Nebankovní půjčka 6000 Kč ihned [kde ji získat]

Nebankovní půjčka 6000 Kč ihned: kde o ni požádat a jak ji získat (+ její výhody a nevýhody) – vše najdete v tomto článku.

Řada lidí se někdy dostane do situace, kdy si potřebuje půjčit menší částku peněz a nemá čas čekat na dlouhé vyřízení žádosti.

Půjčka ihned naštěstí na českém trhu není ničím ojedinělým, a některé z úvěrů navíc nabízejí první půjčku zdarma či se obejdou bez doložení příjmu nebo nepožadují, aby zákazník splňoval mnoho přísných podmínek – jak tomu mnohdy bývá u bankovních půjček.

 

1) Půjčka 6000 Kč od Kamali zdarma na 14 dní

Okamžitá půjčka Kamali logo

Kamali je rychlá půjčka, která rovněž nabízí první půjčku zdarma. Pro nové zákazníky je určená půjčka 1 tisíc až 15 tisíc korun, při dalších půjčkách se částka vyšplhá na 20 tisíc korun.

Půjčka je zdarma v případě, že klient půjčenou částku splatí do 14 dnů. Tradiční doba splatnosti jinak činí 30 dní.

Kamali si zakládá na své rychlosti.

Vyplnění žádosti o půjčku by nemělo trvat déle než 5 minut. Webové stránky úvěru uvádí, že 95 procent žádostí Kamali zvládá posoudit do 15 minut od jejich podání.

Díky tomu je snadné mít peníze v případě schválení půjčky záhy na bankovním účtu. V největších českých bankách už do 60 minut od schválení žádosti, jinak obvykle nejpozději do druhého dne.

Kamali recenze_půjčení online ihned

Půjčka od Kamali je určená pro lidi nad 18 let, kteří mají české občanství nebo trvalý pobyt v České republice. Je též potřeba doložit číslo mobilního telefonu a bankovního účtu.

Velkou výhodou je nízká cena půjčky – což zaujme zejména ty, kteří si berou opakované půjčky anebo první půjčku nechtějí z libovolného důvodu splatit do 14 dnů.

Za každou půjčenou tisícikorunu totiž zaplatíte pouze 33 Kč navíc, díky čemuž se Kamali řadí k nejlevnějším půjčkám na trhu.

Navíc u ní existuje možnost rozložit si půjčku až na 10 splátek v případě, že by nebylo možné částku splatit najednou.

 

2) Zaplo: první půjčka 6000 Kč zdarma (okamžitě a bez poplatků)

Jak sehnat peníze od Zaplo

Zaplo je další úvěr, u něhož půjčka 6000 Kč není ničím neobvyklým. Celkem si u Zaplo můžete půjčit 1 tisíc až 16 tisíc korun, při opakovaných půjčkách až 30 tisíc korun.

Doba splatnosti činí 7 až 30 dní.

Stejně jako u výše zmíněné, i Zaplo nabízí první půjčku zdarma – na její splacení navíc máte více času než u Kamali, až 30 dní.

Zaplo nebankovní půjčka kde opravdu půjčí 16000

Další výhodou je rychlé vyřízení půjčky. Po jejím schválení Zaplo peníze na účet posílá někdy už do 15 minut, nejpozději do druhého dne.

Podmínky pro získání půjčky jsou opět standardní.

Náleží mezi ně věk minimálně 18 let, trvalý pobyt na území České republiky, bezdlužnost, schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti a doložení kopie platného občanského průkazu.

Půjčka od Zaplo je bez udání účelu, můžete ji tedy využít na cokoli a není potřeba poskytnout zajištění.

Při opakované půjčce přijde vhod i pevná úroková sazba, což znamená, že úrok se po celou dobu trvání půjčky nemění.

V případě potřeby je možné požádat o prodloužení termínu splatnosti, to se pochopitelně neobejde bez dodatečných poplatků.

 

3) Movinero: půjčte si online 6000 Kč

Movinero logo

Posledním úvěrem, u něhož je dostupná půjčka 6000 Kč, který zmíníme v tomto článku, je Movinero.

Movinero poskytuje částku 500 Kč až 30 tisíc korun.

Doba splatnosti je delší než u ostatních výše zmíněných prvních půjček zdarma, činí až 30 dní.

Movinero je nebankovní půjčka, díky čemuž je snadné žádost vyřídit online ZDE.

Pro úspěšné vyřízení žádosti je třeba poskytnout občanský průkaz, platný mobilní telefon a e-mail, výpis z účtu za poslední 1-3 měsíce, popřípadě i další dokumenty, které si Movinero dodatečně vyžádá.

Mezi základní podmínky patří věk nad 18 let, vlastnictví bankovního účtu a platební karty.

V případě úspěšného schválení žádosti můžete mít peníze na účtu takřka vzápětí.

K převodu peněz totiž dochází do 15 minut od schválení, aspoň v případě, že máte účet u některé z následujících bank: Komerční banka, Moneta, Česká Spořitelna, ČSOB, Raiffeisenbank, a Fio Banka.

Pokud však chcete mít žádost vyřízenou co nejrychleji, Movinero doporučuje ji odeslat během pracovní doby, jinak se k ní dostane až následující pracovní den.

Pokud je to třeba, je možné po předchozí domluvě odložit splacení půjčky. Anebo naopak jde ji splatit předčasně.

Movinero se od řady jiných půjček mimo jiné odlišuje i tím, že půjčku nemusíte splatit pouze přes účet – jde to i skrze platební kartu.

 

Nebankovní půjčka 6000 Kč pomůže ihned tam, kde se to zdá beznadějné

Nebankovní půjčky jsou fenoménem posledních let. Na první pohled nenápadná služba, která stojí ve stínu bankovních úvěrů, vám může pomoci s náhlými finančními výdaji.

Pokud se nacházíte v situaci, kdy již není možné čerpat další úvěr od banky, ale nečekaná mimořádná událost vyžaduje přísun finančních prostředků, přichází na řadu rychlá půjčka 6000 Kč od nebankovní společnosti.

Následující řádky vám představí tuto dnes již oblíbenou finanční službu.

 

Jak rychlá půjčka půjčka 6000 Kč funguje?

Získání nebankovního úvěru je o mnoho snazší, než je tomu u banky. Pro vyřízení rychlé půjčky nemusíte chodit nikam na pobočku. Stačí, když máte k dispozici počítač a připojení k internetu.

Vše pak provedete z pohodlí domova. Na webových stránkách vybrané společnosti vyplníte potřebný formulář a jako přílohu zašlete ofocený nebo oskenovaný občanský průkaz.

Jakmile společnost vaši žádost zpracuje, dostanete emailem vyrozumění, nebo vás bude telefonicky kontaktovat příslušný pracovník.

Vše ve většině případů probíhá ještě týž den, kdy jste odeslali svou žádost.

 

Minimální papírování a rychlý převod peněz

Chcete-li si sjednat úvěr na 6000 Kč u bankovní instituce, bude po vás požadováno hned několik dokumentů.

Budete muset doložit potvrzení o příjmech, aby banka spočítala vaši schopnost splácet.

Také si bude ověřovat, zda nejste evidováni v registru dlužníků. Neopomene ani doložení výpisu z účtu. Pro banku je to navíc příliš malá půjčka a někdy ji ani neposkytují.

půjčka před výplatou

U nebankovní instituce vám tyto starosti odpadají. Právě díky tomu se jedná o jednu z nejrychlejších finančních služeb vůbec.

Abyste získali půjčku 6000 Kč ihned, musí vám být minimálně 18 let a bude třeba, abyste byli schopni splácet minimální měsíční splátku.

To je v podstatě vše. Jestliže obě podmínky splňujete, můžete se vrhnout na vyplnění žádosti. Po jejím schválení budete mít peníze na svém účtu rychlostí blesku.

 

Komu nebankovní půjčka bez doložení příjmu nejlépe poslouží

Online půjčka ve výši 6000 Kč je vhodná pro ty z vás, kteří se ocitli v nelehké finanční situaci, kdy je zapotřebí sehnat menší obnos peněz.

Nebankovní úvěr využijete také v případě, že nemáte čím ručit u klasické banky.

Velkou výhodou tohoto typu úvěru je možnost jeho splacení najednou bez zbytečných poplatků.

Potřebujete-li finanční injekci a víte, že za dva měsíce budete mít volné prostředky pro její splacení, je pro vás rychlá půjčka správnou volbou.

Naopak si dejte pozor, pokud hledáte úvěr, kterým byste pokryli jinou půjčku.

Pro takové účely nebankovní půjčka vhodná určitě není a je třeba se obrátit na finančního poradce, který vám poradí, jak se dostat z dluhů.