Bureš a partneři recenze & zkušenosti [+promo kód na 5000 Kč]

Bureš a partneři recenze: Přečtěte si výhody i nevýhody v této velké recenzi společnosti Bureš a partneři a získejte 5000 Kč s promo kódem ZIBA5000.

Lze si zajistit pravidelnou rentu z investic nemovitostí nebo jejich pronájmem bez starostí?

Žít si jako rentiér, tedy mít pravidelný pasivní příjem, je snem snad každého. Ne aby člověk nemusel nic dělat, ale aby se mohl věnovat činnostem, které ho skutečně baví.

Jednou z cest, jak toho dosáhnout, je i investice do nemovitostí. Jakmile splatíte hypotéku na nemovitost, už na ní pouze vyděláváte.

Samozřejmě když pomineme fakt, že musíte hledat nájemníky, komunikovat s nimi, řešit, jestli platí včas, po každých nájemnících uvést byt do původního stavu a vůbec se zaobírat spoustou dalších věcí, které berou hromadu času.

Spousta majitelů bytů narazila v období covidu. Nechtěli se stýkat s nájemníky například kvůli strachu z covidu.

Další se s nimi stýkat ani nemohli, třeba kvůli tomu, že nebyl povolen pohyb mezi městy. Množily se případy, kdy nájemníci neplatili a majitelé bytů s tím nebyli schopní nic dělat.

Bureš a partneři logo

I tahle nemilá zkušenost mnohé přivedla ke společnosti Bureš a partneři, jež se zabývá investicí do nemovitostí a jejich správou.

Tato recenze Bureš & partneři vám představí, s čím vším se na firmu lze obrátit.

 

Bureš & partneři recenze a zkušenosti

David a Michal Burešovi pomáhají s investicemi do nemovitostí již přes dvacet let. Dnes mají tým zhruba čtyřiceti lidí, kteří se o klienty starají i fyzicky dochází do spravovaných nemovitostí.

Bureš a partneři recenze společnosti

Nabízí služby, které jsou v zahraničí standardní, v Česku se o nich lidé teprve dozvídají. Inspiraci totiž hledali na svých vzdělávacích cestách od Londýna až po Las Vegas.

V Česku získali nejvyšší možné investičně finanční a nemovitostní vzdělání EFP (European Financial Planner) a jsou nositeli řady ocenění od Nejlepšího investičního specialisty Fincentrum 2013 až po ocenění Hypoteční bankou a.s.

Zároveň jsou členy Hospodářské komory České republiky. Jde tedy o renomované odborníky na investice. Čechům se snaží ukázat, jak vydělávat opravdu bez práce.

 

Máte investiční byt? S profesionální správou získáte více

Jednou ze služeb, kterou naše recenze Bureš & partneři hodnotí, je správa nemovitostí. Pokud tedy byt na investici už máte, můžete jim ho svěřit do péče.

Češi pořád žijí v představě, že správa nemovitosti někým externím je bude stát peníze a ve finále na tom finančně budou hůře. Ono to tak ale úplně není.

Správa nemovitosti profesionálem má i ekonomický benefit. Na první pohled to není vidět, ale dokáže vám přinést do rozpočtu až pět nájmů ročně.

Např. na bytě s čistým nájmem 15000 Kč měsíčně můžete s odborníky získat až o 75000 Kč ročně více než pokud byste si byt spravovali sami.

 • Lidé se často dívají jen na příjmy z nájmu, už si ale neuvědomují, kolik z těchto peněz musí někam odvést. Až 80 % lidí například špatně odvádí daň z příjmu, platí zbytečně moc. Když se na věc podívají odborníci, přinesou vám zhruba jeden nájem ročně.
 • Další věcí je například střídání nájemníků. U investičních bytů bývá proluka mezi starými a novými nájemníky průměrně 6 týdnů, což znamená ztrátu jednoho a půl nájmu. Se správou od odborníků lze díky nastaveným procesům tuto mezeru zkrátit k nule.
 • Střídání nájemníků je obecně problematické. Častokrát odejdou, byt neuklidí, nevymalují nebo v něm nechají poškozené vybavení, které se musí vyměnit či opravit. Jako pronajímatel jim tuto částku sice můžete strhnout z nájmu, ale spousta lidí se do takových sporů vůbec nechce pouštět. Nevědí, zda je zákon na jejich straně, nemají důkazy, že věc poškodil právě daný nájemce. Opravy nakonec platí z vlastní kapsy. Profesionálové si tohle dokáží pohlídat, nebojí se od nájemníků vymáhat to, na co máte právo. Zde se bavíme o dalších částkách ve váš prospěch v řádech i několika nájmů.
 • Co dělat s neplatiči? Jako soukromý pronajímatel se můžete obrátit na právníka. Jeho služby ale budou něco stát, celá záležitost se potáhne dlouho a vy mezitím budete přicházet o peníze za nájem. Bureš & partneři na tohle mají své postupy. Navíc mají dobře připravenou smlouvu, která je férová a chrání majitele, neplatiči mají utrum.

Když tohle všechno sečtete, zjistíte, že i s 15% marží, kterou si Bureš & partneři berou, na tom vlastně budete finančně lépe. A to jsme ještě nezmínili, kolik ušetříte svého času.

Získejte bonus 5000 Kč
Využijte služeb Bureš a partneři a získejte odměnu 5000 Kč. Stačí sdělit pracovníkům společnosti promo kód ZIBA5000.

 

Vaší jedinou starostí je přečíst si report

Investiční byt stojí spoustu času.

Jako majitel musíte řešit například:

 • Zda vám už přišla platba za nájem. Pokud ne, nájemníka potřebujete upozornit, třeba i opakovaně.
 • Když se nájemník odstěhuje, musíte shánět nového. To znamená umisťovat inzeráty, komunikovat s případnými zájemci, pořádat prohlídky. Po každém nájemníkovi je také nezbytné byt zkontrolovat a dát do pořádku.
 • V případě havárie či závady musíte shánět opraváře či technika. Nemusíte do bytu fyzicky chodit, ale minimálně komunikace vám zabere nějaký čas.
 • Možná byste chtěli čas od času (třeba jednou za půl roku) zkontrolovat, jestli je v bytě všechno v pořádku. Spousta lidí má ale investiční byt v úplně jiném městě, než ve kterém bydlí. Vyplatí se vám dojíždět takhle daleko?

Když si spočítáte, jaká je vaše hodinová sazba v zaměstnání, zjistíte, že časem, který věnujete správě bytu, prostě proděláváte.

Také byste ho místo toho mohli strávit s rodinou, s kamarády, věnováním se svému koníčku.

Bureš & partneři se starají o celý chod bytu.

Kontrolují platby nájmu, řeší revize, kontroly, komunikují s nájemníky, řeší pojistné události, opravy, provádí kontroly stavu bytu, hledají nové podnájemníky.

Jedinou povinností vás jako majitele je projít si pravidelné vyúčtování služeb a report, který obdržíte.

Sami si také chodíte na schůze SVJ, pokud však nechcete můžete předat SVJ plnou moc na zastupování a investiční byt se pro vás stane skutečnou rentou bez práce.

 

Ještě investiční byt nemáte? Nechte si zpracovat investiční plán

Bureš & partneři pomáhají nejen těm, co už nějaký investiční byt či byty mají. Pomocnou ruku nabízejí i těm, kteří do nemovitostí teprve chtějí investovat.

Dle vašich finančních možností vám připraví plán, z nějž bude jasné, kdy a v jaké výši začnete pobírat rentu.

Pomohou s vyřízením půjčky, zjistí, na jakou hypotéku vůbec s vašimi příjmy dosáhnete, spočítají, kolik nemovitostí si můžete do budoucna dovolit.

Společnost Bureš & partneři vás provedou celým procesem. Úvodní konzultací a zvážením financování to všechno teprve začíná.

Důležitým krokem je vyhledání nemovitosti. Chcete-li na ní vydělávat, musí jít o nemovitost v dobrém stavu a zajímavé lokalitě.

Jak sama firma říká, jen zhruba 25 % nemovitostí v Praze je vhodných k investici. S odbornou pomocí nešlápnete vedle.

Výhodou je také fakt, že nebudete sami na výběr podnájemníka.

Napadlo by vás ověřit si ho na sociálních sítích nebo hledat jméno v registrech dlužníků? Nechali byste si zpracovat smlouvu od právníka?

Řešili byste s nájemníkem pojištění? Šli byste si před pronájem nemovitost pořádně nafotit a natočit, abyste měli důkazy, kdyby nájemník něco poškodil?

Spousta věcí by vás ani nenapadla, s dalšími byste si nevěděli rady. Bureš & partneři tohle všechno dělají.

 

Co říkají klienti Bureš & partneři?

Jaké recenze Bureš & partneři najdete online? Od majitelů bytů výhradně pozitivní.

„Nad investicí do nemovitosti jsem uvažovala dlouho, ale po čase jsem nad ní zlomila hůl. Výběr správné lokality, bytu a nájemníka bylo více složité, než jsem si myslela. Doslova mě to odradilo. Po zkušenosti s investičními profesionály na trhu nemovitostí však měním názor. Pokud chcete mít ve svém portfoliu nemovitosti, pak jedině s Burešovými,“ popisuje například paní Iva.

Klienti si chválí profesionální a individuální přístup, rychlost jednání, vynalézavost přístupů, férovost a mnohé další kvality. I fakt, že společnost úspěšně působí na trhu již dlouhá léta, o něčem svědčí.

Za negativními recenzemi společnosti stojí nájemníci, kteří jsou naštvaní, že museli zaplatit škodu, již v bytě způsobili, nebo jim byla smlouva ukončena předčasně proto, že majitel chtěl byt pro svou dceru, která šla studovat do Prahy, apod.

Vždy je ale třeba podívat se na věc i z druhé strany.

O předčasné výpovědi jsou nájemníci informováni měsíce předem, a ještě dostávají slevu na nájemné jako omluvu.

Škody způsobené v bytě jsou jasně prokazatelné vzhledem k tomu, že si společnost dělá fotografie a videa nemovitosti před předáním nájemcům.

Smlouvy jsou postavené tak, aby chránily pronajímatele, který nabízí svůj majetek, není na tom nic zvláštního.

 

ZIBA5000: Promo kód Bureš & partneři na 5000 Kč

Pokud využijete služeb společnosti Bureš & partneři (správa nemovistostí nebo investice do nemovitostí) stačí uvést při kontaktu promo kód ZIBA5000 a získáte navíc bonus ve výši 5000 Kč.

Kontaktní informace naleznete zde.

recenze a zkušenosti Bureš a partneři služeb

 

Výhody a nevýhody Bureš & partneři

Pojďme si shrnout, jaké výhody a nevýhody tato recenze společnosti Bureš a partneři představila.

Výhody

 • měsíční renta bez práce
 • možnost nechat si připravit plán na pořízení investiční nemovitosti
 • možnost svěřit do péče vaši investiční nemovitost
 • nemusíte se o nic starat
 • odborné poradenství
 • 5000 Kč bonus s promo kódem ZIBA5000

Nevýhody

 • společnost působí pouze na území Prahy

 

Co je vhodné předem vědět

Veškeré otázky a odpovědi ohledně správy nemovitostí (příprava, pronájem, výpovědi a vyúčtování) najdete zde.

 

Závěr recenze Bureš & partneři: Ano či ne?

Důvodem, proč lidé o profesionální správu nemovitostí nemají zájem, bývají finance. Jak ovšem vysvětlila i tato recenze Bureš & partneři, s profesionální správou naopak šetříte.

Pokud tedy máte investiční byt v Praze, snad ani neexistuje důvod, proč se o něj dál starat samostatně.

Také ti, kteří o investicích do nemovitostí teprve sní, by měli o spolupráci s profesionály uvažovat. Vytvořte si i vy majetek, který vám zajistí finanční nezávislost.

Nekonečná a pravidelná renta není žádná utopie. Více informací naleznete přímo na webu společnosti zde.

Získejte bonus 5000 Kč
Využijte služeb Bureš a partneři a získejte odměnu 5000 Kč. Stačí sdělit pracovníkům společnosti promo kód ZIBA5000.