Kurzové sázení: nejlepší tipy a triky [2024]

Kurzové sázení: tipy a triky. Pro všechny milovníky sázení a adrenalinu plynoucího z představy možné výhry kromě tradičních loterií typu Sportky či Eurojackpotu existuje ještě další alternativa.

Je jí kurzové sázení, které má svoje přednosti i zápory, ovšem může vám přinést značný úspěch.

Výhra samozřejmě stejně jako v případě všech ostatních typů sázení není nikdy stoprocentně zaručena, ale vyzkoušíte-li následující tipy a triky, svoje šance na úspěch tím navýšíte.

 

Co přesně je kurzové sázení?

Ještě než se však podíváme na jednotlivé tipy a doporučení, hodí se vysvětlit, co přesně je kurzové sázení, zejména pro ty z vás, kdo s ním doposud nepřišli do bližšího kontaktu.

Jednoduše řečeno, kurzové sázky jsou ceny, které vám sázková kancelář nabídne, když umístíte sázku.

Zpravidla jsou sázkařem pevně stanovené a nemůžete je změnit.

V praxi to znamená, že daný kurz (například 2/1) vám prozradí pravděpodobnost toho, že se něco stane, například že vámi vybraný fotbalista nastřílí tolik a tolik gólů během zápasu.

Kurz vám rovněž prozradí, kolik peněz případně vyhrajete a nakolik se vám navrátí počáteční částka, kterou jste do sázky vložili.

Když jsme si tedy ujasnili základ kurzového sázení, nyní přejděme k jednotlivým tipům.

 

Kurzové sázení: tipy a triky

Stanovte si realistické cíle

Než se naučíte postupovat při sázení strategicky, tak abyste měli co největší šanci na úspěch, chvíli to potrvá. Proto si nemyslete, že jde o konec světa, když vám prvních pár sázek nevyjde.

Čím déle budete studovat oblast, v níž sázíte, a čím lépe se v ní vyznáte, tím rozumnější sázky budete činit. V tomto případě tak trpělivost přináší ovoce.

Jedním ze způsobů, jak si neznechutit sázení hned v počátku, pokud se vám ihned nebude dařit, je chápat sázení jako formu zábavy, koníček, kterému se můžete věnovat, stejně jako se jiní lidé věnují čtení nebo ručním pracím.

Pokud se budete kvůli sázení stresovat, přinese vám více škody než užitku.

Podívejte se na další tipy a triky na kurzové sázení.

 

Vytvořte si rozpočet

Každý tip v tomto článku je důležitý, ale žádný z nich tolik jako tento. Bez ohledu na to, kolik peněz máte nebo jaké jsou vaše krátkodobé či dlouhodobé cíle, když dojde na sázení, vždycky byste si měli vytvořit rozpočet.

Prohra je koneckonců mnohdy pravděpodobnější výsledek než výhra.

Proto se musíte rozhodnout, kolik peněz jste připraveni riskovat, a ujistit se, že nezačnete riskovat ještě víc, pokud o počáteční vsazenou částku přijdete.

Můžete si vytvořit například denní rozpočet na sázení, týdenní, měsíční, či dokonce roční. Jak to uděláte, je zcela na vás.

Jen se ujistěte, že jde o sumu, kterou si můžete dovolit utratit, a následně ji za žádnou cenu nepřekračujte.

Kurzové sázení tipy a triky pro tenis

 

Když totiž utratíte příliš mnoho peněz, můžete se tak akorát dostat do finančních a dalších problémů – zpravidla tak, že do sázení nasypete peníze, které potřebujete na životní nezbytnosti.

Z toho důvodu je tak důležité se rozpočtu držet.

Kurzové sázení pro vás bude mnohem příjemnějším zážitkem, když si ho budete moct dovolit a nebudete se muset stresovat kvůli tomu, jestli konkrétní sázku vyhrajete či nikoliv.

V ideálním případě byste rovněž měli použít sázkový plán. Zjednodušeně jde o soubor pravidel, která určí, kolik peněz byste měli vsadit na každou částku vzhledem k výši vašeho sázkového rozpočtu.

Základním pravidlem je, že byste na jednu sázku měli vsadit maximálně jedno až dvě procenta vašeho sázkového rozpočtu, a nikdy ne víc než pět procent.

To vám umožní ustát pár proher, aniž byste utratili váš sázkový rozpočet příliš rychle.

 

Buďte selektivní

Kurzové sázení nabízí mnoho různých typů sázek, které můžete využít. Můžete sázet prakticky na jakýkoliv sport, hru, událost, ligu, soutěž…

Výběr je to opravdu ohromující. Je nicméně důležitý být v sázení selektivní.

Umístit příliš mnoho sázek je vysoce rizikové, neboť často vede k rychlé ztrátě peněz.

Je těžké soustavně činit rozumné volby, když umisťujete mnoho sázek, proto je nejlepší se soustředit na nalezení opravdu dobrých sázkových příležitostí.

Umístit několik pečlivě promyšlených sázek vám takřka určitě přinese lepší výsledky, než kdybyste jen náhodně a bezmyšlenkovitě sázeli na všechno, co vám přijde do cesty.

Zamyslete se velmi pečlivě nad tím, na kolik různých sportů například budete sázet, a na kolik rozdílných lig či soutěží.

Není nezbytně nutné se soustředit pouze na jediný sport, ale zároveň není dobrý nápad sázet na příliš mnoho. Zaměřte se na ty, o nichž toho víte nejvíc, a vyhýbejte se těm, kterým doopravdy nerozumíte nebo je nesledujete.

Jednoduše řečeno: TO, na co sázíte, není tak důležité, jako PROČ sázíte.

Když máte dobrý důvod pro to umístit sázku, jen do toho. Ale v opačném případě byste neměli sázet jenom tak, z nudy či pro chvilkový pocit adrenalinu.

Další tipy a triky na kurzové sázení jsou níže.

 

Plaťte (pouze) v hotovosti

Zkušenější hráči doporučují při kurzovém sázení platit výhradně hotovostí.

To z toho důvodu, že rozloučit se s reálnými penězi je pro člověka psychicky obtížnější než párkrát kliknout a zaplatit po internetu, kde peníze nevidíme.

Toto opatření vám společně s vytvořením sázkového rozpočtu může zabránit, abyste při sázení utratili zbytečně velkou částku.

 

Veďte si záznamy

Kurzové sázení je z velké části založené na promyšlené strategii, a abyste si ji mohli vytvořit, potřebujete vědět, co funguje a co ne.

Jak sázet na sport a vyhrávat_hokej

Proto si již od začátku sázení veďte přehledné záznamy o tom, kdy jste si vsadili, na co, jaký kurz, kolik peněz a především jaký byl výsledek sázky – vyhráli jste něco nebo naopak přišli o všechny vsazené peníze?

Čím více podobných záznamů máte, tím snáz můžete mezi nimi najít vzorec, který vede k úspěšnosti nebo aspoň zvyšuje vaše šance na výhru (například můžete odhalit, že se vám vyplatí sázet spíše na menší kurzy nebo si v jedné oblasti sázení vedete lépe než v jiné).

 

Nebojte se využívat více sázkových kanceláří

Základní pravidlo, když dojde na sázení, je mít tolik sázkových kanceláří, kolik je jen možné, neboť vám to poskytne větší šanci získat co nejlepší podmínky sázky.

Proto se při sázení nemusíte bát na stejnou sázku vsadit u více sázkových kanceláří, pokud vám to tedy váš sázkový rozpočet dovolí.

500 Kč + 900 Kč zdarma pro kurzové sázení

 

Tipy a triky na kurzové sázení: Přidejte se k sázecímu fóru

Sázení je velmi složité a existuje ohledně něj spousta strategií, tipů a rad. Studiem samotným se můžete mnohé naučit, ale nemusí být jediným zdrojem, který použijete.

Existuje řada dalších způsobů, jak rozšířit své znalosti, jako je například se přidat k sázecímu fóru.

Čtením diskuzí mezi ostatními sázejícími si můžete rozšířit své zkušenosti, a třeba přijít na strategie a nápady, které by vám nikdy předtím nepřišly na mysl.

Stejně jako v případě jiných druhů hazardu, i u kurzového sázení vám nejvíce zvýší vaše šance na úspěch a výhru, když při sázení zapojíte chladnou hlavu a vytvoříte si sázecí strategie založené na znalostech oblasti, v níž sázíte.

To je první krok k úspěchu, který může proměnit váš život, pokud vám štěstěna bude přát. Třeba i vy časem přijdete na váš fungující tip či trik a využijete jej právě při kurzovém sázení.

 

TIP: Získejte 300 Kč na online loterii zde