Bezúročná půjčka bez poplatku [až 30 000 Kč ✔️srovnání]

Bezúročná půjčka bez poplatku: Srovnání 4 online půjček, kde si půjčíte až 20 000 Kč. Přečtěte si zde jejich výhody, nevýhody a rizika.

Řadě lidí, zejména těch, kteří si berou půjčku poprvé, by přišla vhod půjčka bez poplatků. Tu nabízí více poskytovatelů v rámci České republiky, takže je možné si vybrat takovou nabídku, která člověku co nejvíce vyhovuje.

 

Bezúročná půjčka bez poplatku: kde vám půjčí až 30 000 Kč

 

1) ViaSMS: rychlá půjčka bez poplatku až 16 000 Kč (na 30 dní)

viasms logo nové

ViaSMS je půjčka bez poplatku, která zároveň funguje i jako SMS půjčka. Poskytuje částku 1 tisíc až 60 tisíc korun. Nové zákazníky bude ovšem zajímat hlavně první půjčka bez poplatku zdarma, jejíž maximální výše je 16 tisíc korun.

Pokud ji splatí během třiceti dnů formou jednorázové splátky, nemusí uhradit žádné úroky. V opačném případě je možné si půjčku rozdělit na více splátek, jejichž minimální měsíční výše začíná na 500 korunách.

Žádost lze snadno podat online na této webové stránce úvěru (ZDE).

Člověk dopředu vidí, na kolik půjčka celkově vyjde a podle toho se rozhodne, jestli má o ni zájem nebo nikoliv. ViaSMS je půjčka bez registru, nevyžaduje zástavu ani ručení.

Půjčuje i problémovým klientům, kteří by jinde měli potíže získat peníze. Žádost o půjčku se neobejde bez dokladu totožnosti, doložení příjmu a poskytnutí mobilního telefonu a čísla bankovního účtu u jedné z českých bank.

ViaSMS peníze posílá ihned po schválení. U většiny českých bank na účet dorazí během několika minut. Jestli mu žádost o půjčku schválili, se žadatel dozví díky zprávě na e-mail i na mobilní telefon.

 

2) Zaplo: bezúročná půjčka bez poplatku až 16 000 Kč (na 30 dní)

Jak sehnat peníze od Zaplo

Zaplo je známá půjčka bez poplatku. Její princip je podobný jako u ViaSMS – je to rychlá půjčka bez poplatku, ale pouze v případě první půjčky. Ta dosahuje hodnoty 1 tisíc až 16 tisíc korun.

Stálí zákazníci si mohou půjčit až 30 tisíc korun, ale již nepůjde o bezúročnou půjčku. Zato doba splatnosti se nemění – jakožto klasická krátkodobá půjčka i Zaplo nabízí dobu splatnosti 7 až 30 dní.

Opět se zákazník všechny potřebné údaje – jako je výše úroku, RPSN, doba splatnosti, výše půjčky a její celková cena – dozví předem, takže na něj nečíhá žádné nepříjemné pozdější překvapení.

Zaplo nebankovní půjčka kde opravdu půjčí 16000

Půjčka neklade na zákazníky přehnané nároky. Mezi základní podmínky patří věk nad 18 let, trvalý pobyt na území České republiky, bezdlužnost, správné vyplnění online žádosti a schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti.

Zaplo je půjčka bez doložení příjmu, při podání žádosti si lidé vystačí s dodáním kopie občanského průkazu a potvrzením o zaměstnání. Není potřeba doložit účel půjčky, peníze je možné využít na cokoliv.

Půjčka je bez zajištění, a ačkoliv nahlíží do registru a prověřuje bonitu zákazníků, bere ohled především na současnou finanční situaci žadatele. Díky tomu mají na půjčku od Zaplo šanci dosáhnout i lidé se špatnou platební historií.

Zaplo někdy peníze odesílá už do patnácti minut od schválení žádosti, nejpozději do druhého dne.

Komu by z libovolného důvodu nevyhovovalo si nechat peníze poslat na účet, může si je místo toho vyzvednout v hotovosti v trafikách sítě GECO, které se nacházejí po celé České republice.

To může přijít vhod například lidem, kteří hodně cestují a nemají vždy přístup na internet, anebo těm, kteří potřebují půjčku už o víkendu, kdy banky obvykle platby nepřeposílají.

 

3) Kamali půjčí až 15 000 Kč bez poplatku při vrácení do 14 dnů

Okamžitá půjčka Kamali logo

Kamali patří mezi půjčky bez registru a poplatku ihned. Úvěr vychází ve srovnání půjček výborně zejména díky svým nízkým cenám.

Patří totiž mezi nejlevnější půjčky v České republice – za každou půjčenou tisícikorunu zákazník zaplatí pouze 33 korun navíc.

Stejně tak jsou nízké i poplatky za prodloužení půjčky, které činí 49 korun za každou půjčenou tisícikorunu. Kdo by náhodou půjčku nestíhal splácet, může si ji rozložit až na deset splátek.

Kamali bezúročná půjčka bez poplatku na 14 dní

Stejně jako výše zmíněné půjčky, i Kamali je bez poplatku předem. Nechybí u ní první půjčka zdarma, která je 1 tisíc až 15 tisíc korun. Stálí zákazníci si mohou přijít až na 20 tisíc korun.

Doba splatnosti činí 30 dní, kdo chce nicméně první bezúročnou půjčku zdarma, musí peníze vrátit už do čtrnácti dnů.

Kamali funguje jako nebankovní půjčka ihned.

Vyplnění online žádosti (ZDE) je otázkou maximálně pěti minut.

Až 95 procent žádostí Kamali posoudí do patnácti minut od jejich podání. A stejně tak rychle odesílá peníze. U největších bank je zákazník může mít na účtu už do šedesáti minut, nejpozději pak do druhého dne.

Kamali půjčuje lidem nad 18 let, kteří mají trvalý pobyt v České republice. Je nutné poskytnout občanský průkaz anebo potvrzení o trvalém pobytu a číslo bankovního účtu i mobilního telefonu.

 

4) Mivinero: bezúročná půjčka bez poplatku 30 000 Kč (na 30 dní)

Movinero logo

Poslední úvěr, u něhož nechybí bezúročná půjčka bez poplatků, je od Movinero. Výše půjčky je 500 korun až 30 tisíc korun.

Na rozdíl od ostatních zmíněných půjček zde není omezení výše půjčky pro nového zákazníka – první půjčka je při včasném splacení vždycky zdarma, ať už si zákazník půjčí 1 tisíc nebo 30 tisíc korun.

Doba splatnosti činí standardních 1 až 30 dní.

Mezi základní podmínky pro získání půjčky patří věk nad 18 let a vlastnictví českého bankovního účtu.

Movinero půjčka bez poplatku a bez úroku

Movinero nepatří mezi nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu – k žádosti je nutné doložit bankovní výpis s příjmem za poslední jeden až tři měsíce.

Mezi další potřebné dokumenty a údaje náleží občanský průkaz, platný mobilní telefon a e-mail, bankovní účet a platná platební karta VISA nebo Mastercard.

Žádost o půjčku je jednoduchá (ZDE).

Po vyplnění formuláře zákazník autorizuje svoji platební kartu a přihlášením do internetového bankovnictví ověří bankovní účet. Vyčká na schválení žádosti a na poslání peněz na účet.

Movinero peníze odesílá už do patnácti minut od schválení žádosti. Protože však žádosti vyřizuje pouze v pracovní dobu, je nejlepší se tomu přizpůsobit, zejména pokud člověk potřebuje peníze co nejrychleji.

Půjčku je možné kdykoliv splatit předčasně, a to bez jakýchkoliv extra poplatků. Kdo by o to měl zájem, může se naopak dohodnout na jejím prodloužení.

Nevybrali jste si? Zkuste ještě tuto možnost

 

Poskytovatelé výše uvedených půjček disponují licencí od ČNB.

Pokud potřebujete dlouhodobou půjčku, podívejte se na tyto možnosti.