11 rad, jak sázet na sport a vyhrávat [+bonusy 1900 Kč]

Jak sázet na sport a vyhrávat? Sázení na sport je koníček, který dokáže napětí ze sportovního utkání či zápasu ještě mnohem víc navýšit.

Samozřejmě se vyplatí vědět, jak v takovém případě postupovat, abyste co nejvíce vylepšili své šance na výhru.

Přečtěte si následující rady, jak sázet na sport a vyhrávat a získejte navíc okamžitý bonus 500 Kč na sázení, který najdete níže.

 

11 rad, jak sázet na sport a vyhrávat

 

1) Znejte sport, na nějž sázíte, do posledního detailu

Pokud se rozhodnete sázet na sport, měli byste si vybrat takový, který znáte opravdu detailně.

A jestli máte vyhlédnutý konkrétní tým, vyplatí se jeho výkony ideálně delší dobu sledovat, než na něj začnete sázet tiket.

 

jak sázet na sport tenis

Například v případě kurzového sázení na určitý fotbalový tým nejde jenom o to vědět, že daný tým vyhrál posledních několik utkání, ale také určit, jak dobře opravdu hrají.

Má tým dobré hráče nebo prostě jenom měli štěstí?

Nebo u tenisu se ptejte, který trenér zrovna trénuje vámi vybraného hráče, a jak spolu vycházejí?

Podobné detaily určí podobu vašeho sázení a pomohou vám vybrat týmy a jednotlivce, kteří mají dobrou tržní hodnotu.

 

2) Váš (či všeobecný) favorit nevyhraje vždycky

Tohle se může zdát být obtížné předem odhadnout, zejména pokud se řídíte kurzy, které sázkové kanceláře na konkrétního hráče vypsali.

Jenom protože má někdo vypsaný výborný kurz, ještě neznamená, že zrovna tuto danou hru zvítězí či odvede dobrý výkon, a přinese vám peníze.

Sledujte proto výkony vámi vybraného hráče napříč delším časovým obdobím, abyste se ujistili, že takříkajíc nekupujete zajíce v pytli.

 

3) Nespoléhejte se pouze na jednu sázkovou kancelář – hledejte nejlepší nabídky

Když dojde na kurzové sázení, lidé kladou velký důraz na věrnost určitým značkám.

Protože jde o značně konkurenční a soutěživý sektor, nejrůznější společnosti se vás pokusí přesvědčit a nalákat na sázení pouze a jedině s nimi.

Jak sázet na sport a vyhrávat_basketbal

Ať už za tímto účelem použijí lákavé systémy odměn nebo speciální nabídky, jejich záměr je stejný.

Nenechte se jejich zdánlivou laskavostí zmást a nenechte se přesvědčit, že lepší nabídku vám nikdo jiný neposkytne.

Než si vyberete konkrétní sázkovou kancelář, prozkoumejte všechny dostupné zdroje a zjistěte, která sázková kancelář aktuálně nabízí nejlepší ceny pro trh, na který se chcete zaměřit.

Rovněž zkontrolujte nabídky dostupné pro konkrétní kurzové sázky, jestli máte nějakou vyhlédnutou.

Opět platí, že zpravidla uvidíte několik různých nabídek a budete si mezi nimi moct vybrat tu, která nejlépe vyhovuje právě vám.

Čtěte i další tipy, jak sázet na sport a vyhrávat níže.

 

4) Čím méně voleb, tím lépe

Tato rada je něčím, na co sázející často zapomínají. Čím méně voleb ve své sázce zahrnete, tím větší máte šanci na výhru.

Pokud se sázíte, abyste vydělali peníze, a nejde vám pouze o adrenalin plynoucí z kurzového sázení, uvažujte v malém měřítku, nikoliv ve velkém.

Zaměřte se pouze na jeden tým nebo hráče, pokud máte dost finančních prostředků. Tři nebo čtyři volby jsou naprosté maximum.

Sázet tiket na deset a více různých možností pravděpodobně tak akorát povede k chaosu a velkému množství utracených peněz, které se s velkou pravděpodobností vám již zpátky nevrátí.

Máte rádi kromě sportovního sázení také kasino, automaty, ruletu nebo poker?
Získejte zdarma registrační bonus 500 Kč v kasinu při registraci přes tento odkaz.

 

5) Zvažte vsadit na méně očividné trhy

Znovu platí, že jakmile jste dopodrobna prozkoumali svět sázení, měli byste znát sport dostatečně na to, abyste nalezli výhodné nabídky mezi stovkami trhů, které sázkové kanceláře nabízejí.

Jak sázet na sport a vyhrávat_americký fotbal

Pochopitelně to znamená, že stovky různých trhů také představují více způsobů, jak přijít o vaše pracně vydělané peníze, ale ve stejnou dobu mezi touto spoustou nabídek můžete také nalézt dobré ceny, pokud se budete dívat pozorně.

V tomto případě například stojí za zmínku dát šanci hráčům, kteří ještě nejsou tak proslulí jako jejich služebně starší kolegové, ale jejichž hvězda pozvolna stoupá a odborníci na daný sport jim předpovídají zářivou budoucnost.

 

6) Ujistěte se, že danému trhu rozumíte

Když už se bavíme o méně očividných trzích, pokud si vyberete nějaký opravdu obskurní, ujistěte se, že jste pečlivě zkontrolovali podmínky sázky a rozumíte jim.

Běžnou chybou je například vsadit na vítězství v poločase místo obou polovin zápasu, či obráceně. Pokud umístíte sázku na vítězství v celém zápase, váš tým musí vyhrát nejenom poločas, ale rovněž druhou půli zápasu.

Pokud vsadíte na to, že váš tým vyhraje v obou polovinách zápasu, spoléháte na to, že v první i druhé půli dá více gólů než konkurenční tým. A jedině v případě, že tak učiní, vyhrajete sázku.

Jak sázet na sport a vyhrávat_fotbal

Jde o zdánlivě nenápadný rozdíl, který však může otrávit mnohé sázející, kteří si přijdou posbírat výhru, jen aby zjistili, že jejich tým sice vyhrál 2-1, ale oba góly dal v první půlce zápasu, v té druhé neskóroval žádný, a tak sázející ve skutečnosti nic nevyhrál.

Podobné situaci ovšem můžete snadno předejít tím, že nejenom budete rozumět fungování zápasu, ale také se dopodrobna seznámíte s podmínkami sázky, aby se nestalo, že na vás bude číhat nepříjemné překvapení.

 

7) Jak sázet na sport a vyhrávat: Při sázení se neřiďte svým srdcem

Může se to zdát jako očividné, ale přesto je třeba to zdůraznit. Při kurzovém sázení a sportu totiž emoce hrají roli, adrenalin proudí tělem a mnohdy zastiňuje zdravý úsudek.

Jestli vášnivě zbožňujete a fandíte vašemu milovanému týmu, pravděpodobně opravdu chcete, aby vyhrál. A někdy to můžete chtít tak moc, že sami sebe přesvědčíte, že výhra týmu je možná, i když to není pravda.

Následně na jeho vítězství vložíte peníze a přijdete o ně.

Jak sázet na sport a vyhrávat_hokej

Přesně na tuto mentalitu řízenou srdcem a nikoliv mozkem a chladným, racionálním uvažováním, sázkové kanceláře spoléhají.

Milují fanoušky, kteří věnují celé své srdce svým týmům a nedokážou kriticky zhodnotit reálné šance týmu na úspěch.

Tak bookmakerům neposkytujte munici navíc, sice držte palce svým favoritům, ale předtím, než na ně vsadíte nemalou částku, se ujistěte, že mají šanci vyhrát a nemáte pouze na očích nasazené růžové brýle.

Stejně tak je vhodné se vyhýbat významným událostem, jako je například Wimbledon.

Prvek nepředvídatelnosti je zde ještě mnohonásobně vyšší, protože jde mnohem o víc, a stejně tak se navyšuje intenzita emocí hráčů i diváků a sázejících.

Pokud přesto mermomocí chcete sázet na podobné události, zvažte i jiné trhy kromě očividných favoritů.

Pravděpodobně nezvládnou porazit očividné vítěze, ale mohly by slavit aspoň částečný úspěch?

Průběžné skóre či celkový výsledek určitého týmu nebo hráče může být rozumnější sázka než vsadit na podobu finálního výsledku celé události.

 

Mohlo by vás zajímat: Peněžní bonusy za registraci

 

8) Vyberte ten správný okamžik

Obvykle bývá obtížné vybrat správný čas, kdy byste měli vsadit. Pravidlem, které však může pomoct, je učinit tak v den zápasu.

Většina sázkových společností totiž navýší ceny několik dnů před populární událostí.

A jestliže jde o opravdu oblíbenou příležitost, sázkové kanceláře se pravděpodobně budou snažit nalákat sázející formou speciálních nabídek, aby je tak přiměli na danou událost vsadit co nejvíce.

Proto než se rozhodnete vsázet u určité sázkové kanceláře, sledujte její předchozí strategii, jak upravuje ceny a nabídky v souvislosti s blížícím se datem zápasu, a podle toho do budoucna určete, kdy pro vás bude nejvýhodnější sázku realizovat.

I tak si natrénujete, jak sázet na sport a vyhrávat.

 

9) Vyplatí se sledovat méně populární sporty

Když už se bavíme o popularitě, někdy stojí za to věnovat pozornost nejenom stálicím sportovního světa, ale také se zaměřit na méně populární sporty.

Sázkové společnosti se totiž snaží nalézat stále více způsobů, jak od lidí získat peníze. To v praxi znamená, že nabízejí více a více sportů a trhů, které pokrývají.

A pravděpodobně o nových, méně známých trzích nebudou vědět tolik jako o těch starších, čehož můžete využít ve svůj prospěch, pokud daný sport sledujete.

Jak sázet na sport a vyhrávat_MMA

Dobrým příkladem jsou například MMA, tedy kombinovaná bojová umění.

Tento sport je na vzestupu a proto dostáváme o jeho hráčích (či bojovnících, chcete-li) stále více informací, ale nejde o takovou stálici sázení jako klasické sporty typu fotbalu, ledního hokeje nebo tenisu.

 

10) Ignorujte „experty“

Sportovní média jsou plná k prasknutí takzvanými experty, kteří si udělali kariéru tím, že předvídají výsledky sportovních zápasů a výkony jednotlivých hráčů.

Jejich názory a předpovědi však nemají žádnou opravdovou hodnotu a v nejednom případě je formují osobní předsudky a emoce.

To neznamená, že by na sport neexistovali dobří experti se solidními výsledky, jenom je nenajdete na každém rohu.

Pokud se vám podaří takového objevit a jeho výsledky se prokážou být slušné a stabilní napříč časem, pak klidně můžete naslouchat jeho analýzám a strategiím.

Lepší je se však vždy spoléhat na svoje vlastní vědomosti než na samozvané experty, zejména když jsou v sázce vaše peníze – a to doslova!

Pochopitelně v případě sázení na sport platí, že žádná formule ani návod na úspěch není stoprocentní. Kdyby to tak fungovalo, sázkové kanceláře by brzy přestali provozovat svou činnost a všichni sázkaři by byli bohatí.

 

11) Využijte startovacích bonusů v hodnotě 1900 Kč

Při využití možnosti registrace na sportovní sázení v těchto sázkových kanceláří, můžete získat okamžité bonusy zdarma.

1900 Kč zdarma na sázení na sporty

Sázkové kanceláře mají však pro vás připravené i další bonusy až do výše 50 000 Kč.

jak sázet na sport 500 Kč bonus

 

Jak sázet na sport a vyhrávat? V případě sázení vždy existují lepší a horší dny, ale pokud budete dodržovat výše zmíněné tipy, pomůže vám to sázet tím nejlepším možným způsobem a výrazně tak navýšit vaši šanci na výhru!

Zajímáte-li se o jiné možnosti výdělků, podívejte se zde a zjistíte jak na to s pomocí pasivního příjmu. Zde najdete informace o spekulativním online obchodování nebo hazardních hrách.