O nás

Jsme tým nadšenců zapálených pro svět financí s mnoha lety zkušeností, které jsme získali tvrdou prací pro různé malé či velké finanční společnosti.

Peníze nás baví

I proto jsme vytvořili magazín Ziba.cz, ve kterém naleznete užitečné informace, rady, bonusy, tipy, recenze, příležitosti a zajímavosti ze světa financí.

Víme, o čem píšeme

Zde zmíněné investice buď aktivně využíváme nebo jsme v minulosti vyzkoušeli. A to reálně, s vlastními penězi.

Některé služby či produkty jsou natolik skvělé, že je budeme používat dlouhodobě. Jiné jsme zase opustili, protože třeba nevyhovovaly našemu investičnímu zaměření.

Máme zkušenosti

Každý z nás se někdy při investování spálil a o část peněz přišel. Nehroutíme se z toho a bereme to jako „vstupní poplatek“, jenž k investování patří a který nám pomáhá se z vlastních chyb poučit. Na druhé straně však stojí ta příjemnější část – zisk či generování stabilního příjmu.

Jsme upřímní

Otevřeně píšeme také o rizicích, která investování provází. Informace by vám měly pomoci získat ucelený náhled a lépe se rozhodnout, zda určitou službu nebo produkt využít či ne.

Co zde nenajdete

Nenajdete zde pochybné společnosti ani žádná přesměrování na podvodné stránky. Nelákáme na nesplnitelné sliby a nepíšeme o nesmyslech. Za zmíněnými produkty a službami stojí skutečné společnosti s legálním zázemím, které využívají reální klienti.

Co ještě dodat?

Obsah na tomto webu nepředstavuje investiční poradenství ani doporučení. Nejsme finanční poradci/konzultanti, zprostředkovatelé ani poskytovatelé žádné finanční služby či produktu a obsah tohoto webu je založen na osobních názorech a zkušenostech.

Jelikož informace na těchto webových stránkách nejsou finančním a investičním poradenstvím, neměli byste přistupovat k finančním/investičním rozhodnutím pouze na základě obsahu a materiálů na těchto webových stránkách – za rozhodnutí, která učiníte, nesete výhradní odpovědnost.

Informace uvedené na tomto webu jsou určeny osobám starším 18 let.

Nezpracováváme a neukládáme informace o návštěvnících tohoto webu.

Abychom vám mohli přinášet zdarma kvalitní obsah a různá zlepšení, je potřeba web financovat. Při využití některé zde zmíněné služby či produktu můžeme obdržet odměnu, která je použita na financování webu. Tato odměna nemá žádný vliv na případnou cenu či poplatky spojené s pořízením služby či produktu.
Díky tomuto modelu získáváte výhody i vy. Při pořízení některých služeb či produktů prostřednictvím našeho webu můžete dostat unikátní bonusy či peněžní odměny.

 

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím formuláře