4 nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí [až 500 000 Kč]

Podívejte se na 4 nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí až 500 000 Kč. Které to jsou a jaké mají výhody a nevýhody se dozvíte v tomto článku.

Potřebujete rychle získat finanční prostředky a bankovní úředník na vaši žádost pouze zamítavě kroutí hlavou?

Anebo se do banky vůbec ani vydat nechcete, protože již předem víte, že byste neměli šanci úvěr získat?

Dostali jste se do některého z rejstříků dlužníků ať již pozdním splácením jiného dluhu či pouhým zpožděním platby složenky za energie či telefon?

Pak právě pro vás jsou tu nebankovní instituce, které vám dokážou nabídnout potřebnou sumu za překvapivě výhodných podmínek.

 

Nebojte se nebankovních půjček

Ještě do nedávné doby měli nebankovní poskytovatelé úvěrů ne příliš pozitivní pověst.

To se ale zásadně změnilo v roce 2016, kdy vstoupila v platnost novela zákona o spotřebitelském úvěru, kterou došlo ke zpřísnění podmínek pro poskytování úvěrů pro všechny bankovní i nebankovní instituce.

Novela mimo jiné upravuje maximální cenu úvěru, ale také poskytování korektních informací klientům ještě před uzavřením smlouvy.

Součástí je také podmínka schválení činnosti poskytovatele nebankovních půjček a jeho uvedení v seznamu institucí povolených ČNB.

Kromě toho se upravuje i maximální částka, kterou lze účtovat jako sankci za pozdní splacení, a ustavuje se nutnost prověřování příjmů a výdajů žadatele.

Novela přinesla i další opatření, která mají především chránit žadatele o půjčku.

V jejím důsledku se trh poskytovatelů bankovních i nebankovních úvěrů poměrně pročistil a v současné době tak i získání úvěru od nebankovní instituce je poměrně bezpečné.

 

Ochrana spotřebitelů jde ruku v ruce s přísnějšími podmínkami

Na jednu stranu sice nemusíte již mít takové obavy při čerpání nebankovního úvěru, jako předtím než zmíněná novela vstoupila v platnosti.

Na stranu druhou to ale znamená, že ani nebankovní úvěr nemusí být automaticky schválen každému.

Proto je dobré se před podáním žádosti o nebankovní půjčku informovat o podmínkách poskytnutí úvěru a být si jistý, že právě vy je splňujete.

Některé nebankovní instituce, zvláště, žádáte-li o vyšší sumu peněz, mají nastavena poměrně přísná pravidla.

Potřebujete menší sumu peněz? Pak máte mnohem vyšší šanci úvěr získat.

Mezi nejschvalovanější půjčky patří tzv. půjčky do výplaty, které obvykle splatíte během několika málo dní a půjčujete si jednotky až desítky tisíc.

Na druhou stranu máte jistotu, že jde o nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, protože o relativně nízkou půjčku může opravdu zažádat téměř kdokoliv.

 

Víte, jaké jsou výhody a nevýhody nebankovních půjček?

Mezi jejich neoddiskutovatelnou přednost patří zejména flexibilita. Ve srovnání s bankovním úvěrem se dozvíte během několika minut, zda úvěr dostanete či nikoliv.

Jaké další vlastnosti přesvědčují zájemce o půjčku k využití nebankovního úvěru?

  • Možnost vyřízení žádosti o půjčku z klidu domova.
  • Zažádat lze o vyšší sumu i pár tisícovek, které vám pomohou přežít do výplaty.
  • Žádné či minimální dokladování pravidelných příjmů.
  • Neprobíhá detailní lustrování rejstříku dlužníků.
  • Opravdu rychlé získání prostředků od podání žádosti.
  • Možnost předčasného splacení úvěru či odložení splátek v případě, že nezvládáte splácet.
  • Bohužel tyto výhody bývají obvykle spojeny s trochu vyšším úrokem než v případě bankovní půjčky.

 

Jací jsou nejvýhodnější nebankovní poskytovatelé půjček?

Většina zájemců o půjčku obvykle nemá čas porovnávat nabídky jednotlivých poskytovatelů, kterých je stále mnoho, a potřebují peníze získat opravdu rychle.

Proto vám přinášíme tipy na instituce poskytující nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, aniž by celý proces zbytečně protahovali.

 

1) Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí až 500 000 Kč

Okamžitá půjčka ihned

Jedním z nich je například online portál Půjčka, který jedním formulářem osloví několik prověřených poskytovatelů.

Sami si nezávazně zadáte kolik potřebujete půjčit a vyberete si tu nejlepší nabídku půjčky pro vás.

O peníze zažádáte jednoduše prostřednictvím tohoto online formuláře a již do několika minut můžete vědět, zda vám vaše žádost bude schválena.

 

2) Zaplo: nebankovní půjčka až 16 000 Kč (zdarma)

Jak sehnat peníze od Zaplo

Zaplo je půjčkou opravdu pro každého. Nejen, že jde o nebankovní půjčku, kde opravdu půjčí, ale navíc vám také umožní vzít si úvěr tzv. nanečisto.

Jestliže si nejste jisti, zda pro vás bude nebankovní půjčka tím pravým ořechovým, můžete si od Zaplo půjčit až 16 000 Kč úplně zdarma ZDE. Podmínkou je ale jejich splacení do 30 dní.

Zaplo nebankovní půjčka kde opravdu půjčí 16000

Jestliže se společnosti jako klient osvědčíte, při příští žádosti vám půjčí až 30 000 Kč se stejnou splatností. Z této sumy pohodlně zaplatíte opravu rozbitého vozu anebo novou pračku.

Mezi přednosti Zaplo půjčky patří zejména její rychlost a flexibilita. Peníze si můžete nechat vyplatit převodem na účet.

O tuto půjčku můžete zažádat jednoduše online a informaci, zda vám byla schválena, obdržíte do 15 minut.

 

3) ViaSMS: flexibiní poskytovatel nebankovních půjček (až 60 000 Kč)

viasms logo nové

U nebankovní instituce ViaSMS můžete získat jednorázově až 60 000 Kč se splatností 30 dní. Půjčit si můžete, na cokoliv chcete, nikdo se vás nebude ptát ani vás nebude soudit.

Jednoduše o úvěr zažádáte zde a do několika minut se dozvíte, zda vám byla schválena.

Nový zákazník má prvních 30 dní bez poplatku.

Podmínkou získání úvěru je samozřejmě věk nad 18 let a trvalý pobyt na území České republiky. Vlastnit byste také měli platný občanský průkaz.

Pokud se dostanete do nejasné situace a nebudete si vědět s vyplněním žádosti rady, můžete se obrátit na zákaznickou linku společnosti ViaSMS, která na vás čeká na telefonu.

Informaci o schválení půjčky dostanete jednoduše SMS zprávou.

půjčka 30000 od viasms

S uzavřením smlouvy o spotřebitelském úvěru získáváte automaticky také u této společnosti uživatelský účet. Právě v něm si můžete nastavit prodloužení půjčky až o 40 dalších dní v případě, že nezvládáte splácet.

Pokud naopak získáte volné prostředky a budete chtít úvěr uhradit ihned, abyste ušetřili na úrocích, ViaSMS vám také vyjde vstříc. Jde zkrátka o velmi flexibilní úvěr opravdu pro každého.

 

4) Získejte peníze ihned s ExpressCash (až 70 000 Kč)

půjčka od ExpressCash kde opravdu půjčí

Čeká vás až 70 000 Kč se splatností maximálně 20 měsíců.

Půjčka ExpressCash je určena pro všechny, kteří potřebují pokrýt nenadále výdaje poněkud vyšších hodnot.

Nejde tedy pouze o rozbitou pračku či porouchaný automobil. S touto půjčkou si pohodlně pořídíte i ojeté auto v případě, že to vaše staré již nemá smysl spravovat.

Čekají vás výhodné úvěrové podmínky a jistota nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí.

S půjčkou ExpressCash můžete získat jednoduše i chybějící prostředky na rozjezd vašeho podnikání. Nikdo se vás nebude ptát, na co chcete půjčit.

Úvěr ExpressCash je totiž neúčelový. To znamená, že se vyhnete nepříjemnému vysvětlování, proč zrovna vy si chcete půjčit a jenom si užijete vaše peníze. Ty získáte opravdu rychle.

Jak již její název napovídá, patří tato půjčka k těm nejrychlejším na trhu.

Žádost vyplníte do několika minut a během dalších pár minut se vám ozve obchodní zástupce, který s vámi vyřeší všechny nutné formality a informuje vás o výši částky, kterou s ohledem na vaši finanční situaci můžete získat.

 

Půjčky pro podnikatele najdete zde.