Jak vydělat peníze kurzovým sázením [nejčastější strategie a BONUS 500 Kč]

Jak vydělat kurzovým sázením? Kurzové sázení na sport je širokou veřejností většinou považováno za formu hazardu, který se nikterak neodlišuje od kasina, herních automatů nebo rulety.

V následujícím článku si vysvětlíme, proč tato tvrzení nejsou pravdivá, podíváme se na principy, jejichž dodržování vám může přinést výdělky spojené se sázením a vysvětlíme si, proč sázení na sport není snadným způsobem získání peněz.

 

Jak vydělat kurzovým sázením: Proč někdo kurzovým sázením vydělává a jiný ne?

Kurzové sázení je logicky opředeno mnoha mýty. Než se pustíme do samotného popisů pilířů, které je nutné dodržovat, abyste vůbec mohli přemýšlet o své ziskovosti, je nutné se krátce zmínit o podstatě celé věci.

Sázení na sport rozhodně není podvodem, a dokonce u něj nejste jako u většiny jiných druhů hazardu odsouzeni předem ke ztrátě.

Drtivá většina sázkařů prohrává své vložené finanční prostředky proto, že nemají dostatek informací, talentu nebo i štěstí.

Pokud sázíte tikety bez patřičné analýzy zápasy dle vlastního subjektivního pocitu, pravděpodobně ziskoví nebudete, pokud jste ale ochotní věnovat analýze sázkových příležitostí několik hodin denně a máte notnou dávku talentu, pak vám tento obor nemusí být zapovězen.

Bonus 500 Kč

> Získejte bonus na kurzové sázení ve výši 500 Kč kliknutím ZDE

 

Jak sázet kurzové sázky úspěšně aneb jak vydělat kurzovým sázením

Jak již pravděpodobně tušíte, bez znalosti matematiky a řeči čísel se žádný profesionální sázkař neobejde.

K tomu, abyste mohli generovat sázením zisky, musíte se zaměřit na dostupnou statistickou evidenci a získat informace, které bookmakeři sázkových kanceláří nemají.

Jak sázet na sport a vyhrávat_hokej

Nemusí se jednat vždy jen o číselné údaje. Často se objevují informace o absenci nebo zranění klíčových hráčů, a právě to je šance pro správné odhadnutí výsledku.

 

Výdělky vs ztráty

Pokud sázíte, jistě doufáte v potenciální zisky. Je však nutné počítat také s prohrami. I kdybyste byli sebelepším sázkařem, prohry se vám nevyhnou.

Je proto nemožné vydělávat sázením dlouhodobě peníze, pokud nebudete dodržovat určité zásady týkající se výše vkladů.

Když budete neustále vsázet všechny své dostupné prostředky, je jen otázkou času, kdy o ně přijdete.

Pro úspěšné sázení v dlouhodobém horizontu je proto nezbytné vsázet pouze nižší procento vašeho banku tak, aby vás případná série několika proher v řadě finančně neohrozila.

 

Jak vydělat kurzovým sázením? Zkuste strategii value betting

Jestli je ve vás ještě stále zájem o možnost ziskového kurzového sázení a neodradila vás hra s čísly v předchozích odstavcích, pak máte napůl vyhráno a můžeme se přesunout k nejdůležitějšímu z principů ziskového sázení.

Drtivá většina profesionálních sázkařů využívá strategii tak zvaného „value bettingu“. Při její aplikaci se snažíte odhadnout pravděpodobnost výsledku vybraného zápasu lépe než sázková kancelář a odhalit chyby ve vypsaných kurzech.

Jednoduše tak hledáte příležitosti, u kterých je pravděpodobnost jejich výsledku ve váš prospěch větší než ve vyjádřeném kurzu.

 

Lze se živit sázením? Kurzové sázení není pro každého

K tomu, abyste mohli principy aplikovat musíte disponovat lepší znalostí situace než bookmakeři, kteří kurzy vypisují.

A přesně to je důvod, proč drtivá většina sázkařů neuspěje.

Sázení je v podstatě jistým druhem investice a bez detailní analýzy a velkého množství znalostí, máte mizivou šanci na úspěch.

Sázení zkrátka není pro každého, a pokud nepatříte mezi hrstku vyvolených, vysněné zisky vám nikdy nepřinese.

Můžete se ale podívat na tyto tipy, které vám pomohou vytvořit pasivní příjem.

 

Kurzové sázení a daně

Výhry do milionu přiznávat nemusíte.

Výhry nad 1 000 000 korun podléhají dani z příjmu ve výši 15 procent. Daň musíte zaplatit sami a uvést vždy na jaře následujícího roku do daňového přiznání.

 

Bonusy na kurzové sázení

Podívejte se, jak vysoké bonusy zdarma získáte na vaše sázení za pouhé založení účtu v těchto sázkových kancelářích (ZDE).

 

Aplikace na kurzové sázení

Po úspěšné registraci dostanete také přístup k mobilní aplikaci, kterou si snadno můžete stáhnout do svého telefonu (iPhone nebo android) a mít tak vše přehledně pod kontrolou z domova, práce nebo z dovolené.

 

Nejčastější sázky

Lidé nejčastěji sázejí na výsledky populárních sportů (fotbal, hokej, tenis apod.), umístění na světových olympiádách, ale oblíbené jsou také třeba sázky na politiku – prezidentské, parlamentní nebo senátní volby.

Jak sázet na sport a vyhrávat?
Přečtěte si tento článek s dalšími tipy, jak sázet na sport a vyhrávat