Velká Schlieger recenze [2023]: Jak ušetřit za energie?

Schlieger recenze aneb jak ušetřit za energie pomocí jedničky v oboru v počtu realizací fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel nebo solárního ohřevu vody.

Ceny energií rostou a státy Evropské unie se snaží prosazovat obnovitelné zdroje, které nedevastují naši přírodu.

Touto cestou se rozhodla jít i česká firma Schlieger. Ta se do boje proti neekologickým zdrojům přidala již před 12 lety.

Zaštituje primárně instalaci obnovitelných zdrojů energií do rodinných domků. Mezi jejich produkty patří fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla a solární ohřev vody.

Přečtěte si Schlieger recenzi, kde se dozvíte, proč jít cestou obnovitelných zdrojů a proč je Schlieger tou nejlepší možností.

 

Schlieger recenze aneb Proč zvolit cestu obnovitelných zdrojů?

Schlieger logo

Úspora financí

I přestože může být původní investice vysoká, v průběhu let se jistě vrátí, jelikož se jedná o prvotní investici, která se už nebude opakovat.

Ceny elektřiny, ale i zemního plynu jsou v poslední době neúnosné, každý z nás by tak jistě ocenil nižší zálohy na energie a výpisy bez doplatků.

Počáteční vložený kapitál se vrátí v průběhu času a postupně vám začne šetřit vaše náklady.

Na webu Schlieger v recenzích často klienti uvádějí vysoké úspory na nákladech za elektřinu.

 

Ochrana přírody

Ekologie je v posledních letech extrémně diskutované téma a obnovitelné zdroje můžou být jistě cestou.

Škodlivé účinky ropy nebo uhlí na naši přírodě a ovzduší můžeme předcházet například větrnou energií. Obnovitelné zdroje tak sníží vaši uhlíkovou stopu.

 

Předejetí nedostatku

Neobnovitelné zdroje se vyčerpají v blízkém horizontu. Každý, kdo může přispět k jejich uchování by měl tuto cestu zvážit.

Zároveň nebudete závislí na rostoucí ceně fosilních paliv a v případě jejich absence budete soběstační.

 

Recenze společnosti Schlieger: Kdo to je?

Schlieger se pyšní 6000 úspěšnými realizacemi. Je špičkou na trhu a po dlouhých 12 letech praxe má v oboru velké zkušenosti. Nesvěříte se tedy do péče žádným zelenáčům.

Garantuje nevěřitelnou záruku až 30 let na materiál i práci.

Schlieger reference

Jejich síť je po celé republice. Komunikace je tak snadná a rychlá. Snaží se o okamžité odpovědi klidně i online formou.

Disponuje vlastními sklady a jejich výroba je efektivní. To jsou příčiny jejich nízké ceny. Finanční náklady se dají srazit i dotacemi, které vám firma pomůže vyřídit. Zároveň poskytuje časté slevy.

Plný web rad a typů ohledně obnovitelných zdrojů.

Stále váháte, nebo si nevíte rady?

Jejich články vše popisují jasně. Dozvíte se co potřebujete srozumitelnou cestou.

Schlieger zkušenosti

NAVŠTÍVIT WEB

 

Co Schlieger umí a kolik to stojí

1) Výkonné fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaická elektrárna je výkonný systém, který čerpá všechnu možnou energii ze slunce. V některých případech je i možné pokrýt touto formou veškeré náklady domácnosti.

Obvykle se ale musí zvolit hybridní model, který kombinuje elektřinu od dodavatele s vaší solární.

Schlieger nabízí tři možné systémy fotovoltaiky:

a) Fotovoltaická elektrárna s akumulací do baterie

Velkou výhodou tohoto systému je, že se přebytečná elektřina ukládá do baterie, díky tomu ji můžete využívat i ve večerních hodinách.

Tento typ disponuje zárukou po dobu 30 let a relativně nízkou pořizovací cenou. S dotací jste schopni se dostat na částku kolem 200 tisíc korun.

Fotovoltaické elektrárny

b) Fotovoltaická elektrárna s akumulací do vody pro malé domy

V případě vytvořeného nadbytku elektřiny se ukládá do ohřevu vody jak užitkové, tak topné. Neukládá se ale pro pozdější užití, pouze ohřívá vodu.

I tak ale zaručí šetření peněz i elektřiny. Zde se cena může dostat klidně pod 200 tisíc korun.

 

c) Fotovoltaická elektrárna s využitím přebytků pro vytápění domu tepelným čerpadlem

Při nadmíře získané energie se elektřina ukládá do tepelného čerpadla, kde se akumuluje do vody. Ušetří vám tak peníze a zaručí, že se nebude plýtvat s vytvořenou energií.

Její cena může klesnout až ke 180 tisícům korun.

 

Úspora při využívání fotovoltaických elektráren

Obecná úspora záleží na mnoha faktorech, od volby systému fotovoltaiky po ceny vašeho současného dodavatele. V případě topení elektrokotlem, můžou vaše náklady klesnout až o 90 %.

Konkrétní částku, kterou ušetříte vám vypočítá specialista na základě energetického posudku, který je zdarma. Můžete se tak rozhodnout, jestli se vám nabídka vyplatí, či nikoliv.

 

2) Kvalitní tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo získává venkovní vzduch pomocí ventilátoru. Čerpadlo z něj vytvoří teplo, kterým ohřeje vodu, co vytápí radiátory, nebo podlahové topení.

V létě se dá proces obrátit a vytvořit opačný efekt. Čerpadlo bude odvádět teplý vzduch z baráku a vodou je pak chlazen vzduch, který se dostává do místností.

 

a) Tepelné čerpadlo Premium X

Velikostně menší čerpadlo, které se dá umístit kamkoliv. Dá se pořídit za celkem nízké pořizovací náklady, již od 140 tisíc. Chlubí se vysokou odolností proti vnějším vlivům, pracuje až do -25°C.

Jestli se obáváte hluku, tak vaše starost může skončit. Společnost se na snížení hluku čerpadel zaměřila. Podle Schlieger recenzí se jej podařilo dostat až pod úroveň šepotu.

 

b) Komerční tepelné čerpadlo

Schlieger nabízí spoustu alternativ. Čerpadlo je vyráběno přímo na míru každému klientu.

Tepelná čerpadla Schlieger

 

Úspora při využitá tepelného čerpadla

K provozu tepelného čerpadla je stále potřeba malé množství elektřiny. Je to ale opravdu minimální hodnota, která je jediným nákladem potřebným k topení.

Snížení útraty je ale individuální. Hodnoty se pohybují mezi 30–90%. Společnost se snaží vymyslet systém tak, aby ušetřil nejvíce peněz.

Schlieger recenze uvádí vysokou úspěšnost čerpadel a rapidní snížení nákladů.

 

3) Úsporný solární ohřev vody

Solární kolektory absorbují sluneční energii. Tu přemění na energii tepelnou. Kolektory jsou odolné i vůči mrazu. Ohřev vody, nebo vytápění domu vám tedy zařídí za jakýkoliv podmínek.

Tyto kolektory jsou instalovány na střechu a z ní poté rozvádí teplo do celého domu. Solární systémy dokáží klidně vytopit dům až pro 6 osob, využít jej můžete ale i na ohřev vody v bazénu.

Solární ohřev vody

 

Kolik můžete uspořit?

Zde je částka opravdu individuální. Pořizovací cena se odvíjí od počtu kolektorů. Úspora znovu závisí na různých faktorech a její přesnou hodnotu vám vyčíslí specialista.

Minimálně ušetří většinu financí, které zákazník vkládá do ohřevu vody a vytápění.

 

Jak ušetřit? Získejte dotace

Schlieger recenze výhody

Česká republika se chce zbavit závislosti na fosilních palivech, podporuje tedy jednotlivce v koupi obnovitelných zdrojů, které nezanechávají uhlíkové stopy či jinak poškozují přírodu.

Pro získání obnosu musí instalaci produktu provádět renomovaná společnost. Ta za zájemce může i vyřídit veškeré dokumentace a náležitosti k získání podpory.

Schlieger recenze zjistila, že společnost nabízí svým zákazníkům vyřízení dotací. Jejich klienti tak mohou dosáhnout až na 200 tisíc. Podpora ale nesmí přesáhnout 50% z celkových nákladů.

[NAVŠTIVTE SCHLIEGER A ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ZDARMA]

 

50+ způsobů, jak ušetřit peníze
Přečtěte si tyto nejlepší tipy, jak ušetřit ještě dnes.