YouGov recenze [2024]: Sdílejte své názory

YouGov recenze: Jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak se lidé kromě sledování sociálních sítí a videí baví na internetu, je sdílení jejich názorů na nejrůznější témata.

Většinu má toto sdílení názorů podobu diskuzí v komentářích pod články anebo právě na sociálních sítích, které se mohou v nejednom případě zvrhnout, pokud komentující nedodržují určité dekorum.

Kdo má však zájem se podělit o své názory zdvořilým způsobem a zároveň za to něco získat, může vyzkoušet YouGov.

Na to, jak funguje a co nabízí, se podíváme v recenzi YouGov.

 

O co YouGov usiluje?

Stránka YouGov se prezentuje jako domov veřejného názoru. Jejím cílem je sbírat názory lidí z celého světa.

Yougov logo

Ne každého pochopitelně zajímají všechna témata, která hýbají současnou společností. Z tohoto důvodu mu přijde vhod vyjadřovat se pouze k určitému tematickému okruhu, který YouGov nabízí.

Stránka se návštěvníků ptá na jejich názory například na nejrůznější značky, politiku, současné aféry anebo jednoduše na věci, o nichž by se člověk mohl běžně bavit se svými přáteli.

Z nabízených okruhů si tak vybere ten zajímavý takřka každý.

Sesbírané názory YouGov následně poskytuje médiím, neziskovým organizacím a společnostem, které chtějí vědět, jaké postoje zaujímá (obvykle) laická veřejnost.

Jinými slovy chtějí znát názor lidu, širší společnosti, a YouGov jim tuto možnost zprostředkovává.

 

Aplikace YouGov nebo web?

aplikace YouGov

Web YouGov najdete zde. K dispozici je také aplikace, kterou najdete také v Google play obchodě nebo App store.

 

TIP: Odměny za dotazníky od Voissy
Na podobném principu jako YouGov funguje např:

  • Voissy (v češtině), kde obdržíte za průzkumy body, které můžete kdykoli proměnit na peníze nebo nebo dárkové karty Amazon (5, 9 nebo 12 eur).

 

YouGov recenze: Počty hovoří za vše

Pro recenzi YouGov hovoří pozitivně mimo jiné to, že jde již o zavedenou službu, nikoliv nevyzkoušenou novinku. Čísla jsou v tomto případě dostatečně výmluvná.

YouGov má v současnosti přes devět milionů členů z nejrůznějších zemí světa, Českou republiku nevyjímaje.

Nejvíce členů pochází z Velké Británie, protože YouGov je původem britský web, ale zapojit se může každý, kdo chce své názory svobodně sdílet.

YouGov spolupracuje s tisíci společností, neziskových organizací a nejrůznějších médií, a jak již zaznělo, nabízí obrovské množství nejrůznějších témat, k nimž se členové stránky mohou vyjadřovat.

Kdo tak YouGov zasvětí svůj drahocenný čas, bude aspoň dopředu vědět, že nejde o nový a neotestovaný web, který by mohl záhy zaniknout, protože nedosáhne úspěchu.

 

Jak vydělat peníze?
Podívejte se na těchto více než 90 tipů, jak lze vydělat peníze. Najděte si ten svůj.

 

Jak YouGov funguje?

Nejdůležitější část recenze YouGov nicméně je, jak tato služba funguje a co může svým uživatelům přivést. Lidé ji mohou využívat oboje na stolním počítači i na mobilu.

Po zřízení profilu a vyplnění několika základních informací, které by nemělo zabrat více než pět minut, člověk získá svůj účet a může začít vyplňovat placené průzkumy, které jsou aktuálně k dispozici.

U každého průzkumu předem vidí, jak dlouho mu asi zabere a kolik bodů za něj získá. Podle toho se uživatel stránky může rozhodnout, jestli mu stojí za to daný průzkum vyplnit či nikoliv.

Po dosažení určité bodové hranice je možné získané body uplatnit a získat hotovost.

V současnosti YouGov nabízí výměnu 1500 bodů za 250 korun a 2500 bodů za 500 korun. Peníze stránka posílá na službu PayPal a mají dojít během jednoho až tří pracovních dní.

Kdo se tak pustí do vyplňování průzkumů, nejenže může sdílet své názory se světem, ale také získá menší přivýdělek, který nevyžaduje přílišnou námahu ani velké množství času.

Díky tomu je YouGov relevantní stránkou především pro lidi, kteří by své názory přidávali na internet tak jako tak, protože zde za to navíc získají peněžní odměnu.

Kde získat 1000 Kč a další peněžní odměny zdarma?
Nejlepší bonusy zdarma najdete zde. Získejte třeba 500 Kč nebo 1000 Kč.