Rychlá první půjčka zdarma (500 – 20000 Kč): víme, kde ji dostanete

 

První půjčka zdarma až 20000 Kč (rychle)

Když si berete půjčku poprvé, nejlepší variantou pochopitelně je první půjčka zdarma. Tuto možnost nenajdete všude, ale v České republice naštěstí existuje několik institucí, které ji přesto nabízejí. První půjčka zdarma ve zkratce obvykle znamená, že když půjčenou částku splatíte do určitého termínu, neplatíte žádné poplatky navíc.

Podívejme se na pět možných institucí, kde můžete tento typ půjčky získat. Přečtěte si srovnání prvních půjček zdarma, jejich výhody a nevýhody.

 

Rychlá první půjčka zdarma (500 – 20000 Kč): víte, kde ji dostanete?

 

Viva Credit: online první půjčka na 20000 Kč zdarma

Viva Credit nabízí rychlou půjčku od 500 Kč do 20 000 Kč bez ručitelů a dokladů o příjmu od zaměstnavatele. Pokud jste novým zákazníkem, máte 0% úročení na první půjčku, tzn. dostanete první půjčku zdarma. Délka splacení je od 1 dne až do 35 dní.

vivacredit první půjčka zdarma

Žádost o tuto online půjčku zdarma vyplníte zde a zabere vám pouze pár minut. Zhruba do 30 minut od podání žádosti můžete získat půjčku a během dvou hodin od schválení půjčky máte peníze na účtě. Půjčku můžete splatit předčasně kdykoliv bez sankcí a poplatků navíc.

 

Kamali: rychlá první půjčka na 15000 Kč zdarma

Kamali půjčka umožňuje získat první půjčku zdarma díky akcím pro nové zákazníky. Jedinou podmínkou, kterou jsme již zmínili výše, je půjčku splatit včas. Nemusíte se pak bát tuto společnost využít, neboť za ní stojí firma Home Credit, která má na českém finančním trhu dlouhodobou tradici.

Okamžitá půjčka Kamali logo

Kamali nabízí možnost půjčit si mezi 3 až 20 tisíci. První půjčka zdarma se však vztahuje na nabídku půjčení maximálně 15 tisíc, které následně vrátíte do dvou týdnů. Za těchto podmínek je půjčka celá zdarma, neplatíte žádný úrok ani jiné extra poplatky. Kamali navíc nabízí nejnižší poplatek za půjčku v ČR. Za každou tisícikorunu půjčky zaplatíte pouze 33 Kč navíc. A kdyby to náhodou bylo potřeba, splacení půjčky můžete v případě nutnosti odložit, vše závisí jen na domluvě se společností, která je v tomto ohledu zpravidla velice vstřícná.

Kamali se vyznačuje i svou rychlostí. K posouzení půjčky obvykle dojde formou automatického procesu, který by neměl přesáhnout minutu času. V případě nutnosti dalšího posouzení by vyřízení žádosti nemělo zabrat více než pracovní den. Na půjčku mají lidé nárok v případě, že na ně není vedená exekuce a nejsou v předlužení. Peníze v případě schválení půjčky získáte na účet nebo v hotovosti dle vašeho přání.

Jestli máte o tuto půjčku zájem, žádost můžete snadno a rychle podat online zde, nemusíte dokazovat svůj příjem ani poskytnout ručitele.

 

Via SMS: rychlá první půjčka na 4500 Kč zdarma

Dalším portálem, díky kterému vám na účtu přistane první půjčka zdarma, je Via SMS. Maximální výše půjčky činí 30 tisíc, ovšem při první půjčce zdarma si můžete půjčit nejvýše 4,5 tisíce, a to na 7 až 30 dní zdarma. O první půjčku lidé žádají přes internet, v případě těch dalších jde žádost poslat i přes SMS, jak ostatně napovídá název sám.

viasms logo

Při první půjčce se RPSN pohybuje pouze okolo 0,5 %, a vše, co musíte udělat, je pro ověření ze svého účtu zaslat 1 korunu. Po schválení žádosti by vám peníze měly na účtu přistát do 15 minut. V případě Via SMS stejně jako u Kamali nemusíte dokládat své příjmy ani poskytnout ručitele. Půjčka je určená i pro nezaměstnané lidi, cizince a lidi se záznamem v rejstříku trestů. Jedinou podmínkou je, aby žadatel nebyl v exekuci.

Žádost podáte na internetové stránce zde, kde si nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti. Vyplníte potřebné údaje a žádost odešlete. Celý proces tak nezabere více než pár minut vašeho času.

 

CreditOn: rychlá první půjčka na 8000 Kč zdarma

První půjčka zdarma je dostupná i u CreditOn. Její maximální výše činí 8 tisíc korun a nový zákazník si peníze může půjčit až na 30 dní zdarma. Celková výše půjčky se pak později může vyšplhat až na 20 tisíc korun. Půjčka se vyznačuje rychlým vyřízením i podáním žádosti zde, kterou posíláte přes internet, ideálně pochopitelně v průběhu pracovní doby.

Crediton logo

Půjčka je určená pro plnoleté občany České republiky, kteří k jejímu získání budou potřebovat jen bankovní účet a mobilní telefon.

CreditOn někdy žádá o potvrzení příjmů, ale není to pravidlem, záleží na individuálním případu každého žadatele. Jejím největším lákadlem pak zůstává kromě svižného vyřízení i to, že za první půjčku zaplatíte opravdu jen tolik, kolik jste si půjčili, a v případě časného splacení ani o korunu víc. Termín splatnosti si navíc nastavujete sami, takže si ho můžete uzpůsobit například termínu výplaty, jednoduše tak, aby vyhovoval právě vám.

 

Zaplo: rychlá první půjčka na 16000 Kč zdarma

Poslední institucí, která zazní v tomto článku, u níž je první půjčka zdarma, je Zaplo.

Jak sehnat peníze od Zaplo

Tam maximální výše půjčky pro nového zákazníka činí 16 tisíc korun, maximální doba splatnosti je 30 dní a oboje úrok a RPSN jsou 0 procent. Při dalších půjčkách si následně můžete půjčit až 30 tisíc korun.

Kromě první půjčky zcela zdarma (samozřejmě v případě splacení půjčky v termínu) je výhodou i rychlost vyřízení. Zaplo uvádí, že po schválení půjčky peníze odešle na účet žadatele do 15 minut. Výhodou pro mnohé může být i varianta si peníze vyzvednout v hotovosti, a to v síti trafik Geco.

Žádost o půjčku nezabere více než několik minut a podává se online zde, máte ji tedy během chvilky hotovou.

Půjčka je bez doložení příjmů a nemusíte poskytnout ručitele. Vzhledem k vyšší částce pro nové žadatele není ovšem určena pro nezaměstnané, lidi v exekuci, nebo pro cizince, a také u ní dochází ke kontrole registrů. Mohou si ji nicméně vzít i lidé se záznamem v rejstříku trestů. V případě potřeby je pak možné splatnost půjčky prodloužit, to se avšak neobejde bez poplatků.

 

První půjčka zdarma aneb jak mít nulový úrok a žádné poplatky

Velká konkurence na trhu rychlých půjček vede poskytovatele k tomu, že první půjčku nabízejí skutečně zdarma, aby přilákali zákazníky. Jedná se zejména o nebankovní společnosti, které mají povolení od ČNB. Nabízejí se půjčky ve výši od 500 Kč do 20000 Kč, při dalších půjčkách se může základní částka zvyšovat.

Jak si půjčit peníze_Krátkodobé půjčky 1000 kč až 5000 Kč

Ovšem při následných půjčkách již musíte zaplatit plné úroky i poplatky. Na druhou stranu není problém takovou půjčku získat, požadavky na zájemce nejsou nijak přísné.

 

Jak jednoduše požádat o první půjčku zdarma

Žádost je velice jednoduchá, vše lze vyřídit na webových stránkách výše uvedených poskytovatelů online. Zažádáte, vaše žádost bude okamžitě posouzena a v případě schválení půjčky dostanete peníze obratem na účet.