Velká Zaplo recenze [2024]: Vyplatí se tato půjčka?

Zaplo recenze: Peníze na účtu do několika minut, vysoká pravděpodobnost schválení půjčky a velmi rychlé vyřízení, to jsou největší lákadla nebankovní půjčky Zaplo.

Pojďme si nyní shrnout její parametry, výhody i stinné stránky a odpovědět si na otázku, jestli se vyplatí si u Zaplo půjčit.

Jak sehnat peníze od Zaplo

Zaplo recenzi začněme několika faktickými informacemi. Jedná se o nebankovní společnost původem z Lotyšska, která kromě České republiky poskytuje krátkodobé půjčky také v několika dalších zemích Evropy (Dánsko, Lotyšsko, Velká Británie a další) či v Kanadě.

U nás se v současné době drží na předních místech v objemu poskytnutých financí a počtu klientů, bavíme-li se o malých půjčkách.

 

Napoprvé až 16 000 Kč zdarma

Stěžejním produktem této společnosti je nebankovní půjčka Zaplo. Nabízí volitelné parametry výše splátky a dobu splatnosti.

Půjčit si lze od 1 000 Kč do 30 000 Kč. Pro první půjčku, která je u Zaplo klíčová, je horní hranice omezení na 16 000 Kč.

Dobu splatnosti začíná už na 7 dnech, maximum je poté dní 30. Podle zvolené doby splatnosti se v případě opakované půjčku počítá výše úroků.

 

Zaplo recenze: První versus opakovaná půjčka

Největší pozornost na sebe strhává první rychlá půjčka. Je veliký rozdíl, jestli si u Zaplo půjčujete poprvé, nebo opakovaně. S tím tato Zaplo recenze, její vyznění, a především i podmínky půjčky rostou a padají.

První půjčka je totiž zdarma. Pokud ji vrátíte v dohodnutém termínu, nezaplatíte na úrocích ani korunu. Půjčit si například 15 000 Kč a po měsíci vrátit tutéž sumu, na takovou nabídku jen tak někde nenarazíte.

>>O PŮJČKU ZAPLO POŽÁDEJTE ZDE

Pokud plánujete druhé a další půjčení peněz, už si za něj zaplatíte běžným úrokem, který roste s množstvím půjčených peněz. Maximální částka k zapůjčení se navýší na 30 000 Kč, rozmezí dnů doby splatnosti zůstává (7-30).

 

Další výhody krátkodobé Zaplo půjčky

Snadná dostupnost

Krátkodobou půjčku od Zaplo sjednáte jednoduše přes webové stránky. Stačí pár kliknutí, což nezabere více než několik málo minut, a vaše žádost již čeká na vyřízení. Vše můžete provést z pohodlí domova, kterýkoliv den v týdnu a v jakoukoliv denní dobu.

Nebo existuje i offline možnost, Zaplo má po celé republice nasmlouvané spolupracující zprostředkovatele, u nichž si lze půjčku také dohodnout.

Rychlé vyřízení

Po vyplnění nutných informací se schválení dočkáte do několika minut.

Rychlé odeslání peněz

Od schválení půjčky můžete mít peníze na svém účtu do 15 minut. Záleží také na tom, u jaké banky je účet vedený.

Vysoká pravděpodobnost schválení

Mezi nejčastější důvody k zamítnutí žádosti o půjčku patří neplatný občanský průkaz, záznam v registru dlužníků nebo nesplacená půjčka u jiného poskytovatele nebankovních půjček.

Výplata i v hotovosti

V síti trafik GECO si můžete nechat vyplatit půjčku i hotově

Minimum ověřování

Nečeká vás žádné dokládání příjmů, hledání ručitele ani povinnost zastavovat kvůli půjčce nějakou nemovitost.

Klientský účet na webu

Zde si snadno můžete kontrolovat a spravovat své půjčky

Žádné poplatky za sjednání a poskytnutí

 

Zaplo recenze aneb na co si dát pozor

Mezi výhody by se velmi snadno dala zařadit i možnost kdykoliv si prodloužit dobu splatnosti.

Když víte, že vám vaše krátkodobá půjčka lehce přerostla přes hlavu a úplně nestíháte dohodnutý termín splacení, nabízí Zaplo možnost o několik dní i týdnů splatnost prodloužit. A to i opakovaně.

Účtuje si za to ale vysoké poplatky, proto se tato informace nachází v tomto odstavci. Čím delší čas navíc si pro splacení vyhradíte, tím vyšší poplatek bude.

Druhým obrovským rizikem této i dalších nebankovních půjček je nesplacení v termínu. V tomto případě se poplatky a pokuty z prodlení pohybují velmi vysoko, proto je třeba si před odesláním žádosti uvědomit svoji schopnost splatit.

Před každým prodloužením nebo novým sjednáním druhé a další půjčky, a to vám poradí i každá jiná Zaplo recenze, si tak předem zjistěte, kolik zaplatíte navíc, a jestli jste tuto částku ochotni akceptovat a schopni zaplatit.

 

Jak si o půjčku zažádat

Nejjednodušší cesta, jak rychlou půjčku od Zaplo získat, vede přes tyto webové stránky.

Zde si navolíte požadovanou výši půjčky a dobu splatnosti. Dále vyplníte osobní údaje včetně čísla platného občanského průkazu a orientační informace o vašich příjmech a výdajích.

Společnost se tím chrání před tím, že nebudete splácet. Žádné dokládání příjmů vás ale nečeká.

Co naopak prokázat musíte, je platnost vašeho občanského průkazu. Do systému jednoduše nahrajete jeho kopii či fotografii.

Pro žádost o Zaplo půjčku je nutné být starší 18 let, nebýt dlužníkem a mít trvalý pobyt na území České republiky.

A být schopen splatit půjčku v termínu, to je už ovšem na osobní zodpovědnosti každého klienta.

Zaplo recenze_půjčka ve 2 krocích

Poslední povinností před obdržením peněz je provedení tzv. identifikační platby. Zašlete 0,01 Kč z bankovního účtu, na nějž si přejete poslat platbu. Zaplo se tím ujišťuje, že je účet opravdu váš.

Důležité je zmínit také způsob splácení. Půjčku splatíte jednoduše jednorázovou platbou kdykoliv před vypršením termínu splatnosti. Dejte si pozor na víkendy a svátky, aby banka stihla vaši platbu uskutečnit.

 

Vyplatí se u Zaplo půjčit?

Hodnocení na internetu od klientů a mnohé Zaplo recenze vyznívají pozitivně. A skutečně mohou být, zejména, pokud se bavíme o první bezplatné půjčce. Ta je hit, pokud tak velmi rychle potřebujete určitý obnos peněz a máte jistotu, že jste schopni je maximálně do měsíce vrátit, není co řešit.

Jestli se Zaplo vyplatí při druhé a další půjčce, to už záleží na posouzení každého potenciálního klienta a toho, jak akutně peníze potřebuje.

Vysoké pokuty z prodlení, úroky a poplatky při prodloužení splatnosti jsou rizikem. Hlídejte si také RPSN.

 

Pokud potřebujete půjčit více, podívejte se na toto srovnání dalších půjček.