Má krypto budoucnost? Kam bude směřovat cena? [živé vysílání]

Pravděpodobně existuje jen málo trhů a nástrojů, kde se v posledních měsících odehrálo tolik důležitých událostí jako na trhu kryptoměn.

Můžeme zmínit například nadcházející snížení úrokových sazeb, schválení spotových bitcoinových ETF v USA nebo blížící se Bitcoin halving.

Není tedy divu, že Bitcoin v posledních měsících také velmi rychle roste, což přitahuje zájem stále většího počtu lidí.

Za poslední rok jeho cena vzrostla už o více než 140 % a mnoho investorů a traderů se nyní ptá, zda je toto růstové tempo udržitelné.

XTB si právě kvůli tomuto zvýšenému zájmu o svět kryptoměn připravilo hned dvě živá vysílání, které divákům pomohou lépe se zorientovat v současné situaci a zodpovědět všechny otázky, které na téma kryptoměn mohou mít.

Již ve čtvrtek 21. 3. od 18:00 se na XTB streamu pojmenovaném Krypto výhled | Jaké jsou překážky k ceně 100 000 USD za Bitcoin? představí Kicom z Bitcoinového kanálu společně s Vítem Horákem, profesionálním traderem.

Moderátorem bude Tomáš Cverna, analytik XTB. V rámci tohoto vysílání se hosté zaměří na aktuální situaci světa kryptoměn, a to jak v rámci fundamentální, tak i v rámci technické analýzy.

Pokud se tedy nyní rozhodujete, zda BTC koupit, nebo prodat, toto vysílání byste si neměli nechat ujít!

A jestli si ale budoucností Bitcoinu a dalších kryptoměn nejste ještě jisti, na filozofickou stránku tohoto exponenciálně rostoucího sektoru se podíváme v druhém živém vysílání v úterý 26. 3. od 18:00, kdy proti sobě stanou v debatě krypto skeptická a krypto pozitivní strana.

Hlavním cílem tohoto vysílání tedy nebude aktuální rozbor ceny, ale především zodpovězení otázky, zda Bitcoin a jiné kryptoměny mají před sebou stabilní budoucnost, nebo zda se jedná o další technologickou slepou větev.

S příchodem bitcoinových ETF se tato otázka stává stále aktuálnější, jelikož stále více investorů volí tyto instrumenty jako součást svého dlouhodobého portfolia.

Je to ale opravdu dobrý nápad?

Obě živá vysílání naleznete YouTube na kanále XTB Česká republika a Slovensko:

Krypto výhled | Jaké jsou překážky k ceně 100 000 USD za Bitcoin?

Kdy: Čtvrtek 21. 3. od 18:00

Kdo: Kicom, Petr Plecháč, Tomáš Cverna (moderátor)

Kde: https://www.youtube.com/watch?v=UP9tStsDEug