Velká FlexiFin recenze [opravdu až 30 tis. Kč za 5 min?]

FlexiFin recenze: Podívejte se na tuto rychlou půjčku až do 30 000 Kč, její výhody, nevýhody a rizika.

Úvěrový produkt FlexiFin je další z řady nebankovních půjček. Mnoho lidí jim pořád nevěří.

Pokud se navíc o půjčce objeví informace, že jde o půjčku zdarma, řadíme je obvykle ihned bez přemýšlení mezi podvodné půjčky.

Tou ale tahle půjčka rozhodně není. Více se dozvíte v naší Flexifin recenzi.

 

FlexiFin recenze nebankovní půjčky

Flexifin logo

Nebankovní půjčky dnes umí to, co neumí banky: nabídnout nám úvěr rychle, bez zbytečného prodlení.

Do situace, kdy se nám hodí rychlá půjčka, se může dostat každý z nás. Ne vždy máme čas procházet posuzováním bonity v klasické bance.

Tyto půjčky nejsou jen pro nezodpovědné, jak se mnohdy prezentuje.

Prostě když člověk nemá finanční rezervu, dokáže jej do problému dostat krátkodobý výpadek v příjmu, porouchaný spotřebič, nemluvě o závadě na automobilu či o zdravotním problému, který nehradí standardně pojišťovna – tedy například stomatologický zákrok.

Díky nebankovní půjčce, jakou vám představuje rovněž naše FlexiFin recenze, se nedostaneme do větších potíží, než v jakých už jsme.

Vyřídit tuto půjčku lze velice rychle a přesně to ve finanční tísni a krizi, kterou řešíme, potřebujeme.

FlexiFin půjčka (SJEDNÁTE ZDE) patří do kategorie půjček do 30 000 Kč s krátkodobou splatností do 30 dnů.

Je to navíc rychlá půjčka se smlouvou uzavíranou na dálku – online.

 

Jsou nebankovní půjčky nebezpečné?

Každou půjčku bude chtít po nás věřitel splatit a splnění tohoto závazku je naší povinností. Je zcela jedno, jestli si půjčujeme u velké banky, u banky malé, nebo u nebankovní instituce.

Pokud se se splátkou zpozdíme, postihnou nás za to sankce.

Pokud přestaneme splácet zcela, bude dlužnou částku, úroky z prodlení, smluvní pokuty i soudní výlohy vymáhat každý neuspokojený věřitel – a nezáleží na tom, zdali jde o banku či nebankovní instituci.

Takže jestliže po půjčce nesaháme již s vědomím, že na splácení budeme mít jen stěží ev. vůbec, rozhodně se jí bát není proč.

Vždy je důležité si dobře spočítat, jestli na včasné splacení půjčky budeme mít.

Uhánění věřitele, je nejen drahé, ale rovněž nepříjemné, a také nás na dlouho zanese do registrů neplatičů.

Tohle ale není jen záležitost nebankovních institucí. Naopak, mnohem tvrdší postupy mají právě klasické kamenné bankovní domy.

Nebankovní instituce jsou dnes stejně přísně hlídané ČNB jako klasické banky. Navíc jsou často mnohem ostřeji sledované než banky – zákazníky, médii, neziskovými institucemi.

Prostě to, na co jsme byli zvyklí ještě před pár lety, na nepřehledný trh nebankovních poskytovatelů úvěru s nepřehlednými a skrytými smluvními podmínkami, doslova s konvolutem nevýhodných částí smlouvy, to už je dávno minulostí.

Nejsou ale nebankovky dražší? O něco určitě. Jenomže je to daň za benefity, které nám přináší snadnější a rychlejší vyřízení půjčky, jako i větší benevolenci při schvalování úvěru.

Podobně je na tom i FlexiFin půjčka.

Nejde sice o půjčku bez nahlížení do registrů, přesto však nedělá tak velké obstrukce při schvalování půjčky, jako klasická banka.

FlexiFin recenze vám napoví více o parametrech této půjčky i o jejich výhodách a nevýhodách.

 

Komu patří FlexiFin?

Znát kontakt na toho, od koho si půjčujete, je rozhodně důležité. Společnost FlexiFin s.r.o. sídlí na adrese 419/14a v Brně střed.

Tato úvěrová firma je dozorována Českou národní bankou a též licencována podle Zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, k činnostem „Poskytování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení“ a „Poskytování vázaného spotřebitelského úvěru“.

 

Půjčka, která zákazníkům tyká

Jde o dost neobvyklý fakt. Zatímco banky, ale i jiné nebankovní instituce zachovávají při jednání s potenciálními a aktuálnímu klienty dekorum, u FlexiFin si všimnete, že vám poskytovatel úvěru tyká.

Na někoho to působí dobře a přátelsky, v jiných to může nahlodávat částečně nedůvěru v serióznost instituce. Vždyť „zvyk je železná košile“ a v bance vám ještě nikdo jen tak netykal.

Avšak jde spíše o naše osobní předsudky. Tykání zákazníkům není o důvěryhodnosti instituce a znalci principů reklamy a PR rychle pochopí, že jde o pouhý marketing.

 

FlexiFin recenze aneb souhrn základních parametrů této nebankovní půjčky

FlexiFin půjčka je nebankovní krátkodobý úvěr, který by mohl mít i přívlastek půjčka do výplaty.

Půjčí vám od 1000 do 30 000 Kč, a to na období až 30 dnů.

Půjčka jde extrémně rychle vyřídit. Již do 15 minut po schválení lze mít peníze na bankovním účtu. Pokud vám FlexiFin úvěr schválí, putují peníze na váš bankovní účel velice rychle.

Rychlost připsání záleží už jen na tom, v jaké bance máte svůj účet. Půjčku si lze vybrat najednou, nebo ji čerpat postupně.

Flexifin kalkulačka

 

Pro koho je půjčka FlexiFin určena?

Jak už bylo řečeno, nejde o dlouhodobý úvěr s měsíčními splátkami. FlexiFin je krátkodobá rychlá půjčka využitelná jako půjčka do výplaty.

Společnost půjčuje pouze lidem po dosažení plnoletosti. Půjčka tak nebude schválena nikomu mladšímu 18 let.

Pro získání půjčky nemusíte být sice přímo občanem České republiky, ale musíte mít zde alespoň trvalý pobyt.

Flexifin recenze vysoká schvalovatelnost

Nejde o půjčku bez nahlížení do registrů. Proto získat půjčku mají možnost jenom ti, kdo nemají negativní záznam v Solus, NRLI a v BRKI.

Věděli jste, že negativní zápis získáte i z pozdního zaplacení zálohy na elektřinu, či kvůli upomínané částce za telefon?

Bez čeho půjčku rozhodně neuzavřete, to je vlastnictví bankovního účtu. Bankovní účet je totiž jedním ze způsobů, jak si poskytovatel půjčky prověřuji naši totožnost.

Peníze navíc nelze dostat na ruku. Posílají se vždy výhradně na bankovní účet žadatele.

 

Čím se, pokud jde o půjčku, chlubí její poskytovatel?

Především tím, že jde o půjčku flexibilní, která se umí přizpůsobit potřebám zákazníků. Půjčit si lze přesně tolik, kolik jako zákazník potřebujete.

Nepůjčujete si zbytečně moc, kvůli čemu byste se pak mohli dostat do potíží se splácením.

Další benefit, který firma promuje, se věnuje rychlosti odeslání peněz. FlexiFin odesílá půjčku skutečně do několika minut po schválení úvěru. Vždy na bankovní účet.

Flexifin recenze schvalování

Půjčka je bezpečná a získat ji lze zcela online. Je jedno, jestli sedíte v práci, venku na zahradě, nebo jste doma. Vše proběhne velice rychle a bez zbytečných komplikací.

Půjčit si lze 1000 Kč až 30 000 Kč. Při uzavírání této půjčky platíte poplatek.

 

Jak půjčku FlexiFin hodnotí její zákazníci?

Zajímavé je se podívat i na FlexiFin recenze zákazníků. Zákazníci uvádí ve FlexiFin recenzích pozitivní hodnocení této krátkodobé půjčky.

Všímají si však, že s půjčkou jsou spojené poplatky.

 

Možnost prodloužení termínu splacení úvěru

Splatnost půjčky si lze prodloužit o 7, 14 nebo 30 dnů. Zaplatíte však navíc poplatek odpovídají poměrné výši poplatku za zřízení půjčky.

U sedmi dnů zaplatíte poplatek ve výši třetiny toho původního poplatku, u čtrnácti polovinu a u třicetidenního prodloužení částku celého poplatku navíc.

 

Závěr FlexiFin recenze

Půjčka je mimořádně výhodnou ve chvíli, kdy si ji půjčujete poprvé. Pokud však patříte mezi předlužené zájemce o půjčky, nebo jste v exekuci či v prodlení s platbami jinde, půjčka nemusí být dostupnou.

Půjčka se splácí jednorázově, převodem na účet.

Žádost o poskytnutí půjčky se podává ZDE.

Méně výhodnou je pak již opakovaná půjčka.

Výhodou půjčky je možnost nastavit si její výši, snadné uzavření půjčky online i jednoduché ověření účtu pomocí SMS či bankovního konta.

Banka vyžaduje dobrou platební morálku, kterou si prověřuje v úvěrové historii. Na čem však rozhodně nelpí, je čistý trestní rejstřík.

Výhody půjčky FlexiFin

 • Rychlá půjčka.
 • Nic vás nezavazuje vzít si půjčku opakovaně.
 • Kompletní sjednání půjčky online přes internet.
 • Možnost odložení uhrazení půjčky o 7, 14 nebo 30 dnů.
 • Rychlá výplata půjčky po schválení úvěru (peníze se vyplácí v režimu 24/7 do 30 vteřin od podpisu smlouvy).
 • Půjčku lze čerpat postupně (klient si nechá schválit vyšší půjčku, ale zašle si na své konto jen část těchto peněz (zbytek má k dispozici v podstatě na jeden klik).
 • Snadné získání opakované půjčky – již není nutné dokládat příjem ani ověřovat klienta (díky tomu je opakovaná půjčka vyplacena do pár minut od podání žádosti).

 

Nevýhody půjčky FlexiFin

 • Poplatek
 • Opakované půjčky jsou spojeny s poplatky a vyšším úrokem.
 • Prolongace splátek je za poplatek.
 • Nelze splácet měsíčně – částku je nutné vrátit najednou.
 • Žadatel o FlexiFin půjčku nesmí mít negativní zápis v registrech.
 • Nutné je vlastnit bankovní účet – půjčka je vyplácena vždy na něj.

 

TIP: Potřebujete půjčit více než 30 000 Kč? Podívejte se na tyto možnosti.