Okamžitá půjčka aneb kdo půjčí peníze ihned na účet: S těmito 3 společnosti to jde

Okamžitá půjčka aneb kdo půjčí peníze ihned

Okamžitá půjčka aneb kdo půjčí peníze ihned? Někdy se stane, že člověk honem rychle potřebuje peníze v důsledku nenadálé finanční pohotovosti a nezbude mu, než si vzít půjčku.

To samozřejmě není chybný krok, akorát potřebujete vědět, kde si peníze půjčit, komu lze v tomto směru důvěřovat. Následující půjčky jsou již osvědčené a peníze vám doručí opravdu rychle, takřka vzápětí.

 

Okamžitá půjčka aneb kdo půjčí peníze ihned

Okamžitá půjčka Kamali do 10 minut

Jednou z nejoblíbenějších půjček v ČR je Kamali, která se vyznačuje rychlostí i dlouhodobou existencí. V rámci této půjčky můžete získat částku od tisícovky až do dvaceti tisíc korun, přičemž doba splatnosti činí třicet dní až deset měsíců. Jejím velkým kladem jsou nízké poplatky – za každou půjčenu tisícikorunu zaplatíte pouze třicet tři korun navíc.

Kamali je okamžitá půjčka, kterou lze vyřídit velmi rychle. Abyste o ni požádali, nemusíte chodit nikam na pobočku, stačí podat online žádost.

Okamžitá půjčka Kamali logo

První okamžitou půjčku dostanete zcela bezplatně, aspoň pokud ji stihnete uhradit do čtrnácti dnů od získání peněz. Získat tuto půjčku je velice snadné, podle dostupných statistik Kamali schválí přibližně 95 % žádostí.

Jestliže o Kamali půjčku máte zájem, nebudete potřebovat žádné speciální dokumenty. Zažádat o ni mohou plnoletí občané České republiky, kteří mají platné doklady totožnosti, bankovní účet a mobilní telefon.

>>ZAŽÁDEJTE O KAMALI NYNÍ ZDE

Po schválení by vám peníze měly přistát na účtu v rámci 10 minut. A kdybyste náhodou nestíhali půjčku splácet, můžete se s Kamali dohodnout na prodloužení termínu splatnosti.

 

Okamžitá půjčka EverydayPlus

EverydayPlus je jednou z okamžitých a snadno dostupných půjček českého trhu. Abyste o ni mohli požádat, stačí vám k tomu kopie občanského průkazu, bankovní účet, číslo mobilního telefonu a e-mailová adresa. Musíte být pochopitelně starší osmnácti let, jinak ovšem půjčka nepředkládá žádná přespříliš přísná kritéria.

Výhodou okamžité půjčky je její snadné a svižné vyřízení. Žádost podáváte online na stránkách EverydayPlus.

Po vyplnění základních informací a potřebných detailů o zdroji vašich příjmů žádost odešlete.

Jakmile ji EverydayPlus schválí, žádané finanční prostředky vám během třiceti minut pošle na účet poté, co zažádáte o jejich převod – aspoň učiníte-li tak v pracovní době během všedního dne. O víkendu a o svátcích si budete muset počkat do následujícího pracovního dne.

Okamžitá půjčka Everydayplus logo

Převod je nejrychlejší v případě, že máte účet u některé z následujících bank: Česká spořitelna, ČSOB, Moneta Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank nebo UniCredit Bank. U ostatních si budete muset jeden až dva dny počkat, což je ovšem stále relativně krátká doba.

Základní výše okamžité půjčky se pohybuje do pěti tisíc. S postupnými včasnými splátkami je ovšem možné půjčku nakonec navýšit až na částku padesát tisíc korun. Na rozdíl od jiných půjček dostupných v České republice je EverydayPlus založena na revolvingovém principu.

To v praxi znamená, že můžete postupně splácet různě vysoké měsíční částky, minimálně však aspoň dvacet procent z částky, kterou dlužíte. Pokud byste se však rozhodli okamžitou půjčku splatit předčasně, jistě rádi uslyšíte, že vám za to společnost nebude účtovat žádné peníze navíc.

>> ZAŽÁDEJTE O OKAMŽITOU PŮJČKU EVERYDAYPLUS NYNÍ ZDE

 

SIM půjčka s okamžitým vyplacením ihned

Pokud nemáte zájem o výše zmíněné půjčky, můžete vyzkoušet další rychlou a krátkodobou půjčku, kterou je SIM půjčka. Oproti jiným půjčkám se odlišuje tím, že poskytuje dva různé druhy úvěrů – SIM Mini a SIM Plus.

SIM Mini se primárně orientuje na poskytování finančních zdrojů potřebných k překlenutí období sucha před výplatou, ale můžete ji pochopitelně použít i pro jiné účely. Výše půjčky se pohybuje mezi dvěma tisíci až dvanácti tisíci korun a délku její splatnosti si stanovíte sami, musí však být mezi sedmi až třiceti dny.

O půjčku může zažádat každý občan České republiky, který má zde trvalý pobyt. Máte pak možnost si vybrat, jestli peníze dostanete v hotovosti nebo na váš bankovní účet. Výhodou je pevná úroková sazba, která se po celou dobu trvání půjčky nezmění.

Okamžitá půjčka SIM logo

Oproti tomu SIM Plus se zaměřuje na větší potenciální výdaje. Výše tohoto typu půjčky činí sedm tisíc až třicet tisíc korun. Na její splacení máte pochopitelně mnohem delší dobu než u SIM Mini půjčky – a to deset až šedesát týdnů s pravidelnými dvoutýdenními splátkami. I zde platí, že půjčka je dostupná pro občany ČR s trvalým pobytem a poskytuje pevnou úrokovou sazbu, která nebude stoupat ani klesat.

Vyplácení peněz probíhá pouze formou okamžitého převodu na váš bankovní účet.

Bez ohledu na to, jaký typ půjčky si případně zvolíte, jestli SIM Mini nebo SIM Plus, výhodou jich obou je, že neúčtují žádné poplatky navíc za poskytnutí půjčky, její vedení, či případné předčasné splacení. Jedinou podmínkou kromě českého občanství je věk nad osmnáct let a pravidelný příjem, který však nemusíte dokládat.

>> ZAŽÁDEJTE O RYCHLOU SIM PŮJČKU NYNÍ ZDE

 

Okamžitá půjčka ihned na účet: S výše uvedenými společnostmi ji máte rychle. Pokud hledáte nejvýhodnější nebankovní půjčku, přečtěte si o ní zde.