Okamžitá půjčka před výplatou až 30 000 Kč [bez úroků]

Půjčka před výplatou: jak ji vybrat a nenaletět podvodníkům. Podívejte se na 3 okamžité půjčky před výplatou až do 30 000 Kč (zdarma a bez úroků).

Půjčka před výplatou, někdy také nazývaná mikropůjčka, se stala poměrně oblíbeným produktem. Může pomoci v situaci, kdy překročíte svůj měsíční rozpočet a do výplaty chybí ještě pár dní.

Pojďme se podívat na některé její charakteristiky. Přidáme i pár rad, jak půjčku vybrat a nenaletět podvodníkům.

Níže rovněž najdete oblíbené a rychlé půjčky před výplatou až do výše 30000 Kč (a to zdarma a bez úroků).

Půjčka před výplatou je krátkodobý produkt

Vyplývá to již z názvu. Jedná se zpravidla o menší částky se splatností několika dnů až týdnů.

Půjčka před výplatou vám tak pomůže vykrýt několik posledních dní, než se na vašem bankovním účtu objeví toužebně očekávaná výplata. Očekává se tedy její neprodlené zaplacení.

Půjčka před výplatou je zpravidla nebankovní produkt

Bankám se příliš nevyplatí zabývat se půjčkami v malém objemu s krátkou dobou splatnosti. Pro své klienty řeší tuto nabídku třeba kontokorentem.

Na malé a krátkodobé půjčky se tak často specializují firmy nebankovní. Při zodpovědném výběru se však není třeba hned děsit, že se jedná o produkt nebankovní společnosti.

Pečlivě zvažujte, zda půjčku před výplatou potřebujete

Pokud danou věc nutně nepotřebujete, rozhodně si půjčku neberte. Zvažte, jestli těch pár dní do výplaty nějak nevydržíte i bez půjčování.

Výhodná může být půjčka naopak v situaci, kdy vám hrozí opoždění s platbou typu pojistné, splátka nějakého bankovního úvěru, úhrada elektřiny.

V takovém případě vám půjčka pomůže nespadnout do prodlení a svůj závazek včas uhradit.

Je zde ovšem předpoklad, že půjčku ihned splatíte z další výplaty a v průběhu následujícího měsíce máte prostor ušetřit tolik financí, aby se celá situace na konci měsíce neopakovala.

Tím byste problém neřešili, ale pouze odsouvali.

Při výběru využijte srovnávače půjček

Na internetu najdete přehledné srovnávače půjček jako je třeba tento, které vám sestaví přehled nabídek vhodných pro vaše potřeby a uvedou vám základní parametry jednotlivých produktů.

Podrobnosti pak dohledáte na stránkách jednotlivých poskytovatelů.

Některé půjčky mají akci pro nové klienty, kdy při včasném splacení nehradíte žádné peníze navíc. To pro vás může být zajímavé, pokud se jedná opravdu o jednorázové půjčování.

Srovnavače vás na tuto možnost často upozorní.

Níže najdete tipy na půjčky před výplatou bez úroků zdarma s licencí ČNB

 

Úrok je důležitý, ale ne jediný ukazatel

Výše úroku a RPSN je při výběru půjčky důležitým faktorem. Pečlivě si však prostudujte i ostatní poplatky.

Zaměřte se zejména na možnost předčasného splacení celé částky a na poplatky za prodloužení termínu splatnosti, pokud půjčku splatit nezvládnete.

Rovněž si prostudujte poplatky za opožděné splácení. Hledejte i další poplatky za vedení účtu, za přístup do klientské sekce, za vyplacení peněz.

Z malého problému by se totiž mohl rázem stát problém velký. Důvěryhodná společnost má všechny poplatky přehledně vypsané na svých stránkách.

Buďte velmi opatrní

Určitě se vyhněte nabídkám vylepeným na dveřích bytových domů nebo sloupech, kde je uvedeno pouze telefonní číslo. Poctivá společnost se nestydí zveřejnit svůj název.

Pátrejte na internetu po negativních recenzích. Pokud jich najdete hodně, je to špatné. Pokud najdete pouze chválu, je to podezřelé. Ověřte si, zda má společnost licenci od ČNB.

A hlavně důkladně a několikrát čtěte smlouvy a související dokumenty. Raději se třikrát zeptejte, než něco podepíšete.

Půjčka před výplatou může být cestou z dluhů i do dluhů

Pokud si zodpovědně vyberete poskytovatele, zvolíte přiměřenou částku a vše řádně splatíte ve stanoveném termínu, není důvod se nebankovní půjčky před výplatou zvýšeně obávat.

Chcete-li však půjčku použít na vytloukání jiných dluhů, na jejichž úhradu nebudete mít prostředky ani v dalším měsíci, je to spolehlivá cesta do dluhové pasti.

Raději řešte problém s věřiteli hned formou odkladu splátek nebo splátkového kalendáře, případně konsolidací.

Pokud chcete peníze na dovolenou, elektroniku či jiné zbytné věci, tak na půjčku před výplatou ve vlastním zájmu raději zapomeňte.

 

3 ověřené půjčky před výplatou, které vám půjčí napoprvé bez úroků

1) Zaplo

zaplonasplatky logo

Částka: 1 000 Kč – 16 000 Kč (opakovaná půjčka až 30 000 Kč)

Splatnost: 1 – 30 dní

AKCE pro nové klienty: Půjčka před výplatou až 16 000 Kč bez úroků

 

2) Movinero

Movinero logo

Částka: 500 Kč – 30 000 Kč

Splatnost: 1 – 35 dnů

AKCE pro nové klienty: Půjčka před výplatou až 30 000 Kč bez úroků

 

3) Kamali

Okamžitá půjčka Kamali logo

Částka: 1 000 Kč – 15 000 Kč (opakovaná půjčka až 20 000 Kč)

Splatnost: 30 dní

AKCE pro nové klienty: Při vrácení první půjčky do 14 dní neplatíte úroky.

Kamali je nebankovní půjčka před výplatou ve výši 1 000 až 15 000 Kč (opakované až 20 000 Kč).

Splatit půjčku před výplatou Kamali včetně poplatku za jeho poskytnutí (pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku) je třeba do 30 dnů.

Půjčku je také možné rozložit na 10 měsíčních splátek nebo je možné splátky až 5x odložit (celkem tedy až 150 dní splatnosti). Bez ručitele, bez dokládání příjmů, bez papírů.