Dlouhodobá půjčka na 2 až 120 měsíců [až 1,2 mil. Kč]

Dlouhodobá půjčka na 2 měsíce až 10 let: zde najdete 4 půjčky od 100 Kč až do 1,2 mil. Kč. Podívejte se na jejich výhody a nevýhody a získejte peníze rychle.

V České republice existuje více různých typů půjček. Ale nejběžnějšími z nich – kromě bankovních a nebankovních půjček – je především krátkodobá a dlouhodobá půjčka.

Jak již název samotný napovídá, dlouhodobá půjčka nejenže mnohdy nabízí větší částky, ale také je umožňuje splácet v delším časovém horizontu.

 

1) Dlouhodobá půjčka online: Zonky na 1 rok až 10 let (až 1,2 mil. Kč)

zonky logo

Zonky je nebankovní půjčka, která se svým pojetím vymyká většina úvěrů na českém trhu. Jedná se totiž od P2P dlouhodobou půjčku, kdy lidé půjčují jiným lidem.

Díky tomu je půjčka od Zonky otevřená i žadatelům, kteří by jinde nemuseli uspět a peníze by nezískali.

Zonky poskytuje částku v rozmezí 20 tisíc až 1,2 mil. korun. Žadatel jednoduše vyplní online žádost, v níž zadá nejenom kýženou sumu, ale také měsíční splátku, kterou si může dovolit uhradit.

Na jeho platební schopnosti závisí délka půjčky, která se ovšem pohybuje mezi 1 rokem až 10 lety. V případě nutnosti je možné splácení půjčky odložit anebo ji naopak uhradit s předstihem.

Zonky poskytuje dva typy dlouhodobých půjček – půjčku na cokoliv (která je tedy bez udání účelu) a půjčku na refinancování drahých půjček.

Půjčka od Zonky je kromě flexibilní délky splácení sympatická i nízkým úvěrem. Začíná na 4,99 procentech za rok.

Na nejnižší možný úvěr nicméně dosáhnou žadatelé, kteří nikdy předtím neměli žádné finanční problémy a mají stálé zaměstnání.

Dlouhodobá půjčka 10 let Zonky

Ti, co se v minulosti potýkali s překážkami, budou mít úrok pravděpodobně o něco vyšší. Jeho maximální výše je 19,99 procenta, většina lidí se však pohybuje někde mezi oběma čísly.

Zonky si dává záležet na tom, aby každému žadateli nabídli úrok podle jeho platební situace. Proto kontroluje registr dlužníků a vyžaduje doložení příjmu.

Potenciální klient musí dále poskytnout dva doklady totožnosti. Na druhou stranu není nutné mít ručitele a Zonky na rozdíl od jiných úvěrů bere v potaz i žádosti od lidí, kteří se dříve nacházeli v insolvenci.

 

2) Dlouhodobá půjčka bez ručení: Razdva na 3 až 48 měsíců (až 150 000 Kč)

Razdva půjčka 100000 logo

Razdva půjčka je dlouhodobá půjčka, jejíž vyřízení probíhá v krátkém čase – jak již název samotný napovídá.

Tato rychlá půjčka umožňuje peníze po schválení žádosti mít na účtu už do 15 minut – aspoň u následujících bank: Česká spořitelna, ČSOB, Equa Bank, Fio Banka Komerční banka, Raiffeisenbank a Sberbank CZ.

Pokud máte účet u jiné banky, peníze dojdou během dvou pracovních dnů.

Samotné posouzení žádosti by pak nemělo zabrat během pracovní doby (8 až 20 hodin) více než oněch již zmíněných 15 minut.

Jejímu hbitému vyřízení napomáhá mimo jiné i fakt, že žádost probíhá zcela online zde, kde žadatel vyplní krátký formulář.

Zvolí výši půjčky – 10 tisíc až 150 tisíc korun – a poté vybere dobu splácení, která činí 3 měsíce až 48 měsíců.

Podle toho, jakou dobu splácení zvolí, se následně odvíjí i výše měsíční splátky, kterou žadatel vidí uvedenou předem.

V případě, že mu dané podmínky vyhovují, stačí kliknout na CHCI půjčku a postupovat dál podle instrukcí.

Stejně jako Zonky, i Razdva půjčka je bez udání účelu. Člověk má tedy svobodu v tom, jakým způsobem získané peníze využije.

Dlouhodobá půjčka kalkulačka

Na rozdíl od Zonky nicméně Razdva půjčka dovoluje mít více půjček najednou. Po šesti měsících řádného splácení může klient v případě potřeby zažádat o další půjčku.

Maximálně je možné mít tři aktivní půjčky najednou.

A kdo by měl zájem, může si splácení půjčky odložit – pochopitelně po předchozí domluvě s jejím poskytovatelem.

Anebo ji do 14 dnů po uzavření smlouvy zrušit, pokud by se člověk náhodou rozhodl, že půjčené peníze již nepotřebuje.

Razdva nevyžaduje ručitele. Není určená pro lidi čelící insolvenci nebo exekuci. Žadatel musí poskytnout dva doklady totožnosti a výpis z účtu.

Je třeba, aby mu bylo nad 18 let a měl české občanství.

Jde tedy o standardní podmínky, které stanovuje řada nebankovních úvěrů. Razdva půjčka se nevztahuje pouze na zaměstnance, stačí doložit jakýkoliv pravidelný příjem, jako je například i důchod nebo renta.

 

3) Dlouhodová půjčka Zaplo na splátky 3 až 12 měsíců (až 60 000 Kč)

Jak sehnat peníze od Zaplo

Poslední dlouhodobá půjčka, kterou zmíníme v tomto článku, je od Zaplo (na splátky). Tento zavedený nebankovní úvěr půjčuje 10 tisíc korun až 60 tisíc korun.

Sympatické na něm je, že výši měsíčních splátek si každý klient určuje sám podle toho, jaké má finanční možnosti.

Je zde nicméně určitá hranice, pod níž nejde klesnout. Například u nejnižší možné půjčky – tj. 10 tisíc korun – se měsíční splátka pohybuje mezi okolo 1462 Kč.

Obdobně jako výše zmíněné dlouhodobé půjčky, i Zaplo na splátky nabízí na úvodní stránce své internetové stránky přehledný formulář.

Ten je velmi nápomocný v tom ohledu, že již dopředu vyčíslí nejen poplatek a délku půjčky (3 měsíců až 12 měsíců), ale také další důležité detaily – zápůjční úrokovou sazbu, RPSN, výši měsíční splátky, datum první splátky a celkovou částku ke splacení.

Teprve v případě, že žadateli vše vyhovuje, může kliknout na CHCI půjčku a žádost oficiálně odeslat.

Pro úspěšné vyřízení žádosti je nutné splňovat klasické podmínky: trvalý pobyt na území České republiky, věk nad 18 let, schopnost splatit úvěr, vlastní bankovní účet, stabilní příjem, dobrá platební historie, dva doklady totožnosti a potvrzení o zaměstnání.

rychlá dlouhodobá půjčka 60000 Kč zaplo

Zaplo si uvědomuje, že někteří lidé jsou příliš zaneprázdnění a nemají čas myslet na to, že se blíží termín měsíční splátky.

Proto jim v tomto směru vychází vstříc a vždy před termínem splatnosti pošle upomínku.

Další výhodou je, že se snaží půjčku odeslat co nejrychleji – někdy už během několika minut, nejpozději do druhého dne.

Pokud má žadatel později zájem, může Zaplo kontaktovat ohledně odložení splacení půjčky a dohodnout se s nimi na detailech.

Bez ohledu na to, jak dlouhou dobu splácení si nastaví, pevná úroková sazba se v průběhu existence půjčky nemění, takže na vlastníka úvěru by nemělo čekat nepříjemné překvapení.

 

Vyberte si půjčku bez poplatků a úroků zde. Všichni poskytovatelé disponují licencí od ČNB.