Jak vydělat hraním her na telefonu [a proč to nejde]

Jak vydělat hraním her na telefonu aneb hlavní důvody, proč to nebude fungovat.

V dnešní době, kdy někteří počítají každou korunu, se dobře mířená reklama může stát propastí nejen pro důvěřivější jedince, ale také pro ty, kteří si i přes dvě práce mohou o dovolené jen zdát.

Možnost přivýdělku, či dokonce vyššího výdělku z pohodlí domova díky mobilním aplikacím je proto velice lákavá možnost.

Kdo by nechtěl vydělávat tím, že hraje hry, a přitom může být kdekoliv. Stačí mít jen chytrý telefon, přístup na internet či neomezená data a bankovní či PayPal účet.

Jak jednoduché! Bohužel na jásání je ještě velice brzy.

 

Jak vydělat hraním her na telefonu aneb víte o co jde?

Převážně jde o kasina

Představa je to velice krásná o tom není pochyb, ale skutečně takové aplikace fungují? Bohužel. Ve většině případů, kdy se reklamou necháme zlákat na něco navíc, po stažení se ocitneme na šikmé ploše před vstupem do kasina a tím i risku, který je výhodnější pro někoho jiného než pro nás.

Ty lze od jiných snadno rozpoznat, a tak si můžeme ušetřit čas a energii se stahováním a následným smazáním. Mezi hlavní znaky patří výplata na bankovní účet, bonus ve formě první částky pro hru, špatným překladem reklamy a hlavně – apelováním, že tuto hru již hraje „každá Čech“.

V tomto případě lze apelovat pouze na zdravý rozum a snahou smířit se, že osoba s logickým uvažováním do české populace asi nepatří, alespoň dle názoru reklam.

Jak vydělat hraním her na telefonu Samsung

Aplikace, které mají výplatu na PayPal už jsou v tomhle ohledu důvěryhodnější, avšak ne o moc. I u těchto her musíme být obezřetní a nevěřit reklamě, která ukazuje, že během pár sekund si hráč vydělá stovky dolarů.

Kdo tomu uvěří, toho čeká zklamání. Ovšem pozor! Některé tyto hry také nabízejí bonus, a to ve formě různé elektroniky, převážně tedy mobilních telefonů. V takovýchto hrách opravdu nemusíte nic neriskovat. Jediné co do nich vkládáte je váš čas a notná dávka trpělivosti. I zde je ovšem vše nejisté.

 

Jak tyto aplikace fungují?

Odpověď je jednoduchá – na reklamě. Svou odměnu ve formě financí povětšinou dostanete v závislosti na tom, zda se rozhodnete sledovat reklamu či nikoliv, mnohdy ovšem nemáme vlastně na výběr a reklama se přehraje ať už se rozhodneme jakkoliv.

V těchto hrách jsme omezeni naším progresem, tedy částkou, kterou dostáváme a za co, a bilancí, tedy potřebného získání financí pro vyplacení částky. Když spojíme tyto dva faktory dostaneme dlouhý čas hraní pro něco, co ve finále nemusíme ani získat.

V 99,9 % je kód hry nastaven tak, aby hráč požadované balanční částky nedosáhl a převod na jeho PayPal účet nemohl proběhnout. V mnohých z nich hledáme zradu od chvíle, kdy se, byť jen vzdáleně, blížíme k cílové rovince a samozřejmě se dočkáme. Převážně tedy ve chvíli, kdy se cílové pásky skoro dotýkáme.

Mnohé z těchto her jsou “zatím” pouze beta verze, což znamená, že mají ještě spoustu chyb, jako je například zamrznutí, či spadnutí. U těchto aplikací se může stát, že žádná výhra nebude, i když by to mělo být právě naopak.

Přece jen vychytáváme chyby, které hra má, a dáváme nejen zpětnou vazbu, ale i to nejdůležitější, první recenze. Her s předběžným přístupem je valná většina, což bude pro uživatele nekonečné utrpení bez výsledku.

 

Jak vydělat více peněz?
Tyto tipy vám pomohou získat více peněz.

 

Jak vydělat hraním her na telefonu aneb běh na dlouhou trať

Pokud přece jen narazíme na aplikaci, ve které lze potřebné částky dosáhnout musíme počítat s tím, že to nebude jen tak. S největší pravděpodobností se setkáme se dvěma scénáři. Mnohdy dokonce najednou.

Tím prvním je dlouhé získávání potřebné částky, které klidně může být v rámci měsíců či roků.

Druhým je zklamání, že slibovaná částka není taková, jakou jsme si sami slibovali. V praxi to tedy bude znamenat, že po půl roce jsme dosáhli částky 100$. Máme tedy potřebnou částku na převod. Samozřejmě se rozhodneme převod uskutečnit.

Jak vydělat hraním her na telefonu Apple

Vše proběhne v pořádku a na nás účet se skutečně načtou peníze. V tento moment ovšem začínáme nadávat sami sobě a telefon odlétá na druhou stranu místnosti, obzvláště pokud se jedná o velkého nerváka. Proč? Za půl rok hraní jsme si vydělali krásný 1$. Co ovšem čekat za nic.

Nabízí se tedy otázka, proč vůbec tyto hry hrát. Odpověď je jednoduchá. Ze stejného důvodu jako hrajeme spoustu jiných her, za které třeba i sami platíme! Pro zábavu. 

Ten, koho bude hra bavit, bude vítězem, ať už mu na účet přistanou nějaké peníze navíc či nikoliv. Hlavní je nenechat se unést představou, že bychom mohli vydělat na něčem u čeho máme odpočívat a relaxovat.

A že je tam až přemíra reklam? Upřímně, v které volně dostupné aplikaci na telefon, kterou můžeme i denně používat, jelikož nám přijde užitečná a potřebná, reklamy nejsou? Moc se jich asi nenajde.

Jak získat třeba 500 Kč zdarma?
Podívejte se na tento přehled peněžních bonusů a zvolte si ten, který se vám nejvíce hodí.