Půjčka na 2 měsíce [získejte rychle až 60 000 Kč]

Půjčka na 2 měsíce: kde ji získat (seznam poskytovatelů viz dále), jak funguje, její výhody, nevýhody a rizika – vše se dočtete zde.

Krátkodobá půjčka, jejíž trvání není omezeno na několik dní, ale peníze můžete splácet až po dobu 2 měsíců, je příjemnou alternativou k nejrůznějším druhům spotřebitelských úvěrů, jejichž splatnost se pohybuje buď v řádech několika měsíců anebo několika dní.

Půjčka na 2 měsíce je ideální v případě, kdy nepotřebujete peníze do výplaty, ale rádi byste získali prostředky na nákup dražších věcí a půjčku spláceli déle než několik dní.

Doba splatnosti pohybující se v řádech jednotek měsíců je ideální pro půjčky na vánoční dárky, luxusní letní dovolenou anebo jakékoliv vybavení domácnosti, které nutně potřebujete, ale momentálně na něj nemáte.

Při dvouměsíční splatnosti nehrozí ještě tak vysoké riziko, že nebudete zvládat splácet. Výše půjčky je však již dostatečná i na pořízení dražších věcí.

 

Krátkodobá půjčka vytrhne rychle trn z paty

Krátkodobá půjčka na splátky vyřeší váš nečekaný problém spojený s autem nebo s domácností, ale také vám pomůže získat vše, po čem vaše srdce touží, aniž byste se vystavovali příliš vysokému riziku jejího nesplacení.

Obvykle je doménou nebankovních společností, které dokážou vyjít vstříc i žadatelům s nižšími příjmy a poskytnutí úvěru je u nich spojeno s méně náročnými pravidly než v případě bankovního úvěru.

O krátkodobou půjčku lze obvykle zažádat online prostřednictvím jednoduchého formuláře a již velmi rychle zjistíte, zda vám budou prostředky vyplaceny.

Mnoho nebankovních poskytovatelů je schopno provádět již okamžitý převod peněz, proto je možné, že své peníze budete mít do několika minut od vyřízení vaší žádosti.

Krátkodobé půjčky jsou obvykle poskytovány bez jakéhokoliv zajištění, protože doba splatnosti a výše finančních částek nejsou tak vysoké, aby vyžadovaly například zajištění nemovitostí anebo ručitelem.

Výhodou nebankovní půjčky je také fakt, že nikomu nemusíte dokládat, na co chcete půjčit. Většina těchto krátkodobých úvěrů je totiž neúčelových.

Celý proces jejich vyřízení tedy nic nezdržuje.

 

Kde si můžete sjednat krátkodobou půjčku na 2 měsíce?

Je nám jasné, že nabídka rychlých půjček, k nimž půjčka na 2 měsíce také patří, je velice rozsáhlá. Není tedy jednoduché se v ní na první pohled zorientovat.

Proto jsme pro vás níže připravili možnosti, které poskytují úvěr na 2 měsíce.

Můžete si vybrat některou z nich, která vám sedne nejlépe, anebo si nechat připravit nezávaznou nabídku na míru od všech poskytovatelů a poté se rozhodnout v závislosti na výsledku porovnání jejich výhodnosti.

 

1.      Půjčka na 2 měsíce s ViaSMS (až 60 000 Kč)

viasms logo nové

Rychlá flexibilní půjčka na splátky ViaSMS je vhodná pro každého, kdo potřebuje čas od času získat finanční prostředky, aby přestál krátkodobý nedostatek peněz.

Rychlý úvěr s nabídkou nízkých měsíčních splátek nabízí možnost půjčit si až 60 000 Kč.

Při splácení máte na výběr z možnosti zaplatit celou půjčenou částku najednou anebo platit pouze minimální měsíční splátku, která činí 500 Kč.

Doba splácení celého dluhu je individuální a lze si ji nastavit v rozmezí od 3 měsíců do 10 let. V průběhu splácení lze navíc čerpat dodatečný úvěr.

půjčka 30000 od viasms

ViaSMS není jen tak ledajaká půjčka.

Osobní informace musíte vyplňovat pouze při registraci, poté se již lze do systému přihlásit a půjčit si můžete, jak již název napovídá i prostřednictvím pouhé jediné SMS.

Stačí zaslat výši částky.

Flexibilní úvěr ViaSMS je vhodný pro:

  • všechny starší 18 let,
  • ty, kteří nemohou ručit majetkem,
  • zájemce o půjčku, kterým nevyšla vstříc banka,
  • zaměstnance s trvalým příjmem,
  • maminky na mateřské,
  • všechny, kteří chtějí mít nízké měsíční splátky.

K získání flexibilní půjčky ViaSMS budete potřebovat kromě občanského průkazu a vlastního bankovního účtu také potvrzení o výši vašich příjmů.

Nemusíte ale žádat zaměstnavatele o doklad, pro doložení příjmů stačí výpis z vašeho bankovního účtu.

Jestliže nebudete zvládat splácet včas, může vám být za každý den prodlení účtována smluvní pokuta 0,1 % ze zbývající částky. Vše lze ale vyřešit aktivním přístupem a rozložením splátek.

ViaSMS svým klientům vychází vstříc. Přemýšlíte-li o SMS půjčce pře výplatou, je ViaSMS dokonalým řešením.

 

2.      Půjčka na 2 měsíce s Kamali (napoprvé až 15 000 Kč)

Okamžitá půjčka Kamali logo

S velmi rychlou půjčkou Kamali můžete získat první půjčku zcela zdarma. Její výše 15 000 Kč vyřeší mnoho nenadálých finančních problémů.

Získat ji můžete prakticky ihned a při jejím včasném splacení do 14 dnů nepřeplatíte nic navíc. Ani úroky, ani poplatky.

Žádost vyplníte jednoduše online zde a na její posouzení budete čekat pouhopouhou jednu minutu. To už za vyzkoušení stojí.

Budete-li chtít další půjčku od Kamali, může vám tato první pomoci zajistit pozitivní historii. Podruhé si tak již budete moci půjčit až 20 000 Kč se splatností až 30 dní.

Připlatit si ale můžete i za prodloužení splátek a půjčku Kamali splácet až 2 měsíce.

Kamali půjčka na 2 měsíce při prodloužení

Předností půjčky Kamali je zejména:

  • rychlost – žádost vyplníte obratem a na její posouzení budete čekat maximálně 15 minut,
  • nízká cena – půjčka je spojena s nejnižšími poplatky na trhu, prvních 14 dní navíc máte zdarma,
  • bezpečnost – maximální výše sankcí je pevně dána, splácení si můžete rozložit až do 10 splátek.

S Kamali můžete mít peníze na vašem účtu již dnes. Máte-li bankovní účet vedený u některé z velkých bank umožňujících okamžitý převod, můžete se těšit na vyplacení prostředků do jedné hodiny od schválení.

V ostatních bankách se svých peněz dočkáte obvykle nejpozději do 1 dne. K podání žádosti o půjčku vám u Kamali navíc bude stačit kromě vyplnění formuláře občanský průkaz, aktivní bankovní účet a mobilní telefon.

 

3.      Půjčka na 2 měsíce s Ferratum (až 80 000 Kč)

ferratum credit je půjčka pro každého logo

Atraktivní online půjčka Ferratum vám nabídne možnost půjčit si až 80 000 Kč s možností splácení po dobu neurčitou.

Minimální trvání půjčky je 61 dnů (2 měsíce). Funguje podobně jako její konkurent, půjčka ViaSMS.

Při podání žádosti o první půjčku se zaregistrujete do systému a vyplníte své osobní údaje, které v něm pak již zůstanou uloženy.

Jednodušší již flexibilní půjčka Ferratum být nemůže.

Z hlediska typu půjčky jde o revolvingový úvěr, tedy flexibilní možnost půjčování si s postupným splácením, přičemž je možné splatit celou půjčku jednorázově anebo si vybrat pouze placení minimálních měsíčních splátek.

půjčka 20000 na splátky FerratumCredit

Pro koho je úvěr Ferratum na 2 měsíce určen?

Využít jej mohou všichni zájemci o půjčení peněz starší 18 let, kteří mají pravidelný příjem. Jako doklad o příjmu postačí i výplatní páska, která ale nesmí být starší než 3 měsíce.

O půjčku mohou žádat i podnikatelé, kteří ale musí doložit kopii daňového přiznání za předchozí rok.

Další podmínkou je vlastnictví aktivního bankovního účtu a pro zajištění komunikace také e-mailové adresy a mobilního telefonu.

O úvěr Ferratum je možné zažádat online.

 

Jaké jsou výhody revolvingového úvěru?

Revolvingový úvěr funguje podobně jako kontokorent v bance, má však svoje specifika.

Při registraci do systému se zavážete obvykle na poměrně krátkou dobu ke splácení úvěru s možností nastavení individuální výše pravidelných splátek.

Jestliže budete zvládat platit alespoň jejich minimální výši, můžete zažádat znovu o další finanční prostředky k zapůjčení.

A tak pořád dokola, dokud všechny své půjčky v rámci úvěru nesplatíte.

Revolvingový úvěr se tedy přizpůsobí vaší momentální situaci. Pokud potřebujete půjčit, budete mít odkud.

Pokud naopak budete mít pohromadě vyšší finanční částku, můžete své předchozí půjčky splatit najednou.

Schválenou částku navíc nemusíte vyčerpat hned. Lze si peníze z ní postupně odebírat v průběhu delšího časového intervalu.

Revolvingový úvěr tak představuje jedinečnou možnost rychlé půjčky, kterou máte k dispozici prakticky kdykoliv, dokud nevyčerpáte váš úvěrový rámec.

 

TIP: Pokud potřebujete půjčku na delší dobu, podívejte se zde. Hledáte-li úvěr na vyšší částky, klikněte sem.

Výše uvedení poskytovatelé mají platné oprávnění k poskytování úvěrů od ČNB.