Zaplo na splátky recenze [proč (ne)využít až 60 000 Kč]

Zaplo na splátky recenze: Výhody, nevýhody a rizika nebankovní půjčky, která rychle poskytne až 60 tis. Kč se dozvíte zde.

O rychlopůjčky je zájem a jednou z nich je i Zaplo na splátky. Patří mezi půjčky, které umožňují vzít si více než jen mikroúvěr, s jasnými pravidly splácení a s dobrými referencemi.

Jsou skutečné? Je tato půjčka výhodnou a bezpečnou? Vzít si Zaplo na splátky? Zaplo na splátky recenze, kterou najdete na nadcházejících řádcích, vám napoví více.

Zaplo na splátky recenze mapuje parametry nebankovní půjčky, která je známá i jako Zaplonasplatky.cz, půjčka Zaplo s měsíčními splátkami či dlouhodobá půjčka Zaplo.

Tato půjčka má několik přívlastků, které jsou pro ni charakteristické. Právě ony napoví, o jaký typ úvěru vlastně jde.

 

Zaplo na splátky: recenze nebankovní půjčky

Jak sehnat peníze od Zaplo

Půjčky se dnes velice obecně dělí na bankovní a nebankovní. Zaplo na splátky je půjčkou nebankovní, což je důležitým parametrem tohoto finančního produktu.

Někteří lidé mají „nebankovní“ zafixováno jako něco negativní. Ale to již dávno není pravda. Proti bankovním půjčkám mají ty nebankovní výhody, i když pravdou je, že stojí něco navíc.

 

Pravdou pořád je, že bankovní úvěr je levnější

Banky si zpravidla neúčtují žádné poplatky za zřízení půjčky, i když od toho již upouští i řada nebankovních úvěrů. V bance máte nižší úrok, a tedy i nižší procentní sazbu nákladů.

Dobré je vždy srovnávat RPSN a ne úrokovou sazbu.

Na druhou stranu, u mikropůjček na krátké období může RPSN vypadat dost hrůzostrašně, ale logika podobných půjček je diametrálně jiná než statisíce korun vysoký úvěr na bydlení.

 

Nespornou výhodou nebankovních úvěrů, a platí to i pro Zaplo na splátky, je rychlost vyřízení úvěru

Skutečně lze nebankovní půjčku Zaplo na splátky (a jí podobné) sjednat mnohem rychleji než v bance. Většinou lze vše vyřídit online, což je dnes jednoznačně znakem moderní půjčky.

Potenciální klient je méně prověřován, což rovněž zjednodušuje přístup k půjčce a zrychluje možnost jejího vyřízení.

 

Podmínky získání půjčky u nebankovní společnosti jsou benevolentnější, než pokud o ni žádáte v klasické bance

Vyhnete se zbytečné byrokratické mašinerii a dokládání obrovského množství dokladů. Mnohdy nechceme o tyto dokumenty ani našeho zaměstnavatele žádat, přitom často po nás banka chce potvrzení přímo jejich formuláře.

 

Mnoho nebankovních firem dnes působí pouze online

Řadě lidem je to jedno, jiní tohle dokonce vítají, pro jiné může jít o znak určité neserióznosti a být zdrojem obav. Rozhodně se toho nebojte a berte to vždy spíše jako výhodu.

rychlá dlouhodobá půjčka 60000 Kč zaplo

 

Nabídka nebankovních úvěrů je pestřejší

I když je bankovních institucí u nás hodně, nebankovních úvěrových společností je ještě více.

Zatímco se u mnoha bank může řada zájemců o úvěr obratem odškrtnou jako „nevhodný klient“, u nebankovních společností je to jinak.

Důležité si je též uvědomit, že do bankovních registrů se zaznamenává i to, že klient v některé z bankovních institucí žádal o úvěr, někdy i s jakým výsledkem (úvěr nezískal, žádost přerušil, úvěr získal).

Když takto zájemce o půjčku obejde více bank, může to začít být pokládáno za negativní hodnocení zájemce o půjčku.

U nebankovní společnosti je přitom mnohem větší šance získání úvěru, a tudíž potenciální zájemce o půjčku obvykle „turistiku“ po poskytovatelích o úvěr nemusí vůbec absolvovat.

 

Nebankovní půjčky už nemusí být strašákem

Poskytovatelé nebankovních půjček typu Zaplo na splátky, podmínky jejich úvěrů a „zacházení“ se zákazníky jsou dnes ostře sledované. Jednak musí být každý poskytovatel registrován u ČNB.

Na paškál si je berou rovněž různé neziskové organizace a jsou i pod drobnohledem médií.

Díky tomu se trh s nebankovními úvěry pročistil a zpřehlednil. Vyšší RPSN nelze brát jako neserióznost poskytovatele.

Je logické, že půjčka poskytována s větším rizikem, tedy benevolentněji, bez přísného hodnocení bonity klienta, musí toto riziko vyvážit tím, že je úvěr o něco dražším.

 

Kdo poskytuje Zaplo na splátky?

Zaplo je půjčkou společnosti Zaplo Finance s.r.o.

Ta je součástí finanční skupiny 4finance Holding S.A. s kancelářemi v Rize, Londýně, Luxemburgu a Miami, která se zaměřuje kromě 13 evropských zemí také na Argentinu a USA.

Kontakt na společnost je český, firma sídlí v Mayhouse Office, 5. května 1746/22, 140 00 Praha 4. Na této adrese nelze žádat o půjčku.

Kontaktovat poskytovatele půjčky Zaplo na splátky lze e-mailem i telefonicky, nebo rovnou online podat žádost o poskytnutí úvěru Zaplo.

Po registraci pak k informacím o své půjčce přistupujete přes přihlášení přímo na stránce poskytovatele úvěru.

Recenze Zaplo na splátky až 60000 kč

Zaplo Finance s.r.o. je řádně registrovaným poskytovatelem nebankovního spotřebitelského úvěru u České národní banky. Ta je současně orgánem dohledu nad činností společnosti.

Tento fakt je dohledatelný přímo na stránkách ČNB ve veřejném registru nebankovních poskytovatelů.

 

Klíčové informace, které dala dohromady Zaplo na splátky recenze

Jak získat půjčku na splátky Zaplo?

Přístup k žádosti o půjčku i k jejímu získání je snadný.

Přes webové stránky Zaplonasplatky.cz se zájemce o půjčku dostane ke kalkulačce, kde si vybere, o jak velkou půjčku má zájem a kolik peněz chce splácet měsíčně.

V rámci registrace zájemce vyplní potřebné údaje a současně doloží vyžadované dokumenty. Pro identifikaci při uzavírání smlouvy online se odesílá identifikační platba ve výši 0,01 Kč.

Jakmile je úvěr schválen, je obratem zaslán na účet žadatele.

Přehled o stavu úvěru získává zájemce o půjčku, či již klient s půjčkou od Zaplo na splátky, přihlášením do svého účtu na webu Zaplonasplatky.cz.

Pro sjednání úvěru potřebujete přístup k internetu a svůj mobilní telefon. Během žádosti dochází totiž k ověření prostřednictvím SMS.

Připravte si též občanský průkaz a další osobní doklad. Například řidičský průkaz ev. zbrojní pas. Dále je nutné znát číslo svého bankovního účtu.

 

Základní parametry Zaplo půjčky na splátky

 • Jedná se o půjčku na splátky ve výši 10 000 až 60 000 Kč
 • Jde o dlouhodobý úvěr s měsíčními splátkami (postupné splácení)
 • Délka splatnosti půjčky je 6 až 36 měsíců (maximálně 3 roky)
 • Rychlost vyřízení půjčky: 15 minut
 • Peníze na účtu: 15 minut až 24 hodin (podle banky klienta)
 • Obvyklé procento schválených žádostí: 76 %

Zaplo na splátky recenze a kalkulačka

 

Co je nutné splnit pro získání půjčky

 • Půjčka je bez ručení. Není nutné ručit nemovitostí, ani mít ručitele
 • Žadatel může mít záznam v rejstříku trestů
 • Zájemce o úvěr však nesmí být veden v registrech
 • Nesmí být ani v exekuci
 • Pro získání úvěru je nutné doložit příjem

 

Pro koho je půjčka určena

 • Minimální věk pro získání půjčky je 18 let
 • Žadatel musí mít bankovní účet v bankovní instituci působící v ČR
 • Podmínkou jsou dva doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičský průkaz, ev. zbrojní pas
 • Půjčka na splátky je určena pro lidi s trvalým pobytem na území ČR, nemusí jít tedy o občana ČR
 • Nutné je mít možnost doložit výši příjmu a mít stabilní příjem
 • Úvěr je určen žadatelům s dobrou platební historií

 

Reprezentativní příklad půjčky uváděný přímo jejím poskytovatelem

 • Referenční půjčka ve výši: 25 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12 měsíců
 • Úroková sazba: 114,73 % ročně, RPSN 199,1%
 • Výše měsíční splátky: 3591 Kč
 • Celková částka zaplacená spotřebitelem za dobu půjčky: 43 086,24 Kč

 

Další benefity půjčky

Výhodu půjčky Zaplo na splátky je možnost odložení termínu splátek, ale rovněž změna výšky měsíčních splátek, pokud klientovi stávající nevyhovuje.

Předčasné splacení půjčky je bezpoplatkové.

Půjčku lze navýšit. O všech těchto možnostech je klient informován na svém klientském účtu, kam se dostane po přihlášení.

 

Zaplo na splátky vs. Zaplo

Žadatele o půjčku si může splést rozdíl mezi půjčkou „Zaplo“ a „Zaplo na splátky“.

Jde o odlišné půjčky. Zatímco Zaplo na splátky je dlouhodobý úvěr až na tři roky s měsíčními splátkami, Zaplo je mikropůjčkou ve stylu půjčky do výplaty.

Poskytuje se pouze v rozsahu od 1000 Kč do 16 000 Kč (při opakované žádosti až do 30 000 Kč). Splatnost půjčky je 7 až 30 dnů.

Obvykle je schváleno až 88 % žádostí o tento mikroúvěr. Rychlost vyřízení úvěru je totožná, rovněž do 15 minut.

První půjčka je zdarma s RPSN 0 %. Jde o půjčku bez ručení, bez doložení příjmu, s předčasným splácením bez poplatku, s možností navýšení půjčky a bez kontroly rejstříku trestů. Žadatel však nesmí být v exekuci, ani mít negativní záznam v registrech.

Možnost prodloužení půjčky je za poplatek (o 30 dnů). Peníze z půjčky Zaplo si lze vyzvednout v hotovosti v síti trafik Geco. U půjčky Zaplo na splátky jsou peníze vždy převedeny bezhotovostně na bankovní účet žadatele.

 

Co když klient není schopen úvěr splácet?

Pokud se klient dostane do platební neschopnosti, je tato situace řešena zcela standardně jako u jiných institucí, včetně bankovních.

Společnost po klientovi vymáhá dlužnou částku, úroky, náklady na soudní výlohy, náklady na vedení exekuce a smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné jistiny, maximálně však 50 % jistiny, nebo 200 000 Kč, podle toho, co nastane dříve.

Za každou upomínku je účtován poplatek 50 Kč. Za umožnění splácení podle splátkového kalendáře je poplatek 300 Kč. Nesplácení vede k zařazení negativního záznamu do registru SOLUS a NRKI.

Poskytovatel produktu Zaplo na splátky je však nadstandardně vstřícný třeba právě v dnešní době, kdy koronavirová omezení ztížila schopnost klientů splácet.

Proto nabízí přímo na svých stránkách návod, jak vzniklou situaci s neschopností úvěr splácet řešit, včetně možnosti individuální dohody.

 

Zaplo na splátky recenze – závěr

Půjčka Zaplo na splátky je rozhodně zajímavým produktem dlouhodobé půjčky s postupným splácením jednou měsíčně. Poskytuje ji dlouhodobě působící finanční instituce, která nabízí i jiný úvěrový produkt.

Obecně jsou reference na úvěr pozitivní. Firma je vstřícná i při řešení problémů se splácením úvěru u lidí, kteří se dostali do potíží v souvislosti s COVID-19. Jde o rozumný dlouhodobý úvěr až na tři roky, s pružným přístupem k zákazníkům a s dobrými parametry úvěru.

Výhody Zaplo na splátky

 • Půjčka v rozumné výši až do 60 000 Kč
 • Postupné splácení až 36 měsíců
 • Možnost navýšení půjčky
 • Umožnění změny výše splácené částky
 • Rychlé vyřízení do 15 minut
 • Peníze do 24 hodin
 • Půjčku lze vyřídit zcela online
 • Půjčka je bez ručitele
 • Možnost odložení splátek dle informací na zákaznickém účtu

Nevýhody Zaplo na splátky

 • Vyšší úrok
 • Nahlížení do registrů
 • Nutnost dokládat příjem
 • Peníze jsou zasílané pouze na bankovní účet, nelze je osobně vyzvednout