Nejvýhodnější nebankovní půjčka 2024 [+kde ji sehnat]

Jaká je nejvýhodnější nebankovní půjčka? Přečtěte si, kde ji seženete.

Tradicí v České republice i nadále zůstávají především bankovní půjčky. To však neznamená, že by vůči nim neexistovaly vhodné alternativy.

Zejména v případě, kdy s půjčkou pospícháte, se vám může vyplatit obrátit se na jiného poskytovatele půjčky než banku.

V takovém případě je ovšem nutné si udělat pečlivý průzkum a najít tu nejvýhodnější nebankovní půjčku, která peníze poskytuje ihned na účet.

V tomto článku jsme zhodnotili několik takovýchto půjček.

 

Jaká je ta nejvýhodnější nebankovní půjčka?

Kamali aneb nejvýhodnější nebankovní půjčka

Kamali se již několikrát dočkala v nejrůznějších nezávislých testech a srovnáních označení nejlevnější a nejbezpečnější nebankovní půjčky v rámci České republiky.

Tuto půjčku provozuje společnost Home Credit, která své služby poskytuje zákazníkům již přes dvacet let. Vyznačuje se zejména jasně srozumitelnými smlouvami, jejichž podmínky bez problémů pochopíte.

Další výhodou je okamžitá dostupnost peněz, neboť půjčku obdržíte rychle na váš bankovní účet.

Částka, kterou si můžete půjčit, pokryje základní nečekané výdaje. Kamali například nabízí první rychlou půjčku do hodnoty 10000 Kč až na 30 dnů.

Celkově pak platí, že za každou tisícikorunu půjčky navrch zaplatíte 33 Kč, což v rámci českých půjček patří k nejnižším částkám.

Podmínky získání půjčky nejsou nikterak složité.

Aby vaší žádosti bylo vyhoveno, musí vám být více než osmnáct let, musíte mít trvalý pobyt v České republice, platný občanský průkaz a nesmíte se nacházet v insolvenci nebo v exekuci.

Velkým plusem pro všechny vytížené lidi je, že pro sjednání půjčky nemusíte nikam chodit.

Jednoduše o ni stačí požádat ZDE online vyplněním krátkého formuláře, kam zadáte patřičné osobní údaje, stanovíte výši půjčky, jakou byste chtěli, a připojíte kopii občanského průkazu.

Díky tomuto systému po schválení žádosti o půjčku můžete mít peníze následně velmi rychle na účtu.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka_Kamali

Kamali myslí na své zákazníky a propracovaným systémem zabraňuje v tom, aby si lidé opakovaně brali půjčky a riskovali tak, že nestihnou půjčky splácet a uváznou kvůli tomu ve dluzích.

Kamali poskytuje pouze jednu půjčku najednou, a dokud ji žadatel nesplatí, nemůže si vzít novou půjčku.

Navíc pomáhá zapomnětlivým lidem, kteří by mohli jinak opomenout datum splatnosti půjčky.

Několik dnů před datem splatnosti Kamali pošle SMS s platebními instrukcemi, takže šance, že člověk zapomene půjčku splatit, se díky tomuto kroku rapidně snižuje.

A pokud by se někdo přece jenom ocitl v nelehké situaci a neměl šanci půjčku splatit v termínu, Kamali nabízí možnost nechat si vytvořit splátkový kalendář.

>> Půjčku KAMALI sjednáte ZDE bez ručitele, bez dokládání příjmů a bez zbytečného papírování.

 

Nebankovní půjčka Cofidis

Kamali je výtečnou půjčkou pro nenadálé finanční pohotovosti. Oproti tomu Cofidis umožňuje půjčovat si mnohem větší částky dosahující hodnoty od 20000 Kč až do 500000 Kč.

Půjčka opět nabízí příznivou transparentnost, jasné smlouvy a neobsahuje žádné skryté poplatky, nemusíte se tedy bát, že by na vás číhala nepříjemná překvapení v případě, že si ji vezmete.

Cofidis působí v celé řadě evropských států, jde tedy o mezinárodně ověřenou společnost.

Cofidis nabízí širší výběr různých typů půjček zaměřených na odlišné typy zákazníků. Konkrétně můžete využít partnerskou půjčku, půjčku pro jednotlivce nebo novomanželskou půjčku.

Ať už si vezmete jakýkoliv typ půjčky, máte navíc příležitost si úvěr z ní nechat pojistit, což vám pomůže v případě, že byste se najednou ocitli v nepříjemné životní situaci a nebyli schopni půjčku splácet, například kvůli ztrátě zaměstnání nebo dočasné pracovní neschopnosti.

V případě, že byste rádi využili půjčku v hotovosti, Cofidis umožňuje si půjčit až 20000 Kč a dané peníze jsou dostupné k vyzvednutí do dvaceti čtyř hodin.

Stejně jako v případě půjčky Kamali i Cofidis nabízí rychlé sjednání půjčky online (ZDE), a to v rámci několika minut.

Abyste pak získali půjčku, nepotřebujete splňovat žádné neobvyklé podmínky.

Stačí být občanem České republiky nebo Slovenské republiky, být starší osmnácti let, mít doložitelný příjem, vlastnit bankovní účet a platný telefonický kontakt a nemít negativní zápis v registru dlužníků.

Pokud pro vás tyto základní podmínky nepředstavují problém, Cofidis zpravidla žádanou částku zprostředkuje během velmi krátké doby.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka_Cofidis kalkulačka

Kvůli rychlosti a nízkým úrokovým sazbám bývá Cofidis pro zájemce o půjčku preferovanou volbou před ostatními bankovními i nebankovními společnostmi.

Jakmile pak peníze máte, záleží jen na vás, na co je použijete – vybavení domácnosti, záloha na nové bydlení nebo třeba pořízení nového automobilu či cesta do zahraničí, volba je to jen a jen vaše.

>> CHCI si sjednat půjčku Cofidis

 

Nebankovní půjčka Home Credit

O Home Credit jsme se v tomto článku již zmínili v souvislosti s půjčkou Kamali, ale věděli jste, že Home Credit samotný nabízí nebankovní půjčky?

Jejich výhodou je kromě jiného rychlé sjednání, které může během několika minut proběhnout buď formou telefonního hovoru anebo přes internet.

Co se konkrétní částky týče, Home Credit umožňuje si půjčit až 250000 Kč a bez nutnosti ručitele.

Půjčka je bez poplatků za sjednání, vedení a předčasné splacení a do 1 měsíce ji můžete případně zrušit.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka_HomeCredit

V čem se od výše zmíněných typů půjček Home Credit odlišuje, je existence takzvaného revolvingového úvěru.

To zjednodušeně znamená, že můžete v průběhu splácení platit více nebo méně, podle toho, jak vám to zrovna vyhovuje, a následně opakovaně čerpat splacené peníze – a to aniž byste museli platit extra poplatky navíc.

Detaily vám pochopitelně poskytnou při samotném zřízení půjčky, takže jestli vás tato varianta zajímá, nebojte se po ní poptat.

>> CHCI si sjednat půjčku Home Credit

 

Nejvýhodnější nebankovní půjčka: co ostatní?

Existují pochopitelně i další nebankovní půjčky, které vám během krátké doby přistanou na účtu, ale výše zmíněné půjčky se těší nejlepší reputaci a dlouhodobé existenci.

Proto se o nich vyplatí zjistit více, přečíst si předchozí zkušenosti zákazníků a prostudovat si webové stránky půjček, pokud uvažujete o tom, že byste si půjčku vzali či jednoduše potřebujete rychlou finanční injekci.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka: test odpovědného úvěrování neziskové organizace Člověk v tísni.