Okamžitá půjčka aneb kdo půjčí peníze ihned na účet: S těmito 3 společnosti to jde

Okamžitá půjčka aneb kdo půjčí peníze ihned? Někdy se stane, že člověk honem rychle potřebuje peníze v důsledku nenadálé finanční pohotovosti a nezbude mu, než si vzít půjčku.

To samozřejmě není chybný krok, akorát potřebujete vědět, kde si peníze půjčit, komu lze v tomto směru důvěřovat. Následující půjčky jsou již osvědčené a peníze vám doručí opravdu rychle, takřka vzápětí.

 

Okamžitá půjčka aneb kdo půjčí peníze ihned

Okamžitá půjčka Kamali do 10 minut

Jednou z nejoblíbenějších půjček v ČR je Kamali, která se vyznačuje rychlostí i dlouhodobou existencí. V rámci této půjčky můžete získat částku od tisícovky až do dvaceti tisíc korun, přičemž doba splatnosti činí třicet dní až deset měsíců. Jejím velkým kladem jsou nízké poplatky – za každou půjčenu tisícikorunu zaplatíte pouze třicet tři korun navíc.

Kamali je okamžitá půjčka, kterou lze vyřídit velmi rychle. Abyste o ni požádali, nemusíte chodit nikam na pobočku, stačí podat online žádost.

Okamžitá půjčka Kamali logo

První okamžitou půjčku dostanete zcela bezplatně, aspoň pokud ji stihnete uhradit do čtrnácti dnů od získání peněz. Získat tuto půjčku je velice snadné, podle dostupných statistik Kamali schválí přibližně 95 % žádostí.

Jestliže o Kamali půjčku máte zájem, nebudete potřebovat žádné speciální dokumenty. Zažádat o ni mohou plnoletí občané České republiky, kteří mají platné doklady totožnosti, bankovní účet a mobilní telefon.

>>ZAŽÁDEJTE O KAMALI NYNÍ ZDE

Po schválení by vám peníze měly přistát na účtu v rámci 10 minut. A kdybyste náhodou nestíhali půjčku splácet, můžete se s Kamali dohodnout na prodloužení termínu splatnosti.

 

Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka je jednou ze snadno dostupných půjček českého trhu.

Abyste o ni mohli požádat, stačí vám k tomu kopie občanského průkazu, bankovní účet, číslo mobilního telefonu a e-mailová adresa.

Musíte být pochopitelně starší osmnácti let, jinak ovšem půjčka nepředkládá žádná přespříliš přísná kritéria.

Výhodou okamžité půjčky je její snadné a svižné vyřízení. Žádost podáváte online na stránkách Půjčka.

Po vyplnění základních informací a potřebných detailů o zdroji vašich příjmů žádost odešlete.

Okamžitá půjčka ihned

Jakmile ji schválí, žádané finanční prostředky vám během třiceti minut pošle na účet poté, co zažádáte o jejich převod – aspoň učiníte-li tak v pracovní době během všedního dne.

O víkendu a o svátcích si budete muset počkat do následujícího pracovního dne.

Převod je nejrychlejší v případě, že máte účet u některé z následujících bank: Česká spořitelna, ČSOB, Moneta Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank nebo UniCredit Bank.

U ostatních si budete muset jeden až dva dny počkat, což je ovšem stále relativně krátká doba.

Základní výše okamžité půjčky se pohybuje do deseti tisíc., ale žádat můžete o půjčku až do 2,5 mil. Kč.

Pokud byste se rozhodli okamžitou půjčku splatit předčasně, je možné že u některých poskytovatelů vám za to nebudou účtovány žádné poplatky navíc.

>> ZAŽÁDEJTE O OKAMŽITOU PŮJČKU NYNÍ ZDE

 

ZAPLO půjčka s okamžitým vyplacením ihned

Pokud nemáte zájem o výše zmíněné půjčky, můžete vyzkoušet další rychlou a krátkodobou půjčku, kterou je Zaplo půjčka.

Zaplo se primárně orientuje na poskytování finančních zdrojů potřebných k překlenutí období sucha před výplatou, ale můžete ji pochopitelně použít i pro jiné účely.

Výše půjčky se pohybuje mezi jedním tisícem až šestnácti tisíci korun a délku její splatnosti si stanovíte sami, musí však být mezi sedmi až třiceti dny.

Při opakovaná půjčce si můžete půjčit až 30 tis. Kč.

O půjčku může zažádat každý občan České republiky, který má zde trvalý pobyt. Výhodou je pevná úroková sazba, která se po celou dobu trvání půjčky nezmění.

zaplonasplatky logo

Vyplácení peněz probíhá pouze formou okamžitého převodu na váš bankovní účet.

Bez ohledu na to, jaký typ půjčky si případně zvolíte, výhodou je, že neúčtují žádné poplatky navíc za poskytnutí půjčky, její vedení, či případné předčasné splacení.

Jedinou podmínkou kromě českého občanství je věk nad osmnáct let a pravidelný příjem, který však nemusíte dokládat.

>> ZAŽÁDEJTE O RYCHLOU SIM PŮJČKU NYNÍ ZDE

 

Okamžitá půjčka ihned na účet: S výše uvedenými společnostmi ji máte rychle. Pokud hledáte nejvýhodnější nebankovní půjčku, přečtěte si o ní zde.