Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti [100 tis. Kč až 50 mil. Kč]

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti až do 50 milionů Kč. Podívejte se, kde ji získat, jaké jsou výhody, nevýhody a na co dát pozor.

Potřebujete půjčit větší finanční obnos a banka se k vám obrací zády ať již z toho důvodu, že nemáte dostatečný příjem anebo vaše jméno figuruje v některém z rejstříku dlužníků?

Nezoufejte, stále máte možnost volby ze široké nabídky nebankovních půjček, které jsou díky zákonným regulacím v posledních několika letech velmi dobře prověřované.

Proto se nemusíte obávat svěřit se do rukou některé nebankovní instituce a dojít si k ní pro tolik potřebné prostředky.

 

Půjčka se zástavou nemovitosti: až 5 mil. Kč (či více)

Chcete si půjčit až 5 milionů korun a nevysvětlovat na co? Pak se obraťte na společnost Acema.

Acema logo

S jejich Půjčkou na cokoliv si přijdete na své a dobu splácení si klidně můžete nastavit až na 20 let. Posouzení půjčky je velice rychlé a obvykle se již do několika minut dozvíte, kolik a zda vůbec vám půjčí.

Jedinou podmínkou je ručení za půjčenou částku nějakou konkrétní nemovitostí. Nemusíte být jejím vlastníkem, stačí, když se majitel nemovitosti zaváže k záruce půjčky.

Možná vám to zní složitě, ale půjčka se zástavou nemovitosti není nic nového pod sluncem.

Používají ji například rodiče, kteří chtějí svým dětem pořídit nové bydlení a nedosáhnou na další hypotéku, přitom už ale jednu nemovitost vlastní.

Využít ji můžete i v případě nenadálého výpadku příjmu, například když přijdete o zaměstnání a nenajdete rychle nové, anebo když si budete potřebovat pořídit nové auto, které vás každý den bude vozit do práce.

Acema_kde si půjčit milion

Půjčka zajištěná nemovitostí je tu pro vás jako alternativa k méně výhodným variantám půjček s vysokým úrokem.

Abyste měli šanci získat od Acemy Půjčku na cokoliv, musíte ale doložit svůj pravidelný příjem. Pozor si dejte, aby výše všech vašich nových i stávajících půjček nebyla vyšší než je devíti násobek vašeho ročního příjmu.

Zároveň byste měli držet horní hranici úvěru v rámci Půjčky na cokoliv na 90 % hodnoty nemovitosti, kterou zastavujete.

Spodní hranice je pak definována fixní sazbou 100 000 korun.

 

Podnikatelská půjčka se zástavou nemovitosti: 100 tis. Kč až 50 mil. Kč

Jistou variantou půjčky se zástavou nemovitosti je Zajištěný úvěr Business, který je připraven pro všechny podnikatele a drobné a střední živnostníky.

Zajištění úvěru lze v tomto případě řešit jak nemovitým, tak i movitým majetkem.

To znamená, že kromě ručení nemovitostí či její částí, je možné zavázat se také například firemním majetkem a podobně.

Podobně jako v případě půjčky na cokoliv, je i tento typ nebankovního úvěru zajištěného nemovitostí zespodu fixně ohraničen částkou 100 tisíc korun.

Horní hranice je však mnohem vyšší a končí až na 50 milionech.

Půjčka se zástavou nemovitosti_vítěz testu

To už je opravdu zajímavá částka, která umožní například realizovat rozjezd firmy anebo nakopnout vaše podnikání v době krize, kdy jednoduše nepřicházejí nové zakázky, ale náklady je potřeba stále platit.

Zajištěný úvěr Business lze využít také ke konsolidaci již dříve sjednaných půjček, které se postupem času začaly jevit jako nevýhodné.

 

Nezvládáte splácet? Konsolidujte až do 8 mil. Kč

Nabrali jste si v minulosti více půjček, než v současné době zvládáte splácet? Dříve, než to vás či vaši firmu položí, zamyslete se nad jejich konsolidací.

Díky ní sloučíte několik půjček do jedné a budete si moci nastavit individuální výši pravidelných měsíčních splátek.

Se Zajištěným úvěrem od Acemy také dostanete mnohem výhodnější úrokovou sazbu a zároveň získáte přehled, kolik vám toho ještě zbývá splatit.

Nebudete totiž posílat peníze na několik míst, ale pouze jedné instituci, která všechny vaše závazky vyřeší za vás.

 

Nebankovní půjčka s ručením nemovitostí

Nebankovní půjčka s ručením nemovitostí je ideální soukromé osoby, ale i pro podnikatele, kteří vlastní např. výrobní či jiné budovy, ale nedostává se jim kapitál na provoz vlastní činnosti.

V rámci úvěru totiž mohou žádat až o částku danou plnou hodnotou ceny nemovitosti.

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti s povolením ČNB

Nastavení výše splátek stejně jako doba splácení jsou ryze individuální, přičemž půjčku lze splácet až 20 let.

 

Nemovitostí může ručit téměř kdokoliv

Možná to bude znít překvapivě, ale pro získání půjčky oproti zástavě není bezprostředně nutné, abyste vlastnili nějakou nemovitost. Svým majetkem vám za úvěr může klidně ručit třetí osoba, která se za vás tak zaváže.

Tento závazek je opravdu nejistý, protože žadatelé o půjčku oproti nemovitosti obvykle potřebují půjčit opravdu vysoké částky a většinou nedisponují dostatečnými příjmy.

Velice dobře proto vybírejte, koho se žádostí o ručení nemovitostí oslovíte. Ne všude se totiž můžete setkat s kladnou odezvou.

Budete-li naopak vy osloveni svým známým, který si chce požádat o nebankovní úvěr na nemovitost, o ručení, buďte velmi obezřetní a důkladně prověřte jeho i svoji schopnost splácet.

Mohlo by se totiž snadno stát, že jeho závazek padne na vaši hlavu.

 

Půjčka se zástavou nemovitosti se hodí i na refinancování nevýhodného úvěru

Vzali jste si v minulosti úvěr, který se z hlediska současných podmínek trhu s úvěry jeví jako nevýhodný? Pak se zamyslete nad jeho refinancováním a přechodem k jinému poskytovateli.

Tím může být právě Acema.

Předtím, než začnete podnikat konkrétní kroky, si ale detailně prostudujte podmínky starého úvěru. Někteří poskytovatelé úvěrů si totiž při vašem předčasném odchodu mohou naúčtovat poměrně vysoké poplatky. Refinancovat se tak vyplatí teprve při výročí vašeho úvěru. Právě v tuto dobu lze obvykle bezúhonně přejít jinam.

Půjčka se zástavou nemovitosti může být vhodnou alternativou k nevýhodné hypotéce anebo nebankovnímu úvěru, kterým jste financovali své bydlení.

 

Pro koho je půjčka se zastavením nemovitosti vhodná?

Tímto typem úvěru můžete financovat prakticky cokoliv jako soukromá osoba i jako podnikatel. Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti se hodí na:

  • pořízení nového bydlení,
  • rozjezd podnikání či jeho podporu v časech stagnace,
  • koupi výrobních prostředků potřebných pro rozjezd byznysu,
  • pokrytí nenadálých výdajů,
  • zajištění schopnosti dostát závazkům při výpadku příjmu,
  • pokrytí potřeby získání vysokých finančních prostředků prakticky na cokoliv.

Půjčka oproti nemovitosti je zkrátka zajímavou alternativou pro všechny, kteří potřebují získat větší množství financí v poměrně krátké době a nebojí se kvůli tomu zastavit nemovitost.

Aby vás plnění závazků plynoucích z nebankovního úvěru na nemovitost nezaskočilo, měli byste ještě před zažádáním o půjčku objektivně posoudit svoji schopnost úvěr splatit.

Na druhou stranu se ale nemusíte obávat, že v případě vašich finančních potíží či nenadálého výpadku příjmu ihned přijdete o nemovitost, kterou jste se zaručili.

Při sjednání půjčky se zástavou nemovitosti u společnosti Acema si totiž můžete zvolit výši splátek odpovídající vašim možnostem. Tu pak lze v případě finančních potíží na vaši žádost upravit tak, aby vyhovovala i změněným podmínkám.

 

Úvěr zajištěný movitým majetkem je alternativou k půjčce se zástavou nemovitosti

Nemáte-li k dispozici nemovitost nebo nechcete-li ji využívat k ručení za váš úvěr, máte i jinou možnost. V případě, že podnikáte, lze jednoduše ručit i movitým majetkem.

Tuto alternativu nabízí například Zajištěný úvěr Business, jehož prostřednictvím získáte finance prakticky na cokoliv, aniž by se někdo zajímal o to, jak je utratíte.

K jeho zajištění můžete využít vaše výrobní prostředky, tedy majetek firmy.

Tato alternativa je výhodná pro malé i střední společnosti, které by rády investovaly do svého růstu, ale chybí jim k tomu dostatečný kapitál.

Přitom disponují rozsáhlým strojním parkem využívaným ke své činnosti anebo mají poměrně slušný potenciál týkající se zásob a ostatního majetku.

Poskytovatel půjčky (společnost Acema) je držitelem licence od ČNB.

Zde najdete půjčky do 1 mil. Kč bez zástavy nemovitosti nebo rychlé půjčky pro OSVČ.