Nejlepší půjčka na motocykl [až 1 200 000 Kč]

Půjčka na motocykl: kde ji sehnat a kolik vám půjčí?

Nejčastějším typem specializované půjčky v rámci České republiky je bezpochyby půjčka na bydlení, ale věděli jste, že existuje například i půjčka na motocykl?

Většinou jde o půjčky bez udání účelu, které můžete využít prakticky na cokoliv, včetně nákupu nového motocyklu nebo opravy vašeho stávajícího.

Za tímto účelem je nejvhodnější se obrátit na některou z následujících tří půjček.

Online půjčka na motorku: víte, kdo vám půjčí?

 

1) Půjčka na motocykl od Zonky (20 000 až 1,2 mil. Kč)

Zonky funguje již od roku 2015 a od té doby zprostředkovala půjčky o hodnotě více než 10 miliard korun.

Rovněž je držitelkou dvou licencí České národní banky, která tak na Zonky dohlíží. Zonky se řadí mezi P2P půjčky, tedy půjčky od lidí pro lidi.

Hodnota půjčky se pohybuje od 20 tisíc korun do 1,2 mil. korun, tato částka by většině lidí na motocykl, jeho pořízení či správu měla bohatě vystačit.

Splatnost půjčky dle její výše činí 6 měsíců až 10 let, a to, kolik měsíčně chcete splácet, si předem nastavíte sami ještě před uzavřením půjčky.

Zonky půjčku vyplácí na bankovní účet, přičemž poskytnutí a vedení úvěrového účtu je zcela zdarma.

Úrok se odvíjí dle finanční situace žadatele, jeho předchozí bonity, nejnižší úrok začíná na 4,99 procentech ročně.

Na tento úrok mají šanci dosáhnout především lidé, kteří mají stálé zaměstnání, pravidelný příjem a nemají žádný záznam v registru dlužníků.

>>O půjčku je jednoduché zažádat přes internet ZDE a nezabere to příliš mnoho času.

Začnete tak, že vyplníte tuto nezávaznou žádost o půjčku na motocykl.

Po jejím zpracování se vám do třiceti minut ozve poskytovatel produktu s nabídkou a vy s ním budete moct prodiskutovat všechny detaily.

V případě kladné domluvy vám poskytovatel půjčky ihned po podpisu smlouvy peníze vyplatí na účet, někdy už do 15 minut od podpisu smlouvy.

Splácení probíhá formou pravidelných, měsíčních splátek, ale pokud byste měli zájem, můžete půjčku splatit předčasně, a to bez jakýchkoliv trestných poplatků navíc.

Nebo naopak můžete se Zonky dohodnout odložení či snížení splátek, pokud byste nestíhali předem stanovenou sumu každý měsíc splácet.

Půjčka na motorku snů

Další výhodou je, že Zonky nediskriminuje i ty žadatele, kteří mají záznam v registru, vše se odvíjí od aktuální finanční situace člověka, který o půjčku žádá.

Při žádosti nemusíte dokládat ručitele ani například ručit nemovitostí. Služba funguje anonymně, vaše jméno se tedy nikde veřejně neobjeví.

Mezi základní podmínky patří věk nad 18 let, vlastnictví občanského průkazu a bankovního účtu a trvalý pobyt v ČR.

 

2) Půjčka na malý motocykl od Zaplo (až 16 000 Kč bez úroků při první půjčce)

Zaplo je nebankovní úvěr, který pochází z Lotyšska, ale působí ve více evropských zemích i například v Kanadě. V ČR je tento úvěr dostupný od roku 2013.

Výše půjčky, kterou můžete získat, činí  až 30 tisíc korun.

Pro nového zákazníka ovšem první půjčka dosáhne maximální výše 16 tisíc korun. Jelikož jde o krátkodobou půjčku, doba splatnosti je 7 až 30 dní.

Velkou výhodou je, že u Zaplo na rozdíl od Zonky můžete získat první půjčku zdarma – neplatíte žádné úroky, ani jiné poplatky navíc, nakonec tak splatíte opravdu jen tu částku, kterou jste si předtím půjčili.

Podmínkou pro půjčku zdarma však je, abyste ji stihli splatit v předem dohodnutém termínu.

V případě potřeby si můžete zažádat o prodloužení splatnosti půjčky, to se však již neobejde bez poplatků navíc, jako ostatně u každého nebankovního úvěru.

Na druhou stranu je možné půjčku splatit i předčasně.

Pro zřízení půjčky na motocykl nemusíte nikam jezdit, snadno o ni zažádáte přes internet zde.

Vyřízení probíhá rychle, a podle toho, u jaké banky máte účet, můžete mít peníze po schválení žádosti na účtu již do 15 minut, jinak zpravidla do druhého pracovního dne.

Nebo pokud by vám z libovolného důvodu nevyhovovalo zaslání peněz na účet, můžete si je místo toho vyzvednout osobně v trafikách sítě Geco.

Zaplo na žadatele neklade žádné přehnané poplatky. Nevyžaduje, abyste dokládali příjem, poskytnuli ručitele nebo zastavili nemovitost. Nechce ani žádné poplatky za zřízení a vedení úvěru.

Šanci získat půjčku má i člověk se záznamem v registru dlužníků nebo se záznamem v trestním rejstříku, Zaplo totiž bere v potaz především aktuální finanční situaci každého žadatele.

Půjčka na motocykl či skůtr

Mezi základní podmínky pro získání půjčky náleží věk nad 18 let, trvalý pobyt na území České republiky, vlastnictví občanského průkazu a bankovního účtu.

Půjčka je vhodná pro stálé zaměstnance, podnikatele, důchodce i ženy na mateřské dovolené.

 

3) Cofidis půjčí i na motocykl (až 1 mil. Kč)

Půjčka na motocykl (resp. na cokoli) existuje i u posledního nebankovního úvěru, který zmíníme v tomto článku, a to u Cofidis.

Obdobně jako Zonky má i Cofidis licenci od České národní banky.

Nabízí vyšší možnou půjčku, od 10 tisíc až po milion korun.

Dobu splatnosti půjčky si zákazník volí sám, v případě půjčky pro jednotlivce se však musí pohybovat mezi 12 až 90 měsíci.

Podle výše půjčky a stanovené doby splatnosti se následně odvíjí výše úroků a RPSN. Zřízení a vedení úvěrového účtu je opět zdarma, stejně jako u obou výše zmíněných půjček.

To, kolik za půjčku zaplatíte, se předem snadno dozvíte na stránkách společnosti, které obsahují podrobnou kalkulačku.

Co se požadavků na žadatele týče, Cofidis nepotřebuje ručitele ani hmotnou zástavu. Vzhledem k vyšším možným částkám půjčky se však neobejdete bez doložení příjmu.

Půjčka se orientuje primárně na zaměstnané lidi a žadatele, kteří mají k dispozici pravidelný měsíční příjem.

Rychlá půjčka na motocykl BMW

Mezi základní podmínky pro získání půjčky patří věk nad 18 let, vlastnictví občanského průkazu a bankovního účtu, trvalý pobyt v ČR, negativní záznam v registru dlužníků a již zmíněné potvrzení o výši příjmů.

Půjčka od Cofidis není určená pro lidi nacházející se v exekuci či se záznamem v rejstříku trestů a pro nezaměstnané.

>>Žádost o půjčku na motorku je rychlá a jednoduchá (zde).

Po ověření všech sounáležitostí by vám v případě úspěšného schválení měly peníze na účet dojít do 24 hodin.

Pokud byste chtěli půjčku splatit předčasně, máte možnost tak učinit, a to bez jakýchkoliv poplatků navíc.

V případě zájmu si žadatel může jakoukoliv půjčku (i půjčku na motocykl) předem pojistit proti případné neschopnosti splácet.

Toto pojištění se vztahuje na rizikové situace, kdy dojde například ke ztrátě zaměstnání a dočasné pracovní neschopnosti, či ke ztrátě samostatnosti.

V případě jakýchkoliv nejasností a otázek se můžete obrátit na zákaznickou podporu Cofidis, tuto podporu pak nabízejí i Zonky a Zaplo.

 

Uvažujete o půjčce na motorku? Využijte výše uvedených poskytovatelů a pořiďte si motocykl vašich snů. Případně můžete sáhnout po těchto půjčkách zdarma a bez úroků.