Půjčka na 3 měsíce [získejte až 150 000 Kč ihned]

Půjčka na 3 měsíce: kde o ni požádat a jak ji dostat. Seznam poskytovatelů půjčky na 3 měsíce včetně výhod, nevýhod a rizik – vše najdete zde.

Půjčka na 3 měsíce stále ještě patří do oblasti krátkodobých půjček, tedy těch, při kterých jde žadateli zejména o to získat v krátkém čase menší množství peněz.

Doba splatnosti je pak také obvykle krátká. Několik dní není výjimkou.

I u krátkodobých půjček se ale splatnosti mohou pohybovat od několika dnů do několika měsíců. Navíc lze dobu splatnosti obvykle v závislosti na svých finančních možnostech prodloužit.

To je někdy spojeno s poplatkem, který bývá s ohledem na výši půjčené částky zanedbatelný.

Proto pokud nezvládáte splácet svoji krátkodobou půjčku včas, je lepší nedělat, že se nic neděje a řešit celou situaci aktivně.

I poskytovatelům nebankovních krátkodobých půjček jde o to, aby jejich klienti své závazky splatili a nemuseli padat do exekucí.

 

I krátkodobou půjčku lze splácet 3 měsíce

Víte-li již dopředu, že svoji rychlou půjčku nebudete schopni splatit během několika dní, vsaďte raději na půjčku na 3 měsíce, jejíž splatnost vám trochu uvolní ruce a umožní získat delší čas na obstarání prostředků, z nichž půjčku splatíte.

Najít si rovnou poskytovatele, který půjčku na 3 měsíce umožní, vás může vyjít levněji, než si sjednat půjčku se splatností v řádech dnů a tu poté několikrát prodlužovat.

Krátkodobá půjčka je prakticky jistou alternativou kreditní karty či revolvingového úvěru, z nichž si ale můžete peníze odebírat opakovaně a postupně.

Většina nebankovních společností vám peníze půjčí jednorázově a o další můžete zažádat, až po splacení předchozí půjčky. Existují však i výjimky.

Někteří poskytovatelé krátkodobých půjček na splátky fungují formou revolvingového úvěru, což znamená, že si od nich můžete půjčovat opakovaně a splácet pouze minimální měsíční částky.

Našli jsme pro vás několik nebankovních půjček (s licencí od ČNB) jak s klasickým modelem, tak s modelem na principu revolvingu a ty vám představíme.

Potřebujete-li půjčit, jednoduše můžete vybírat informovaně a vybrat si to, co vám opravdu sedne.

 

Poskytovatelé půjček aneb kde si půjčit na 3 měsíce

 

1) Rychlá půjčka na 3 měsíce s Zaplo Na Splátky (až 60 000 Kč)

zaplonasplatky logo

Chcete získat rychlou půjčku ve výši až 60 000 Kč na splátky?

Se Zaplonasplatky to není žádný problém.

Výši měsíční splátky si můžete individuálně přizpůsobit. Vše záleží na tom, jak rychle chcete úvěr splatit.

Vše si přitom můžete předem nastavit na této kalkulačce a přizpůsobit vašim možnostem ještě předtím, než o půjčku zažádáte.

Při registraci navíc získáte osobní profil, díky němuž budete mít jednak rychlý a nepřetržitý přístup k informacím o vaší půjče a pak také snadno zjistíte, kdy je od vás očekávána další splátka.

Využít jej můžete jak z mobilu, tabletu anebo vašeho PC celých 24 hodin denně. Abyste nezapomněli na vaše pravidelné splátky, zašle vám Zaplo každý měsíc upozornění.

Díky tomu se nemusíte strachovat, že byste se nedopatřením dostali do registru dlužníků.

Rychlá půjčka na 3 měsíce na splátky od Zaplo

Budete-li o to stát, můžete využít také možnosti předčasného splacení celé půjčky. Zaplo Na Splátky je zkrátka moderní půjčka, u které vše vyřídíte rychle, snadno a online.

Pro to, abyste mohli zažádat o Zaplo půjčku musíte splňovat následující podmínky:

  • věk nad 18 let,
  • mít stálý příjem,
  • aktivní bankovní účet,
  • vlastnit funkční počítat, tablet anebo chytrý telefon,
  • mít trvalý pobyt na území České republiky,
  • předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz, kartičku pojišťovny, apod.)

 

2) Okamžitá půjčka na 3 měsíce s Razdva (až 150 000 Kč)

Razdva půjčka 100000 logo

S rychlou půjčkou Razdva můžete během pouhých 15 minut získat až 150 000 Kč se splatností od 3 do 48 měsíců.

Díky tomu, že půjčka není účelově vázána, lze si půjčit opravdu na cokoliv, aniž byste komukoliv museli vysvětlovat, na co peníze potřebujete.

Celý proces žádosti i zaslání osobních informací vyřešíte online zde a nečekají vás žádné skryté poplatky.

Půjčka na 3 měsíce kalkulačka online

To je férová nabídka, se kterou můžete mít peníze na svém účtu opravdu raz dva. O půjčku na platformě Razdva můžete zažádat ve 3 jednoduchých krocích:

  • Na kalkulačce si přizpůsobíte výši půjčky i velikost splátek.
  • Vyplníte a odešlete online formulář se žádostí.
  • Počkáte, až na vašem bankovním účtu přistanou peníze.

Doba potřebná pro připsání peněz na účet se bude lišit v závislosti na bance, u které máte veden váš účet. Velké banky již dnes podporují okamžitý mezibankovní styk.

U těch menších si počkáte maximálně 1 den.

 

3) Chytrá půjčka na 3 měsíce (ihned 10 000 Kč až 2,5 mil. Kč)

Okamžitá půjčka ihned

Dopřejte si více finanční flexibility a získejte s půjčkou až 2,5 mil. Kč se splatností podle vás. Můžete získat i dlouhodobou půjčku online.

Budete-li si chtít půjčit více, splaťte první půjčku na 3 měsíce a hned poté si zažádejte o další.

V případě krátkodobé půjčky online záleží na tom, zda o půjčku žádáte poprvé anebo jste již v systému registrováni.

Při první žádosti (zde) je potřeba vyplnit údaje o sobě.

Většině průměrných uživatelů PC však ani vyplnění první žádosti nezabere více než 5 minut.

Porovnávač osloví nejlepší poskytovatele půjček, kteří vám zašlou nabídku půjčky a vy si vyberete tu nejlepší půjčku na 3 měsíce pro vás.

TIP: Potřebujete půjčku na delší dobu než 3 měsíce? Podívejte se sem. Hledáte-li podnikatelský úvěr, navštivte tyto stránky.