Jak získat akcie zdarma [do 3 dnů]

Jak získat akcie zdarma? Investování do akcií, ale i jejich obchodování je již dlouhou dobu způsobem, jak zhodnotit peníze, které momentálně nutně nepotřebujete.

Přestože všechny investice s sebou vždy přinášejí určitá rizika, rozumné a promyšlené investování je cestou k vytvoření finanční rezervy do budoucna, například k zajištění na stáří.

Pokud i vy přemýšlíte nad tím, zda není čas pokusit se zhodnotit vaše peníze investicemi a ochránit je tak před znehodnocením inflací, nebo již investujete, pak je tento článek právě pro vás.

Dále se totiž dočtete o stručné historii a základech investovaní do akcií, ale také informace o akci společnosti XTB nabízející akcie zdarma.

 

Získejte akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR
Akce XTB skončila 28.2.2023.

Stále však probíhá akce Trading 212, kde s promo kódem ZIBA212 dostanete akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR.

Bližší informace získáte ZDE.

 

Turbulentní vývoj akciových trhů

Akciové trhy si v historii prošly jak katastrofickým scénářem, například v 30. letech minulého století, tak i nepředvídatelným růstem, který investorům přinesl obrovské zisky.

V posledních letech se investovaní těší poměrně vysoké popularitě, která je zapříčiněna především relativně pozitivním stavem ekonomiky, ale zejména pak technologickým pokrokem.

Ten umožnil pohodlný přístup široké veřejnosti k investičním nástrojům skrz internet a chytré telefony. Většina investic je tak prováděna online z pohodlí domova.

Jak nakupovat akcie přes brokera

Investoři už tedy nejsou jen vybraná skupina zainteresovaná ve finančním sektoru, ale obyčejní lidé.

Investiční platformy tak právě cílí na širokou veřejnost například reklamními spoty, kde zdůrazňují právě fakt, že investovat může kdokoliv.

To je samozřejmě pravda, ale tím spíš je třeba si dát pozor a investovat rozumně.

Pokud již investujete, nebo o investování přemýšlíte, v následující části se dozvíte jak získat akcie zdarma a rozšířit tak své portfolio.

Získejte akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR
Akce XTB skončila 28.2.2023.

Stále však probíhá akce Trading 212, kde s promo kódem ZIBA212 dostanete akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR.

Bližší informace získáte ZDE.

 

Diverzifikace jako cesta k úspěchu

Diverzifikovat, diverzifikovat, diverzifikovat. Právě toto slovo je „magickým“ heslem většiny úspěšných investorů.

Díky akci XTB máte možnost získat akcie zdarma a rozšířit tak své portfolio.

K této akci se však dostaneme později, neboť nejprve je nutné si pro začínající investory, které by právě akcie zdarma mohla nalákat vysvětlit, co vlastně diverzifikace znamená a jak sestavit vhodné portfolio pro minimalizaci ztrát i maximalizaci zisků.

Zjednodušeně řečeno se diverzifikací portfolia myslí rozdělení vkladu do několika různých akcií.

V teorii to pak znamená, že čím více různých akcií máte, tím je větší šance, že se nedostanete do ztrát. Mohlo by vás tedy napadnout, že čím více akcií, tím lépe.

Ve skutečnosti to tak ovšem úplně není. Diverzifikace je samozřejmě důležitá a jedná se o základ většiny investičních strategií. Je však potřeba brát v potaz právě vaši konkrétní strategii.

XTB Obchodování s akciemi

Pokud nakoupíte spoustu různých akcií z jednoho sektoru, například technologického, pak jste diverzifikace prakticky nedosáhli.

Ve chvíli, kdy dojde k propadu akcií v tomto sektoru sice některé akcie stále porostou, ale většina zažije propad a vy budete sledovat, jak se hodnota vašeho portfolia propadá.

Je tedy důležité diverzifikovat své portfolio mezi sektory, které na sobě nejsou existenčně závislé. Ve chvíli kdy jeden konkrétní sektor padá jiný roste.

Můžete se tedy samozřejmě zaměřit na jeden sektor, který pro vás bude hlavní a bude tvořit například třetinu vašeho portfolia.

Zbytek pak bude vhodné rozdělit do několika dalších sektorů, které mají potenciál růstu v případě propadu vašeho hlavního.

Stručně řečeno tedy nechcete vsadit vše na jednoho koně, ale na několik koní s odlišnými vlastnostmi.

Pokud se rozhodujete, zda začít s investováním a máte nyní představu o tom, jak byste sestavili své portfolio, společnost XTB momentálně nabízí možnost získání akcie zdarma, což vám diverzifikaci portfolia trochu ulehčí.

Získejte akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR
Akce XTB skončila 28.2.2023.

Stále však probíhá akce Trading 212, kde s promo kódem ZIBA212 dostanete akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR.

Bližší informace získáte ZDE.

 

Akcie zdarma jako nové lákadlo XTB

Společnost XTB patří v našem prostředí mezi nejpopulárnější investiční platformy.

Jde o vybraného brokera umožňujícího jak investovaní, tak i obchodování, který se těší řadě pozitivních recenzí.

Jako profesionální broker pro dlouhodobé investory i obchodníky patří ke špičce mezi konkurencí. Má poměrně dlouholetou úspěšnou historii, jelikož na trhu působí již od roku 2002.

Nákup i prodej akcií nabízí bez poplatků a platforma je dostupná v českém jazyce, stejně jako jejich zákaznická podpora.

Jako další pozitivum pro nové investory je třeba zmínit možnost vyzkoušení demo účtu zdarma, díky kterému si můžete vyzkoušet vaši připravenou strategii a její funkčnost, aniž byste museli cokoliv investovat.

Momentálně také nabízí možnost získání akcie zdarma ZDE.

Nebudeme vám však mazat med kolem pusy, i zde se mohou vyskytnout negativa.

Těmi může být především teoretická náročnost pro začínající investory, jelikož investování není pasivní, ale aktivní.

Aktivní investování totiž vyžaduje více znalostí oproti pasivnímu, protože si své portfolio tvoříte a spravujete sami.

Je tedy potřeba počítat s tím, že je nutné si připravit vhodnou investiční strategii založenou na dostatečném prostudování všech vašich možností.

Na druhou stranu i na to můžete nahlížet jako na pozitivum, neboť si své peníze spravujete sami a v případě ztráty se tak můžete zlobit jen na sebe.

Akcie zdarma xtb

Nová akce společnosti XTB nyní nabízí možnost získání akcie zdarma.

Jedna akcie zdarma v hodnotě až 30 amerických dolarů, tedy přibližně 670 Kč, je k dispozici všem novým investorům.

Pro její získání si stačí u XTB otevřít účet a provést vklad v libovolné hodnotě. Otevření účtu je stejně jako nabízená akcie zdarma.

Po otevření a provedení vkladu již nemusíte nic dalšího dělat a akcie zdarma budou připsány na váš účet.

Získaná akcie je pak již vaše a můžete s ní nakládat, jak uznáte za vhodné. Zda si ji ponecháte na účtu, nebo se ji rozhodnete prodat, je už na vás.

Jedná se tak o ideální akci jak pro ty, kteří se rozhodnou začít se seriózním investováním či obchodováním, tak i pro ty, kteří si chtějí investování jen vyzkoušet bez zbytečně vysokých vkladů.

Pokud vás tato nabídka oslovila a již nějakou dobu o vstupu do světa investic přemýšlíte, pak neváhejte a využijte akce XTB, než skončí. Akcie zdarma totiž nerostou na stromech.

Získejte akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR
Akce XTB skončila 28.2.2023.

Stále však probíhá akce Trading 212, kde s promo kódem ZIBA212 obdržíte akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR.

Bližší informace získáte ZDE.

 

Shrnutí informací

Investování do akcií se v posledních letech těší vysoké popularitě a různé investiční platformy se přetahují o zákazníky.

Těch skutečně kvalitních, bezpečných a uživatelsky přívětivých však mnoho není.

Jednou z nich je však společnost XTB, která momentálně nabízí akcie zdarma za otevření účtu a provedení libovolného vkladu.

Noví investoři a obchodníci tak získají začáteční bonus, který jim pomůže na startu ve světě akciových trhů.

Pokud si nejste jistí, zda chcete skutečně investovat, můžete nejprve využít demo účtu zdarma, nebo rovnou investovat bez zbytečně vysokého vkladu právě díky nabídce akcie zdarma.

Seriózní investoři této akce mohou využít pro snazší diverzifikaci svého portfolia a snížení rizika ztráty. Společnost XTB má dlouholetou tradici a patří ke špičce na trhu.

Pro začínající investory a obchodníky je důležité nejdříve dostatečně promyslet strategii, nabídka XTB jim však může začátek ulehčit.

Důležité je samozřejmě vždy investovat s rozumem a pouze peníze, které si můžete dovolit ztratit. Každá investice s sebou totiž přináší rizika.

Akcie zdarma je však lákavým bonusem pro ty, kteří s investováním chtějí skutečně začít a ochránit tak své peníze před znehodnocením inflací.

Získejte akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR
Akce XTB skončila 28.2.2023.

Stále však probíhá akce Trading 212, kde s promo kódem ZIBA212 obdržíte akcii zdarma v hodnotě až 100 EUR.

Bližší informace získáte ZDE.