Rychlá půjčka na dluhy [až 1,2 mil. Kč]: Kde ji získat?

Okamžitá půjčka na dluhy: které půjčky využít, když máte dluhy? Podívejte se zde na jejich přehled včetně výhod a nevýhod.

Ideálním scénářem je nikdy se nedostat do dluhů. Někdy však člověk nemá jinou možnost – vezme si kvůli finančním problémům půjčku, kterou však nestíhá splácet.

Za tímto účelem naštěstí existuje půjčka na splacení dluhů nebo konsolidace, která problém pomůže vyřešit.

 

1) Zaplo jako půjčka na dluhy? Až 16 000 Kč bez úroků

Jak sehnat peníze od Zaplo

Zaplo se řadí mezi nebankovní půjčky a v České republice působí od roku 2013. Poskytuje částky 1 tisíc až 30 tisíc korun.

Pro nového zákazníka je nicméně určený úvěr o maximální hodnotě 16 tisíc korun.

Zaplo je krátkodobá půjčka, doba splatnosti činí 7 až 30 dní. To, jak si zákazník stanoví délku doby splatnosti, následně ovlivňuje i výši úroků a RPSN.

Velkým plusem je první půjčka zdarma – tedy až oněch 16 tisíc. Pokud ji člověk stihne splatit v termínu, nebude muset hradit žádné úroky ani jakékoliv poplatky navíc.

Žádost jde snadno podat online zde a její vyplnění by vám nemělo zabrat déle než několik minut.

Zaplo si zakládá na rychlém vyřízení žádosti, kterému pomůžete i tím, že žádost odešlete během pracovního dne.

Po jejím schválení by vám peníze měly přistát na účtu někdy už do 15 minut, nejpozději pak do druhého dne.

Půjčka na dluhy Zaplo

Zaplo na žadatele neklade přehnané nároky. Mezi základní podmínky, které musí zájemce o půjčku splňovat, patří následující: trvalý pobyt na území České republiky, věk nad 18 let a schopnost splatit úvěr v termínu.

Z dokladů člověk pošle pouze kopii občanského průkazu. Nesmí chybět ani potvrzení o zaměstnání – půjčka není určená pro nezaměstnané lidi.

Na druhou stranu je půjčka bez udání účelu, získané peníze tedy můžete použít na cokoliv.

Další výhodou je i pevná úroková sazba, která se během celého trvání půjčky nezmění – tedy neporoste, i kdyby v mezičase došlo ke změnám na trhu.

V případě nutnosti je možné termín splatnosti po předchozí domluvě odložit. To se pochopitelně neobejde bez uhrazení dostatečných poplatků.

A kdo by měl zájem, může půjčku naopak splatit předčasně – opět po předchozí domluvě s jejím poskytovatelem.

 

2) Razdva půjčka na dluhy až 150 000 Kč

Razdva půjčka 100000 logo

Na rozdíl od Zaplo je Razdva půjčka úvěr poskytující vyšší částky. Je možné si u ní půjčit 10 tisíc až 150 tisíc korun.

Od toho se rovněž odvíjí délka splácení – 3 měsíce až 48 měsíců, a výše měsíčních splátek.

Podání žádosti je nesmírně jednoduché, stačí vyplnit tento online formulář, při němž zájemce ihned uvidí výši splátky, a odeslat ho.

Peníze by na účet v případě schválení žádosti měly opět dorazit v nejlepším případě už do 15 minut.

Půjčka na dluhy od Razdva

Další faktor, který Razdva půjčku odlišuje od jiných, je možnost mít více úvěrů najednou. Pokud člověk stávající půjčku řádně splácí, může po 6 měsících zažádat o další.

Maximální počet aktivních půjček je nicméně pouze tři.

Aby bylo možné žádost podat, potenciální klient musí doložit dva doklady totožnosti a výpis z běžného účtu.

Nemusí poskytnout ručitele ani udat účel, Razdva půjčka peníze poskytne na cokoliv.

V případě nemožnosti úvěr splácet je možné dobu splácení prodloužit. Stačí se na detailech dohodnout se zástupci společnosti.

 

3) Zonky půjčka na dluhy od 20 000 do 900 000 Kč

zonky logo

Půjčka od Zonky je jednou z nejoblíbenějších možností, která řeší problém, kde si půjčit peníze. Protože jde o P2P půjčku (tedy od lidí k lidem), úvěr mají šanci získat i žadatelé, kteří by jinde neuspěli.

Na rozdíl od výše zmíněných půjček má Zonky speciální kategorii, jíž je půjčka na vyplacení dluhů bez zástavy, resp. refinancování jiných úvěrů.

Žádost lze snadno podat online (ZDE).

Na stránce úvěru žadatel vidí přehlednou kalkulačku, v níž zadá, kolik si chce půjčit – 20 tisíc až 900 tisíc korun. Následně vybere, kolik si může dovolit každý měsíc splácet.

Od toho se následně odvíjí doba splácení.

Nejkratší možná doba splácení je 12 měsíců, nejdelší 120 měsíců. Po vyplnění těchto dvou zásadních údajů Zonky ukáže, kolik by žadatel přibližně zaplatil na úrocích i RPSN.

Poté stačí kliknout na možnost „CHCI SI PŮJČIT“, a se zástupci společnosti dořešit zbylé detaily.

Zonky se od ostatních úvěrů odlišuje i tím, že výši úroku stanovuje podle aktuální finanční situace žadatele a jeho platební důvěryhodnosti.

Nejnižší úrok začíná na 4,99 procentech za rok – ten je však určen pro lidi, kteří mají stálé zaměstnání a žádné dluhy.

Maximální výše úroku činí 19,99 procenta. Aby mohla společnost Zonky stanovit správný úrok, mimo jiné kontroluje i registr dlužníků a další dostupné rejstříky, jako je například obchodní rejstřík.

Tato půjčka se neobejde bez doložení příjmu. Mezi ostatní základní podmínky náleží věk nad 18 let, vlastnictví bankovního účtu v České republice a české občanství, potažmo trvalý pobyt v ČR.

Zájemce musí poskytnout kopie dvou dokladů totožnosti.

Po splnění všech podmínek a poskytnutí vyžádaných informací Zonky žadatelům peníze pošle na účet. Doba převodu se klasicky liší podle toho, u jaké banky má člověk účet.

V případě zájmu je možné si splácení půjčky pojistit, což pomůže v případě, že by klient přišel znenadání o práci anebo onemocněl.

 

4) Česká spořitelna: konsolidace dluhů a nevýhodných půjček

Česká spořitelna logo nové

Konečně je tu Česká spořitelna a její neobvyklá nabídka – jíž je konsolidace půjček! Kdo by s tímto pojmem doposud nebyl obeznámený, jde o sloučení dvou existujících půjček do jediné, jedná se o výhodnější půjčku na dluhy.

Česká spořitelna tímto způsobem umožňuje sloučit půjčky až do výše 2,5 mil. korun.

Úroková sazba začíná na 5,55 procentech ročně a doba splatnosti je 12 až 120 měsíců. Pokud však žadatel půjčku splatí během 96 měsíců, může tímto způsobem ušetřit až 15 měsíčních splátek, a to už se vyplatí.

Navíc je možné až dvakrát ročně splátku odložit. Česká spořitelna nabízí i pojištění proti neschopnosti splácet.

Vyřízení žádosti je rychlé (ZDE), stejně jako u výše zmíněných úvěrů platí, že peníze na účtu někdy můžete mít už do 15 minut.

Mezi další výhody patří možnost do 60 dnů po podepsání smlouvy od konsolidace bezplatně odstoupit. Výši splátek je kdykoliv možné změnit až o 50 %.

V neposlední řadě Česká spořitelna po žadatelích nežádá příliš mnoho detailů a žádost jde tak snadno a rychle vyplnit online.

Základem je zadat výši měsíčních příjmů a výdajů, což je standardem u většiny půjček, které požadují informace o příjmech potenciálního klienta.

 

5) Nevyřeší půjčka na dluhy váš problém? Zkuste konsolidaci

Konsolidace aneb sloučení nevýhodných půjček do jedné s lepším úrokem mnohdy vyřeší celý problém s dluhy.

Zde najdete přehled možností konsolidace, které vám pomohou.