Investování do velkých technologických společností [E-book zdarma]

V dnešním rychlém a dynamickém světě, kterému vládnou informační i jiné technologie, jsou investice do technologických gigantů skoro až samozřejmostí.

XTB pro vás připravilo jedinečného průvodce, který vás zavede do digitálního světa investování a ukáže vám, jak se v tomto světě orientovat.

Každý den jsme obklopeni technologiemi – proto není divu, že se stávají klíčovými součástmi našich investičních portfolií.

Společnost XTB nabízí mezi svými nejoblíbenějšími investičními nástroji akcie významných technologických firem, jako jsou Apple, Microsoft, Alphabet (Google), Amazon, Meta a mnohé další.

Možná jsou Vám tyto názvy známé, ale kolik z nás ví, co se skrývá za jejich úspěchem a jak využít jejich investičního potenciálu?

Právě na tyto i mnohé další otázky odpovídá nový e-book XTB – ten se bude pravidelně aktualizovat každé čtvrtletí, aby Vám poskytl aktuální vhled do světa technologických gigantů.

Komentář Tomáše Vranky, autora tohoto e-booku:

Chceme Vás zasvětit do podnikání těchto společností, abyste v budoucnu mohli těžit z informací, které se o nich dozvíte. E-book není až tolik zaměřen na historii těchto firem, ale spíše na jejich obchodní modely, finanční výsledky, výhody i nevýhody atd. Připravili jsme pro Vás i vizuální prezentaci těchto informací pomocí grafických ukazatelů z platforem Bloomberg Terminal a xStation.“

E-book  je k dispozici zdarma a je určen všem, kteří chtějí prozkoumat, jak se tyto společnosti staly tím, čím jsou dnes.