9 rad, jak vyhrát ve Sportce [220+300 Kč na loterii]

Jak vyhrát ve Sportce? Snad každý člověk aspoň jednou za život zauvažuje, jaké by to bylo vyhrát v loterii.

Ideálně obrovskou částku, takovou, která by zajistila, že už by si nikdy znovu nemusel dělat starosti s penězi.

V článku najdete zdarma 220 Kč + 300 Kč na loterii.

Pravda je taková, že pravděpodobnost výhry vysoké výhry v loterii je nesmírně nízká. Některé statistiky uvádějí, že to už do vás spíš udeří blesk.

Přesto tisíce lidí sází stále znovu a znovu, ačkoliv je šance na úspěch mizivá.

Pokud je to i váš případ a chcete svoje šance o něco málo vylepšit, zkuste se řídit následujícími doporučeními, v nichž se zaměříme na jednoznačně nejpopulárnější českou loterii, kterou je Sportka.

 

Jak vyhrát ve Sportce

 

1) Vybírejte i vyšší čísla

Spousta lidí při výběru čísel ve Sportce neví, jaká zvolit, a tak se uchýlí ke kombinaci plynoucí z data narození buď svého či svých nejbližších.

Problém je v tom, že všechna data narozenin zákonitě končí maximálně na číslici třicet jedna, takže nikdy v takové situaci nevyužijete vyšší čísla, která přitom ve Sportce padají stejně často jako čísla nižší.

 

2) Vsaďte si zdarma

Neutrácejte své peníze a vsaďte si plný tiket za peníze od Sportky.

Ptáte se jak?

Lidé, kteří kupují Sportku v trafikách nebo obchodech mají nevýhodu. Nedostanou bonus zdarma.

Pokud si však vsadíte online, dostanete od Sportky zdarma tento 220 Kč bonus, který ihned můžete využít na sázenku.

Vsadíte si tak zdarma a šance na výhru vám zůstává stejná.

 

3) Jak vyhrát ve Sportce? Sázejte osobně, nikoliv online

Statistiky v tomto případě hovoří jasně – lidí, kteří si kupují a vyplňují tiket osobně, ať už v trafice nebo na poště, vyhrálo do dnešního dne daleko více větších částek než těch, kteří si Sportku vsadili online.

Samozřejmě nevíme, kolik osob přesně sází online a kolik osobně a jaká je tedy celková procentuální úspěšnost obou metod, ale prozatím to vypadá, že sázení osobně hraje mezi vítězi vyšších částek prim.

TIP: Jisté peníze
Podívejte se na aktuální přehled peněžních bonusů, které dostanete zdarma při založení účtu.

4) Vyzkoušejte systémovou sázku

Dalším tipem, jak vyhrát ve Sportce, je trochu jiná sázka.

Jestli vám peníze nechybí a hrajete spíše kvůli potěšení z hazardu a možného vyššího zisku, mohla by vám sednout systémová sázka, kdy můžete vsadit až patnáct různých čísel a počítač následně vypočítá všechny možné kombinace, které lze z vámi vybraných čísel sestavit.

Jak vyhrát ve Sportce_losování

Problém je v tom, že podobná sázka se pořádně prodraží, může vyjít na více než deset tisíc korun.

Jde tak o vhodnou variantu v případě, že se na sázku složíte s větším množstvím lidí (přičemž si následnou výhru či výhry rovnoměrně rozdělíte mezi sebou), či nevíte, co se svými stávajícími penězi, nebo jste přesvědčeni, že právě vy třímáte v rukou ta vítězná čísla.

Systémová sázka je zejména populární, když se hraje o obzvlášť velký jackpot, jehož výhra by vám mnohonásobně vrátila náklady vynaložené na systémovou sázku.

Přečtěte si i následující tipy, jak vyhrát ve Sportce.

5) Nevolte čísla jdoucí po sobě

Když vyberete dvě čísla jdoucí po sobě, nic se nestane, ale pokud všech šest čísel vámi vsazených ve Sportce jde jedno za druhým, pravděpodobnost toho, že vyhrajete, se takto rapidně snižuje.

Jednoduše protože podobné kombinace jsou nesmírně vzácné (například kombinace čísel 1-2-3-4-5-6 podle všeho v této loterii doposud nikdy nepadla).

6) Vybírejte vlastní čísla

Pokud si nechcete lámat hlavu s tím, jaká čísla zaškrtnout, vždycky můžete vybrat náhodný výběr, tedy šest náhodně zvolených čísel, které za vás zvolí počítač.

Jak vyhrát ve Sportce_tiket

Podle dosavadních statistik to ale vypadá, že více se daří těm, kteří si nad čísly dají záležet a nespoléhají se na ta, jaká jim přidělí počítač.

V letech 2011 až 2012 tak například jackpoty připadly dvakrát více těm sázejícím, kteří hráli s vlastními čísly.

7) Zůstaňte u stejných čísel

Jakmile již máte vybraná vlastní čísla, jimž věříte, vyplatí se u nich zůstat i v případě počátečního neúspěchu a neměnit je jenom proto, že je ihned ve Sportce nezvolí.

Čím déle totiž vytrváte u stejné kombinace čísel, tím větší pravděpodobnost je, že na ni nakonec dojde řada, protože dochází k proměnám výherních čísel, a kombinace, které vyhrály předtím, se pravděpodobně hned tak opakovat nebudou.

Tím se zvyšuje šance na úspěch právě vaší kombinace, která dříve nezvítězila.

Sportka nebo kurzové sázky a jackpot v kasinu?
Zajímáte se také o kurzové sázky, online kasino nebo poker či ruletu?
Zde získáte 500 Kč jako bonus za registraci do českého kasina.

Nezapomeňte, že účast na hazardní hře může být škodlivá. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Hazardních her se nemohou účastnit osoby mladší 18 let.

 

8) Vybírejte častěji tažená čísla

Jak vyhrát ve Sportce? V šanci na úspěšnější hraní může pomoct Sportka samotná, která na svých stránkách uvádí nejčastěji tažená čísla a naopak ty, co padají nejvzácněji.

Jak vyhrát ve Sportce jackpot

Pokud tedy chcete navýšit svou šanci na výhru, využívejte taková čísla, která mají vyšší pravděpodobnost úspěchu.

9) Nepřekračujte své limity

U sázení ve Sportce a vůbec u jakýchkoliv hazardních činností je velice lehké se nechat strhnout a prosázet víc, než kolik si můžete reálně dovolit.

Jestli však chcete zaručit, že vás sázení finančně nezruinuje, stanovte si vždy na začátku měsíce rozpočet na sázení, který za žádnou cenu sami sobě nedovolíte překročit.

Ideálně takový, aby vám zbylo dostatečné množství peněz na vše ostatní, protože ze Sportky se bohužel nikdo nenají a nájem nezaplatí (aspoň dokud nevyhrajete výraznou částku, ale to už je úplně jiný příběh).

Rada za závěr: Jak vyhrát ve Sportce? Jistější jsou investice

Ač je sázení ve Sportce zábavné, riziko ztráty vsazené částky výrazně převyšuje případný zisk – výhru.

Schválně, kolikrát jste si vsadili a kolikrát vyhráli? A je toto rozumná cesta, jak přijít k penězům?

Jistější možností správy peněz jsou totiž investice. Pokud byste místo do tiketu investovali do portfolia s ročním výnosem 5%, můžete v dlouhodobém horizontu dosáhnout na sumu odpovídající výši výhry ve Sportce.

I s částkou okolo 1000 Kč měsíčně uděláte na investicích více parády než v loteriipřečtěte si recenzi české automatizované služby na investice.

 

300 Kč zdarma v číselné loterii Korunka
Skvělou alternativou ke sportce je loterie Korunka. Máte větší šance na výhru a vklad začíná od 10 Kč.

Nyní ZDE získáte bonus 300 Kč na vaše hry.

 

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast na hazardní hře může být škodlivá a je zakázána osobám mladším 18 let.