Nejlepší aplikace na seznámení: Kde hledat boháče?

Nejlepší aplikace na seznámení: Kde hledat boháče

Jaké jsou nejlepší aplikace na seznámení? Známe to snad úplně všichni. Osamělost a touhu po lásce. Po někom, kdo by miloval nás a koho bychom sami mohli milovat. Nebo naopak touhu po boháči či nádherné, záviděníhodné dívce. V dnešní hektické době je celkem náročné seznámit se tzv „face to face“. Samo hledání partnera se muselo přizpůsobit době, a proto vznikly aplikace na seznámení, které vám s hledáním toho pravého partnera fantasticky pomohou. My vám tu 6 z nich představíme a vy už si sami vyberete, která z nich je pro vás ta pravá.

Jedna z aplikací na seznámení se zaměřuje na bohaté a pokud tam najdete partnera či partnerku, pak s největší pravděpodobností elegantně vyřešíte nedostatek peněz a budete se mít finančně velmi dobře po zbytek svého života po boku bohatého muže či ženy.

Nejlepší aplikace na seznámení

Tinder

Tuto aplikaci asi všichni známe. Profláknutý Tinder. Je to nejrozšířenější seznamka na mobilních platformách.

Jak funguje Tinder?

Hledání potencionálních partnerů je tu opravdu velmi rychlé. Prostě a jednoduše se vám vždy zobrazí fotografie uživatele a vy si prostě jen vyberete. Kliknete-li na levou stranu displeje, odmítnete ho, kliknete-li na pravou stranu, přijmete ho. Pokud i on přijme vás, můžete si začít chatovat. Pak už je vše jen na vás a na vašem uvážení. Za den se vám ovšem zobrazí pouze 100 lidí, pokud jich chcete vidět více, budete si muset připlatit. Tinder návod najdete zde.

Pinkilin

Pinkilin vytvořili v roce 2016 dva brněnští právníci a už nyní se na něm nachází několik desítek tisíc Češek a Čechů. Cílem této aplikace vůbec není sálodlouhé chatování, jde o to, dostat se co nejdříve ven, na rande. Aplikace na seznámení Pinkilin rychle a efektivně spojí dva lidi, kteří jsou od sebe vzdálení pouze pár kilometrů. Vše důležité o sobě si již mohou povědět osobně. Možné partnery aplikace hledá ve vašem okolí, používá k tomu tedy GPS. Můžete někomu poslat pozvánku a ten má 100 minut na to ji přijmout nebo odmítnout. Vše jde tedy opravdu velmi rychle. Pokud si Pinkilin nainstalujete, rande můžete mít ještě ten samý den!

aplikace na seznámení Pinkilin

Hater

Hater je aplikace velice zajímavá. Nedává totiž lidi dohromady podle toho, co mají rádi, ale podle toho, co nenávidí. Prostě si na profilu vyberete výčet věcí, které nenávidíte a podle toho vám aplikace vybere vhodného partnera. Hatovat můžete téměř cokoliv. Ponožky v sandálech, odbarvené vlasy, kapsáče, … Ovládáním je Hater velmi podobný Tinderu, staví ovšem na úplně jiném principu. V této aplikaci na seznámení můžete například jednou za dvanáct hodin libovolného člověka oslovit zprávou.

Bumble

Tohle je aplikace vyloženě dělaná přímo pro ženy. Staví na podobných principech a ovládání jako má Tinder, oproti němu má však jeden zásadní rozdíl. Konverzaci může začít pouze a jedině žena, mužům to tato aplikace neumožňuje. Funguje to tak, že procházíte fotky a vybíráte lidi, kteří se vám líbí. Pokud je náklonnost oboustranná, aplikace vás spojí. První krok pak dělá právě žena. Nicméně, pokud se nic nestane do 24 hodin spojení se přeruší a z možného vztahu nic nebude. Žena si tak může sama vybrat zda danému muži napíše či ne a zda ji opravdu natolik zaujal, že by si s ním dokázala představit i vztah.

 

Seznamka pro vztah EliteDate
Ta pravá online seznamka pro hledání vážného vztahu je zde.

 

Luxy

Dostáváme se do vod velmi netradičních seznamek pro náročné lidi. Jak již název napovídá, seznamka je o luxusu a hlavně o penězích. Můžete tu snadno narazit na vysněného prince či krásnou zlatokopku. Luxy je aplikace na seznámení, která dva lidi spojí díky předem nastavených preferencí, a to lásce ke stejným luxusním značkám, jako je Luis Vuitton apod. Dívka si také může nastavit, jakou značku drahých aut má nejradši a kterou preferuje.

BeautifulPeople

Pokud šlo u předchozí seznamky o peníze, u této jde o vzhled. Je to aplikace pouze pro hezké a přírodou obdařené lidi. Když se chcete do BeautifulPeople registrovat, musíte projít nejprve testem. Ostatní uživatelé posoudí vaši fotku a podle ní rozhodnou, zda mezi ně patříte či ne. Máte tak zaručeno, že vašeho možného partnera vám budou všichni přátelé závidět. Je ovšem dost možné, že si vyberete zrovna někoho s nosánkem trošku nahoru.

Mohlo by vás zajímat: Jedinečné weby, kde dostanete peníze za založení účtu.