Okamžitá půjčka bez doložení příjmů [až 1,2 mil. Kč]: Kde ji získat?

Okamžitá půjčka bez doložení příjmů a bez ručitele od 500 Kč do 1,2 mil. Kč. Podívejte se, kde ji získat, jaké jsou výhody, nevýhody a na co dát pozor.

Při žádosti o půjčku mnohdy člověk chce postupovat co nejrychleji, protože peníze potřebuje opravdu naléhavě – v duchu hesla ‚už včera bylo pozdě‘.

Za tímto účelem se vyplatí znát, které půjčky nekladou na žadatele přehnané nároky a je tedy možné je vyřídit snáz než jiné.

Jedním z těchto typů relativně nenáročných půjček je půjčka bez doložení příjmu (a bez zástavy).

 

1) Půjčka bez doložení příjmů: od Zaplo až 30 000 Kč

Jak sehnat peníze od Zaplo

Zaplo nejenže půjčuje bez doložení příjmů, ale také nevyžaduje ručení. Podmínkou nicméně je, aby byl žadatel zaměstnaný.

Zaplo poskytuje menší částky než jiné půjčky v tomto článku – nabízí 1 tisíc až 30 tisíc korun. Klient, který o půjčku od Zaplo žádá poprvé, si může půjčit maximálně 16 tisíc korun.

Na druhou stranu je výhodou, že pokud půjčku uhradí v daném termínu, má ji zcela zdarma a nemusí platit úroky nebo jakékoliv další poplatky.

Doba splatnosti činí 1 až 30 dní, neboť jde o krátkodobou půjčku. V případě nutnosti je pochopitelně možné zažádat o odložení splatnosti, to se ovšem neobejde bez uhrazení dodatečného poplatku.

Žádost snadno vyřídíte online ZDE.

Po jejím vyplnění a úspěšném schválení by vám peníze měly dorazit brzy na účet, někdy už do 15 minut. Velkou rychlostí se ostatně vyznačují i níže zmíněné půjčky.

Co je na Zaplo sympatické, je široký okruh lidí, kterým může půjčky poskytnout. Na úvěr můžou dosáhnout i žadatelé s předchozím záznamem v rejstříku dlužníků.

Zaplo se totiž při posouzení žádosti soustředí primárně na aktuální finanční situaci potenciálního klienta.

Musí mu nicméně být nad 18 let, má mít trvalý pobyt v České republice a vlastnit bankovní účet a občanský průkaz.

 

2) Ferratum půjčka bez doložení příjmů až 80 000 Kč

ferratum credit je půjčka pro každého logo

Ferratum je další půjčka, kterou můžete sjednat velmi jednoduše.

Poskytuje 2500 korun až 80 tisíc korun (pro nové klienty maximálně 30 tisíc korun), přičemž minimální měsíční splátka se odvíjí podle toho, kolik si půjčíte.

Co je na Ferratum sympatické, je, že zákazníkům nenabízí víc, než kolik by měli být schopní splatit.

Po vyplnění formuláře (ZDE), kde žadatel mimo jiné uvede výši měsíčních příjmů a výdajů, se Ferratum ozve a sdělí, jakou nejvyšší částku vám může nabídnout.

Záleží poté pouze na vás, jestli na jejich podmínky přistoupíte či ne. Ferratum tedy klade velký důraz na bonitu žadatele a schopnost splácet půjčku.

Na druhou stranu je půjčka určená pro více okruhů lidí, zaměstnance, OSVČ i malopodnikatele.

Čím se Ferratum odlišuje od ostatních zmíněných půjček je její credit limit, který funguje na obdobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr.

Po schválení žádosti Ferratum klientovi pošle peníze a záleží na něm, jak si splátky rozloží.

Úvěr neúčtuje poplatky za prodloužení, nepraktikuje slovní pokuty a poskytuje možnost splátek zdarma.

Díky tomu si každý člověk může splátky rozvrhnout tak, aby vyhovovaly právě jemu, a nemusí se příliš stresovat, jestli je zvládne uhradit včas.

 

3) Půjčka bez doložení příjmů: od Movinero až 30 000 Kč

Movinero logo

Podobně jako některé výše zmíněné, i Movinero je mini půjčka bez doložení příjmu.

Poskytuje půjčku o hodnotě 500 korun až 20 tisíc. Maximální úvěr pro nové zákazníky dělá 5 tisíc korun. Splatnost volíte sami, musí však být mezi 1 až 35 dny.

Žádost pošlete online ZDE.

Peníze vám po jejím schválení přijdou do 30 minut na účty následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka a ČSOB. Jinak je budete mít u sebe do 1 až 2 pracovních dnů.

Ani Movinero neklade na žadatele mnoho kritérií, které by museli splnit. Není třeba poskytnout ručitele nebo doložit příjmy. Movinero nekontroluje registr dlužníků ani trestní rejstřík.

Musí vám nicméně být nad 18 let, je nutné mít trvalý příjem, vlastní bankovní účet a platební kartu.

Plusem je široký okruh lidí, kterým Movinero půjčuje – od zaměstnance, přes OSVČ až po brigádníky a matky na mateřské dovolené. Na půjčku je tak poměrně snadné dosáhnout.

 

4) VistaCredit půjčka bez doložení příjmů a bez ručení pro OSVČ až 8 000 Kč

Vista Credit logo

VistaCredit je v kontextu tohoto textu unikátní půjčka – zaměřuje se totiž na OSVČ, především na drobné podnikatele, kteří vyžadují náhlou finanční injekci.

Samozřejmostí je vyřízení online (ZDE) – zájemce jednoduše vyplní krátký formulář na stránkách poskytovatele půjčky.

Vybere její výši, která je maximálně 8 tisíc pro stálé zákazníky, ale nejvýše 4 tisíce pro nové. Poté zvolí dobu splatnosti – 2 až 10 týdnů.

Jakmile má tuto část žadatel úspěšně zvládnutou, ihned se mu zobrazí podrobné informace o půjčce. Jestliže mu nabízené podmínky vyhovují, žádost odešle, VistaCredit ji rychle zhodnotí a v případě přijetí odešle klientovi smlouvu.

Po jejím podepsání mu peníze mohou na účet přijít v případě FIO banky klidně už do 5 minut, ale i u ostatních bank rychle.

VistaCredit má totiž nonstop službu, díky čemuž je to nefalšovaná expres půjčka bez doložení příjmu.

Výhodou navíc je věrnostní program. Pokud si u VistaCredit půjčíte peníze opakovaně, nejenže dosáhnete vyššího maximálního úvěru, ale také ušetříte tím víc, o kolik půjček zažádáte.

V neposlední řadě se vyplatí vědět, že výše úvěru se přímo odvíjí od doby splatnosti – a čím kratší tato doba je, tím méně v konečném důsledku budete muset zaplatit.

 

5) Od Zonky bez ručení a doložení příjmů až 1,2 mil. Kč

zonky logo

Název Zonky se na českém trhu často skloňuje – a z dobrého důvodu. Jde o jednu z nejoblíbenějších.

Zonky umožňuje si půjčit 20 tisíc až 1,2 mil. korun, což už jsou slušné peníze.

Zájemce volí mezi dvěma typy půjčky – půjčkou na cokoliv (která je pravděpodobně častější variantou) anebo půjčkou na refinancování drahých půjček.

Žádost podáváte online (ZDE), stejně jako u výše zmíněných.

Zadáte v ní nejen výši půjčky, ale také dobu její splatnosti, která se pohybuje mezi 6 až 120 měsíci.

V neposlední řadě si sami volíte, kolik jste schopní a ochotní měsíčně splatit – i když v tomto případě existuje určitý mezník, pod který nemůžete jít, protože vám to půjčka prostě a jednoduše nedovolí.

Velkým plusem této půjčky jsou její sazby. Ty začínají na 4,99 procentech ročně. Výše úvěru se odvíjí podle finanční situace člověka a jeho důvěryhodnosti v této oblasti.

Pokud tak o půjčku zažádá někdo, kdo má stálý plat, nikdy nebyl v exekuci ani nemusel splácet dluhy, má mnohem větší šanci dosáhnout nízkého úroku než člověk, který v minulosti čelil finančním problémům.

Zonky je k uživatelům přívětivá a neklade na ně přehnané nároky. Že nemusíte dokládat příjmy, jsme již zmínili, ale také není nutné poskytnout ručitele.

Základní podmínky jsou běžné – věk nad 18 let, trvalý pobyt v České republice, vlastní bankovní účet a občanský průkaz.

 

Výše uvedení poskytovatelé půjček mají povolení od ČNB.

TIP: Podrobnosti o půjčce pro firmy najdete zde a pro půjčení peněz pro živnostníky klikněte sem