Rychlá půjčka pro brigádníky [až 30 000 Kč ihned]

Půjčka pro brigádníky: kde ji sehnat? Může se zdát, že se český trh zaměřuje výhradně na poskytování půjček zaměstnancům. To však není tak úplně pravda.

Díky velké rozmanitosti nabídky půjček v České republice existuje i půjčka pro brigádníky, která je perfektní pro ty z vás, kteří potřebujete překlenout náhlou finanční pohotovost, ale nemáte práci na plný úvazek.

V ČR tento typ půjčky na cokoliv poskytuje více portálů, mezi oblíbené však patří třeba Kamali, Movinero a SOS Credit.

 

Přehled půjček vhodných i pro brigádníky:

1) Online půjčka pro brigádníky do 15 000 Kč (opakovaně až 20 000 Kč)

Kamali půjčka je vhodná pro více typů lidí, brigádníky nevyjímaje. Jde o půjčku, kterou přináší již lety ověřená společnost.

Okamžitá půjčka Kamali logo

Kamali je nebankovní půjčkou, která poskytuje částku mezi tisícovkou až 20 tisíci korun.

Pro nového klienta je určená maximální výše půjčky 15 tisíc korun – stačí požádat online zde.

Všichni brigádníci ocení, že pokud první půjčku splatí do 14 dnů, nemusí platit úroky ani žádné další poplatky navíc – zaplatí tak jen opravdu to, co si předtím půjčili.

Při dalších půjčkách máte na splacení půjčené částky celkem 30 dnů.

Co se požadavků na žadatele týče, výhodné pro brigádníky je, že nemusí dokládat své příjmy. To představuje plus zejména v případě, kdy by vám příjmy z brigády chodily nepravidelně.

U této půjčky rovněž není nutné poskytovat ručitele, zato není určena pro lidi nacházející se v exekuci nebo se záznamem v rejstříku trestů a neobejde se bez kontroly registru.

Půjčka pro brigádníky na cokoliv

Mezi základní požadavky pak patří věk nad 18 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, platný občanský průkaz či povolení k trvalému pobytu a mobilní telefon.

V případě potřeby je možné dobu splatnosti Kamali půjčky odložit.

Kamali půjčka v tomto směru nabízí velmi výhodné podmínky, za každou půjčenou tisícikorunu v případě prodlení zaplatíte pouze 49 Kč navíc, v některých krajních případech pouze 1 korunu navíc.

Podání žádosti je rychlé a jednoduché, nemělo by trvat déle než několik minut a probíhá čistě po internetu zde.

Posouzení žádosti by během pracovní doby mělo proběhnout během 15 minut a v případě úspěšného schválení žádosti o půjčku budete mít peníze do druhého dne na svém bankovním účtu.

 

2) Rychlá půjčka pro brigádníky do 5 000 Kč (opakovaně až 30000 Kč) na měsíc

Druhou půjčkou vhodnou pro brigádníky je půjčka Movinero, jejíž výše činí 500 korun až 30 tisíc korun.

Movinero logo

Doba splatnosti se pohybuje mezi jedním dnem až 35 dny. Výhodou půjčky je, že je dostupná pro široký okruh lidí a vztahuje se také na brigádníky.

Pro její získání nemusíte splňovat žádné výjimečné podmínky, musí vám však být nad 18 let, musíte poskytnout kopii svého občanského průkazu a také musíte mít k dispozici vlastní bankovní účet, kam vám peníze zašlou v případě úspěšného schválení žádosti o půjčku.

Movinero jinak po žadateli nevyžaduje ani potvrzení o příjmu, či ručitele a nerealizuje kontrolu registru.

Půjčka pro brigádníky se vyznačuje velkou rychlostí.

Podání žádosti zabere pouhých pár minut (ZDE) a její vyhodnocení by také nemělo trvat dlouho, vzhledem k tomu, že Movinero nekontroluje registr ani po žadatelích nechce prokázání příjmů.

Za poskytnutí půjčky nemusíte platit žádné poplatky navíc a také není třeba uvádět, za jakým účelem ji chcete použít.

Po přijetí žádosti a jejím kladném vyhodnocení by se vám peníze měly na účtu objevit do třiceti minut, aspoň pokud máte účet u některé z následujících bank: Komerční banka, Česká spořitelna a ČSOB.

Je však nutné poznamenat, že první půjčka pro nového klienta činí maximálně 5 tisíc korun, a teprve při opakovaných žádostech se její výše může vyšplhat až na oněch 30 tisíc.

To je nicméně běžný postup u většiny nebankovních půjček, a Movinero v tomto ohledu není výjimkou.

U půjčky pro brigádníky rovněž nejsou běžné úroky, ale místo toho pracuje s RPSN, které například u půjčky 5 tisíc korun činí 50 korun za každý den.

Půjčka pro brigádníky, kteří myjí auta

Movinero ovšem tyto údaje propočítá a uvádí již u vyplňování žádostí o půjčku, takže se nemusíte obávat, že by na vás číhaly nějaké nečekané poplatky, půjčka je v tomto ohledu velmi transparentní.

V případě potřeby pak můžete zažádat o prodloužení doby splatnosti půjčky a s Movinero se dohodnout na podmínkách splacení dle vaší individuální situace.

A pokud byste náhodou chtěli půjčku naopak splatit předčasně, můžete tak učinit bez jakýchkoliv sankcí a poplatků.

 

3) Okamžitá půjčka pro brigádníky do 8 000 Kč (opakovaně 30 000 Kč)

Poslední půjčka pro brigádníky, kterou zmíníme v tomto článku, je SOS Credit.

Sos Credit logo

Tato půjčka umožňuje získat 1000 korun až 30 tisíc korun, přičemž doba její splatnosti je standardních 7 až 28 dnů.

Noví zákazníci mohou ovšem při první půjčce zažádat o maximální výši půjčky 8 tisíc korun.

Co je oproti jiným půjčkám neobvyklé, je to, že SOS Credit nabízí věrnostní program. Od třetí půjčky máte při včasném splacení těch předchozích nárok na slevu 10 procent, od páté půjčky na 15 procent, a od sedmé pak na celých 20 procent.

Výhodou je rychlé získání peněz. Od schválení žádosti můžete mít peníze na bankovním účtu již do 15 minut.

Samotné posouzení vaší žádosti by také nemělo zabrat během pracovní doby více než 15 minut.

O půjčku od SOS Credit snadno zažádáte online ZDE, stejně jako u všech výše zmíněných, nemusíte tedy nikam jezdit a celou žádost bez problémů vyřídíte z domova.

Nemusíte při půjčce předkládat ručitele, ale zato se neobejdete bez doložení příjmů. SOS Credit provádí kontrolu registrů, nepůjčuje nezaměstnaným lidem a těm nacházejícím se v exekuci.

Mezi obvyklé podmínky patří věk mezi 18 až 65 lety, české občanství nebo povolení k trvalému pobytu a vlastnictví bankovního účtu na vaše jméno.

Stejně jako jiné půjčky v tomto přehledu, i SOS Credit umožňuje si dobu splatnosti půjčku v případě nutnosti prodloužit, pochopitelně se to však neobejde bez patřičných poplatků.

Hodí se však poznamenat, že čím delší základní dobu splatnosti si nastavíte, tím více budete platit.

Jestliže tak víte, že půjčku zvládnete splatit například do 14 dnů, nemá cenu dobu její splatnosti nastavit na celý měsíc.

 

Jako půjčka pro brigádníky je vhodná i první půjčka zdarma, u které neplatíte úroky.
Naleznete ji zde.