Rychlá SMS půjčka [kde získat až 80 tis. Kč]

Rychlá SMS půjčka: kde vám půjčí okamžitě 1000 Kč až 80 000 Kč (+ výhody a nevýhody SMS půjčky) najdete v tomto článku.

Takřka každému člověku se někdy stane, že nemá k dispozici dostatek peněz a potřebuje finanční injekci. Dochází k tomu nejčastěji v období před výplatou.

Za tímto účelem existuje rychlá SMS půjčka, kterou v rámci České republiky nabízí řada poskytovatelů. Podívejte se na tyto tři následující.

 

3x rychlá SMS půjčka: kde o ni požádat

 

1) ViaSMS (rychlá SMS půjčka až 60 000 Kč)

viasms logo nové

Jak již název samotný napovídá, ViaSMS je rychlá SMS půjčka. Stejně jako ostatní úvěry v tomto článku, i ViaSMS funguje jako půjčka online.

Žádost snadno podáte na internetu ZDE a její vyplnění by vám nemělo zabrat více než jen pár minut.

Půjčka nabízí částku 1 tisíc korun až 60 tisíc korun. Momentálně poskytuje dva rozdílné typy půjček, z nichž pro nové zákazníky bude zajímavý především ten první.

Jde o první půjčku s nulovým úrokem. Při maximální výši úvěru 16 tisíc korun a splacení půjčky v předem stanoveném termínu není třeba hradit žádné úroky.

ViaSMS zákazníkům vychází vstříc i flexibilními splátkami. Můžete si vybrat, jakou částku chcete splácet s ohledem na vaše finanční možnosti.

Při výši půjčky 16 tisíc korun je například možné zaplatit minimální měsíční splátku 500 korun anebo uhradit plnou splátku 16 tisíc korun.

Výši minimální měsíční splátky jde kdykoliv navýšit a ušetřit tak na úrocích.

Již na úvodní stránce úvěru každý vidí, kolik by zaplatil na případných úrocích, RPSN i za půjčku celkově – a podle toho se může rozhodnout, jestli mu podmínky půjčky vyhovují a chce o ni zažádat anebo ne.

Protože se ViaSMS řadí mezi nebankovní půjčky, na žadatele o peníze neklade přehnané nároky.

ViaSMS je SMS půjčka bez registru, bez ručení a orientuje se i na problémové klienty, kterým by v bankách s velkou pravděpodobností nepůjčili.

první půjčka pro nezaměstnané může být bez poplatku

K žádosti o úvěr je nutné doložit doklad totožnosti, příjem, číslo mobilního telefonu a běžného účtu u jednoho z českých bank.

Půjčka se snaží o rychlé vyřízení žádosti a v případě jejího schválení tak u většiny českých bank můžete mít peníze k dispozici už během několika minut.

Pochopitelně platí, že je nejlepší žádost odeslat během všedního dne a pracovní doby.

Rozhodnutí o schválení nebo zamítnutí žádosti každopádně ViaSMS zašle během krátké doby na mobilní číslo i e-mail.

 

2) Výběr SMS půjčky podle vás

Okamžitá půjčka ihned

Portál Půjčka vám umí najít spolehlivou SMS půjčku ještě dnes.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář, který portál rozešle prověřeným poskytovatelům, kteří vám zašlou nezávaznou nabídku různých SMS půjček a rychlých úvěrů.

Vy si tak vyberete tu nejvhodnější.

Požádat můžete o rychlou půjčku do 10000 Kč nebo větší půjčku až do 2,5 mil. Kč.

Portál se profiluje jako půjčka ihned – peníze na účtu můžete mít už v den podání žádosti. Zpravidla se tak rychle dozvíte, jestli je půjčka ihned schválena anebo ji nezískáte.

Úvěr je určený lidem nad 18 let věku. Jako klasická rychlá SMS půjčka, není zde požadováno žádné ručení nebo zajištění nemovitostí.

Na druhou stranu se nejedná o SMS půjčka bez doložení příjmu, takže není primárně určená pro nezaměstnané .

 

3) Ferratum Credit (nebankovní půjčka ihned až 80 000 Kč)

ferratum credit je půjčka pro každého logo

Poslední rychlá SMS půjčka, kterou zmíníme v tomto přehledu, je Ferratum. Můžete si u ní půjčit 2500 korun až 80 tisíc korun.

Stejně jako ViaSMS, i Ferratum je flexibilní SMS půjčka přes mobil.

Měsíční splátky se liší podle celkové výše půjčky, ale každý si je stanovuje sám.

Žádost je jednoduchá (ZDE) a její vyplnění na úvodní stránce webu nezabere dlouho.

Ferratum úvěry poskytuje na základě ověření úvěruschopnosti a posouzení bonity. Jde o flexibilní úvěr, který funguje na obdobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr.

To v praxi znamená, že Ferratum v případě schválení žádosti na účet žadatele převede kýženou částku. Poté záleží na zákazníkovi, v jakém termínu a v kolika splátkách půjčku uhradí.

Může se tak například rozhodnout pro jednorázovou splátku (to funguje zejména u menších půjčených částek), anebo místo toho platit měsíční splátky, jejichž výši si může měnit podle aktuální finanční situace.

Vždy však platí, že člověk hradí pouze denní úrok z částky, kterou aktuálně čerpá.

sms půjčka

V případě dlouhodobějších půjček platí, že čím větší měsíční splátku zákazník zaplatí, tím menší je výše úroků půjčky. Vedení a sjednání úvěru je navíc zcela zdarma.

Až dvakrát za rok si může zákazník dát takzvané platební prázdniny, kdy je osvobozený od splácení půjčky.

To přijde vhod zejména v období, kdy řada lidí mívá vyšší výdaje (například během Vánoc nebo letních dovolených).

Ferratum funguje jako SMS půjčka ihned úplně každému – snaží se o co nejrychlejší vyřízení a žádost je možné poslat v libovolnou denní či noční dobu.

Již do patnácti minut by měl potenciální zákazník zjistit, zdali úvěr získá.

Je důležité nezapomenout k žádosti o půjčku přiložit obě strany občanského průkazu. Není však nutné poskytnout ručitele ani zástavu nemovitostí.

 

TIP: OSVČ půjčka nebo půjčka na delší období