Velká Fair Credit recenze [2024]: Fajn půjčka až 100000 Kč?

Fair Credit recenze vám ukáže výhody a nevýhody Fajn půjčky. Kolik si můžete půjčit a jak budete splácet? Dozvíte se zde.

Je pravdou, že moderní době vládnou hlavně bezhotovostní transakce.

Pokud ale jde o úvěrový trh, dočkají se kladné odpovědi i zájemci o půjčku, která patřila ještě na přelomu tisíciletí k naprosto obvyklým variantám.

Hotovostní úvěr je sice produktem, o nějž není takový zájem, protože většina lidí žije online, své příznivce ale rozhodně najde.

Pojďme se proto podívat na nabídku Fajn půjčky od Fair Credit, která je vhodná i pro cizince a klade na zájemce jen minimální nároky.

Jaké jsou její klady a zápory? Kolik podmínek musí splnit žadatel a jak jsou vlastně nastavené finanční mantinely?

 

Fair Credit recenze: Fajn půjčka až 100000 Kč

Pokud máte před sebou nečekané výdaje, Fair Credit recenze vás jistě potěší.

Limit je totiž skutečně velkorysý a vyjde vstříc domácnostem, na které čekají složenky nebo pořízení náhrady důležitých elektrospotřebičů.

Fair Credit logo

Vzhledem k tomu, že jde o neúčelový úvěr, nebude nutné, aby žadatel cokoliv vysvětloval. Důvod, kvůli němuž vyplnil žádost, totiž není vůbec důležitý.

Půjčit si lze na vše, co právě uznáte za vhodné.

Může jít o rekonstrukci koupelny, pořízení pracovního laptopu, lyžařský kurz pro děti, ale i spoustu dalších důležitých věcí, konkrétním záměrům se v tomto případě rozhodně meze nekladou.

A kolik si můžete půjčit?

Základní nastavení je skutečně nadmíru velkorysé, pojďme proto nahlédnout do konkrétní řeči čísel.

  • Brát úvěr je možné už od 4 000 Kč. Je to limit, který je na českém trhu poměrně dost obvyklý.
  • Maximum? To je stanoveno na hranici 100 000 Kč. Naplánovat tedy můžete i vyšší investici.
  • Splátkový kalendář má 5 forem, počítá se v týdnech. Na výběr je 30, 45, 60, 80 či 100 týdnů.

 

Velkou výhodou je krátká smlouva

Co dalšího se dozvíme díky recenzi Fair Credit? Velkým plus je minimální porce administrativy, která je s touto nabídkou spojená.

Obecně platí, že nebankovní půjčky se nesjednávají nijak složitě a celková míra papírování je nepoměrně úspornější, než je obvyklé v bankovním sektoru.

Krátká smlouva, která je naprosto jednoznačná, se stává velkou výhodou pro obě strany, nedochází tak k nedorozumění a všechno je na první pohled zcela jasné.

Jde o hotovostní půjčku, která má svá specifika. Není tedy nutné splácet ji z bankovního účtu pomocí klasického převodu.

V domluvený čas vás totiž každý týden navštíví obchodní zástupce, jenž bude chtít dohodnutou splátku.

Je nutné apelovat na dochvilnost, neboť pokud byste nehradili své pohledávky včas, přijdou ke slovu pokuty za nedodržení dohody.

 

Obejdete také se bez dlouhého čekání

Vyřízení je rychlé a všechno půjde hladce. Recenze Fajn půjčky nabídne jasnou odpověď, na nic nečekáte a nemusíte nikam dlouho telefonovat.

Základní věci se vyřídí v online formě, pak už stačí jen domluvit návštěvu obchodního zástupce u vás doma. Hodinu a den si zvolíte po dohodě, nejde o žádný předem nastavený scénář.

Záleží hlavně na tom, jak se celá věc hodí vám. Kdy končíte v zaměstnání? Máte volno spíš o víkendu? Nevadí, kurýr se umí přizpůsobit a nic mu nedělá zásadní problém.

Nemusíte spěchat a podrobit se jediné možné variantě. Nebankovní úvěry jsou totiž hlavně o svobodě klienta, který má před sebou pestrou paletu různých možností a teprve z nich si zvolí.

 

Podmínek je u Fajn půjčky jen několik

A co musíte splnit, aby se mohl tento úvěr stal realitou? V žádosti je nutné uvést základní údaje, další věci pak proberete s obchodním zástupcem u šálku kávy.

Fajn půjčka recenze mluví jednoznačně, tato varianta je určena jen plnoletým žadatelům, kteří doloží pravidelný příjem. Žádost o půjčku může mít dvě varianty.

Pokud si nerozumíte s internetovými formuláři, existuje telefon, stačí zavolat a vše domluvit v krátkém hovoru s operátorem.

 

Jak požádat o Fajn půjčku

Pokud máte raději čistě online variantu, pak vyplňte tento krátký formulář, v němž uvedete základní osobní údaje.

Mezi základní požadavky patří nejen věk nejméně 18 let, ale také nutnost ověřit totožnost, tedy bude zapotřebí předložit občanský průkaz a také doložit, že žijete na konkrétní adrese.

K tomu stačí například meziroční vyúčtování od bytového družstva nebo smlouva o podnájmu. Podle nynější legislativy je nutné i přiložit doklad o trvalém příjmu.

Fair Credit recenze ale nenaznačuje na náročný administrativní proces. Předložíte jen výpis z konta v bance za poslední čtvrtletí, čímž bude požadavek rámcově splněn.

Půjčit si mohou touto formou i cizinci, podmínkou je ale trvalý (a nikoliv přechodný) pobyt v České republice. Složité prověřování bonity, jaké je typické v bance, ale rozhodně nečekejte.

 

Výhody Fajn půjčky jsou zcela jasné

Můžete se na cokoliv zeptat v rámci klientské zóny, bude před vámi jen krátká smlouva, která má jasně definované podmínky.

Jde o hotovostní úvěr, tedy nabídku, co není na finančním trhu příliš častá a přesto patří mezi poptávané.

S recenzí Fair Credit se dozvíme i další plus, obejdete se bez nutnosti shánět ručitele nebo nabízet hmotnou zástavu.

Jde jen o základní prověření úvěruschopnosti klienta, ne složitý proces, jaký by byl očekávaný v některém z českých bankovních domů.

Stačí totiž jen vlastní příjem, který můžete doložit a nemusí jít nutně o pracovní smlouvu s vaším zaměstnavatelem, podmínky nejsou tak striktní.

Email, telefon, adresa a jméno, to jsou osobní údaje, které je nutné vyplnit v online žádosti, ale nečekejte žádnou dlouhou osobní zpověď.

Tedy vlastně velmi podobně, jako když nakupujete v různých e-shopech.

 

Hotovostní výplata peněz je připravena

Pokud z nějakého důvodu nechcete dostat půjčku na bankovní účet, například proto, že platíte raději hotovostí a debetní kartu nenosíte u sebe, Fajn půjčka recenze vás určitě nadmíru potěší.

Fair Credit recenze

Jste také takříkajíc ze staré školy? Peníze totiž dostanete po jednání s obchodním zástupcem přímo na ruku, splátky bude vybírat při pravidelných návštěvách.

Těch může být až sto, vždy po týdnu, takže půjde o zhruba dvouletý splátkový kalendář.

Jaké nevýhody je nutné vzít v úvahu?

Ne vždy je svět překrytý růžovou mlhou a zvláště, pokud jde o nebankovní úvěry, musíte umět zvážit všechna klíčová pro a proti.

Aby byla Fair Credit recenze vyvážená, je nutné do ní přidat také několik konkrétních negativ.

Které to tedy jsou? Pojďme si je připomenout, protože pokud jde o finance, musíte mít naprosto jasno a vědět, že děláte správný krok.

Půjčka by měla být partnerem pro chvíle, kdy je pomocná ruka zapotřebí, a nikoliv jen další potíž v dlouhé řadě. Zodpovědnost za rodinné finance totiž máte jen a jen vy!

  • Hotovostní půjčka nemusí vyhovovat všem. Například tehdy, když nechcete osobní jednání?
  • Splátkový kalendář je pevně stanoven a počítá se po týdnech. Většinou se totiž splácí měsíčně.
  • Pokud nedodržíte splátky, hrozí vám sankce. Úvěr si proto rozmyslete do nejmenších detailů.

Úroková sazba je relativně vysoko

Fajn půjčka recenze musí přidat ještě jedno důležité číslo. Úroková sazba začíná na hranici 20,74 %, což je pro dlouhodobé nebankovní půjčky poměrně vysoká cifra.

Jinak se ale s tímto úvěrem nespojují žádné poplatky, nečekejte proto například poplatek za vedení úvěrového účtu nebo přímo poskytnutí půjčky, jak mohlo být obvyklé na finančním trhu ještě před několika sezonami.

Každý zájemce si proto může snadno spočítat, jestli se mu nabídka vyplatí nebo ne, je to vlastně jednoduchá početní operace.

Sledujte vždy také RPSN, tedy roční procentní sazbu nákladů, která napoví nejvíc u bankovních i nebankovních půjček na českém trhu.

Splátkový kalendář má pět různých podob a začíná na třiceti týdnech. Splácet proto nemusíte ani celý jeden rok.

 

Peníze můžete mít s Fajn půjčkou opravdu rychle

Závěrem dodejme, že s recenzí Fajn půjčky nesmíme vynechat ani rychlost vyřízení. Peníze můžete mít už do 24 hodin od chvíle, kdy byla celá transakce schválena.

Záleží ale i na tom, kdy si dohodnete návštěvu kurýra u vás doma. V každém případě ale jde o velmi rychlou záležitost, která vytrhne onen pomyslný trn z paty mnoha domácnostem.

V případě nečekaných výdajů proto není nutné panikařit, ale oslovit renomovanou společnost, která má za sebou delší působení na trhu.

Pokud tedy nejde o pouhou tisícikorunu za mobilní paušál, ale máte před sebou vyšší složenku, je nebankovní šance velkou výhodou. Podmínkou je jen doklad o příjmu, což je spíše formalita.