patří takové, které provozují činnost v České republice na základě licence od Ministerstva financí České republiky. Další variantou jsou společnosti vedoucí webovou stránku či zákaznickou podporu v českém jazyce. Jak tedy můžeme vidět, sázkové kanceláře mají oboje hmotnou i online podobu.

Sázkové kanceláře v ČR (níže naleznete také vstupní bonus)

Tipsport

Sázkové kanceláře v ČR_Tipsport

Tipsport je v současnosti největší česká sázková kancelář. Nabízí více různých druhů sázek, například na živé sportovní přenosy. Výhodou je, že v rámci Tipsportu můžete uzavírat sázky i přes mobilní telefon, což je velmi praktické zejména pro vytížené lidi nebo pro ty, co hodně cestují. Maximální výhra v této sázkové kanceláři činí 10 milionů korun.

Tipsport je velice aktivní, pořádá často nové soutěže. Zákazníkům nabízí možnost využívat fórum, kde se můžete s ostatními sázejícími podělit o své tipy a zkušenosti, a lidé, kteří s Tipsportem sázejí pravidelně, mají možnost zapojit se do věrnostního programu TipKonto.

Pokud by vás zajímaly předběžné kurzy na zápasy, vyzkoušejte týdeník Ok Tip, či dejte šanci Multiview, kde máte příležitost sledovat přenosy a klidně si vsadit na dva zápasy najednou.

Jak sázet na sport a vyhrávat_fotbal

 

Fortuna

Sázkové kanceláře v ČR_Fortuna

Fortuna přeje šťastlivcům, jak můžeme odvozovat již podle názvu. Na rozdíl od Tipsportu je zde maximální možná výhra omezena na „pouhé“ 2 miliony korun a Fortuna také nenabízí asijský handicap.

Fortuna je ovšem nesmírně aktivní kanceláří a v průběhu roku připravuje nejednu rozmanitou akci pro její hráče. Podobně jako Tipsport nabízí sázky na přímé přenosy, live sázky a možnost mobilního sázení. Stálí hráči se mohou stát součástí věrnostního klubu Fortuna Klub.

Mohlo by vás zajímat
Jak sázet na sport a vyhrávat? Zde najdete ty nejlepší tipy.

 

Chance

Sázkové kanceláře v ČR_Chance

Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice. Hráčům kromě tradičních forem sázek umožňuje na pobočkách sázet i na číselné hry, kostky nebo poker.

Pořádá pravidelně velké množství soutěží a nabízí asijské handicapy i live sázky s Multiview, kdy můžeme sledovat a sázet na dva zápasy současně. Stálí sázející jistě rádi využijí věrnostní klub Golden Club.

SAZKAbet

Sázkové kanceláře v ČR_Sazkabet

Další česká sázková kancelář bude jistě všem sázejícím dobře známá díky slově „Sazka“ v názvu. Ano, tuto sázkovou kancelář provozuje Sazka, která drží titul největší loterijní společnosti v České republice.

Maximální možná výhra činí 2 miliony korun. SAZKAbet umožňuje uzavírat i sázky bez remízy, a sázet na přenosy z české fotbalové ligy a live sázky. Rovněž poskytuje asijské handicapy a funkci cash out, tedy možnost předčasného vyplacení tiketu. Nevýhodou je nemožnost sázet na cestách kvůli absenci mobilního sázení.

SYNOT TIP (+ registrační bonus 500 Kč)

Sázkové kanceláře v ČR_Synottip

SYNOT TIP se orientuje primárně na kurzové sázky. Nabízí kurzy nejen na sportovní zápasy, ale také na společenské události typu voleb do parlamentu nebo výběr královny krásy v soutěži Miss. Na webu této sázkové kanceláře naleznete i kasino, loterii či poker.

Stálí zákazníci se mohou stát příslušníky věrnostního klubu Benefit klub. Výhodou je pro všechny vytížené lidi možnost využít mobilní aplikaci na Androidu i iOS. Pokud rádi sázíte na virtuální hry, SYNOT TIP vám tuto variantu poskytne.

Zato asijské handicapy SYNOT TIP neposkytuje a live stream je v případě této kanceláře dostupný pouze pro e-sporty.

>>> SYNOT TIP nabízí 500 Kč zdarma jako bonus za registraci ZDE

Dále také vstupní bonus 5000 Kč a věrnostní bonus až 100000 Kč (viz odkaz výše).

Maxi Tip 

Sázkové kanceláře v ČR_Maxitip

Poslední českou sázkovou kanceláří, kterou zmíníme v tomto článkovém přehledu, je Maxi Tip. Maxi Tip v České republice působí již od roku 1998, ovšem tipování přes internet umožnila teprve v roce 2017. Na rozdíl od jiných sázkových kanceláří je proslulá tím, že spolupracuje s investory v podobě pokerových celebrit, což jí umožňuje poskytovat sázejícím velmi hodnotné kurzy.

Zájemci mohou využít sázení i přes mobilní aplikaci. Zato na své si nepřijdou ti, co by chtěli sledovat přímé přenosy ze zápasů, využít cash out, multi náhled pro live sázky či asijské handicapy – žádnou z těchto služeb Maxi Tip v současnosti nenabízí.

 

Účast na hazardní hře může být škodlivá. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Hazardních her se nemohou účastnit osoby mladší 18 let.