Jaké je nejvýhodnější životní pojištění [2024]: Zkuste to, které vás odmění

Jaké je nejvýhodnější životní pojištění? Životní pojištění všeobecně zajišťuje každému jednotlivci nebo celé rodině finanční prostředky, jestliže dojde k nějaké životní události, mezi které nejčastěji patří úraz, ze kterého vzniká dočasná pracovní neschopnost, trvalá nebo dočasná invalidita nebo přímo smrt.

Jestliže si měsíčně platíte životní pojištění, poté máte nárok na finanční obnos, který pokryje tyto události a nahradí váš běžný měsíční příjem.

U všech smluv ohledně životního pojištění existují nějaké výluky, které není možné pojistit (například u všech pojišťoven se setkáte se skutečností, že vám nikdo nevyplatí finanční prostředky za úmyslné ublížení na zdraví).

Každý klient, který si chce životní pojištění založit, musí dopředu vědět, kolik maximálně je ochoten měsíčně platit, s tím budou poté souviset i limity, které se udávají v případě nějaké životní události (například kolik bude vyplaceno rodině v případě smrti, nebo jaká bude vaše denní vyplacená částka, jestliže skončíte na dočasné pracovní neschopnosti).

 

Nejvýhodnější životní pojištění aneb proč (ne)zkusit Mutumutu

Prioritou každé domácnosti je, aby měla měsíčně minimální výdaje a zbývaly tak větší rezervy. Životní pojištění zajišťuje převážně skoro každá pojišťovna, takže na výběr je opravdu mnoho.

Jestliže se ale rozhodnete uzavřít některé nejvýhodnější životní pojištění, a zároveň si šetřit peníze, můžete zkusit Mutumutu.

Jedná se o pojištění, které je primárně založené pro lidi, a staví na jejich potřebách. Z reklamních spotů se můžete doslechnout, jak každá pojišťovna propaguje právě to své nejvýhodnější životní pojištění, které občanům přináší to, co potřebují.

Ale je to opravdu tak?

Mutumutu je postavené na zcela jiném principu. V prvé řadě – jedná se o dynamický startup se zázemím Komerční pojišťovny, který vás odměňuje za aktivitu a péči o vaše zdraví (jakým způsobem se dozvíte níže).

Jedná se o zcela jedinečnou novinku na trhu. Sjednání každé nové smlouvy probíhá online přes internet, což je pro většinu uživatelů veliká výhoda, nemusí totiž nikam docházet.

Smlouvy jsou zcela jednoduché na pochopení, nemusíte je tedy procházet s právníkem a hledat, zda v nich není nějaká skulinka. Jednoznačně si však smlouvu vždy pročtěte, než něco podepíšete, alespoň pro svůj dobrý pocit.

 

Co by mělo pokrývat nejvýhodnější životní pojištění

Následující body se většinou vztahují na všechny základní pojistné události, které jsou součástí každého životního pojištění.

  • Dočasná pracovní neschopnost – jestliže se vám stane nějaký úraz nebo podlehnete dlouhodobému onemocnění, skončíte na neschopence. Měsíční částky ze zaměstnání nejsou vysoké (záleží na výši vašeho příjmu). U většiny pojišťoven nebývá částka vyplácena okamžitě, ale zpětně v celkové výši. Výhodou Mutumutu pojištění je, že se částka vyplácí pravidelně každý měsíc. Nemusíte poté tedy řešit nezaplacený nájem nebo jiné pravidelné měsíční výdaje.
  • Invalidita  – jestliže se jedná o dočasnou invaliditu, poté vám bude částka vyplácena každý měsíc, po kterou budete dokládat lékařské záznamy. V případě trvalé invalidity, bývá částka vyplácenou formou jednorázového příjmu v limitu, který je předem stanoven smlouvou.
  • Smrt – každá smlouva musí mít stanovenou osobu, které budou vyplaceny finanční prostředky v případě pojistné události. Není-li stanovena, připadá právo nejbližšímu dědici. Vyplácena je jednorázově, taktéž do výše limitu stanoveného smlouvou.

 

Jaké jsou nadstandardy Mutumutu oproti klasickým pojišťovnám

Mutumutu logo

Mezi nadstandardní služby pojistného patří připojištění zad. U běžných pojišťoven toto nebývá priorita. Jestliže tedy máte bolesti zad více jak 2 měsíce, poté máte nárok na rentu.

Zároveň si také můžete nechat pojistit psychické problémy.

Vše se řeší online z domova. Založení provedete buď na stránkách Mutumutu nebo za pomoci aplikace, která je k dostání jak na App Store tak i na Google Play. Ceny se odvíjí také od věku klienta.

Čím starší jsou klienti, tím dražší bude pojištění. Pojistit se můžete nechat až do 65 let svého věku.

 

Nejvýhodnější životní pojištění aneb když vám jde o zdraví

 

Jak funguje Mutumutu pojištění

Jestliže si zde zařídíte životní pojištění Mutumutu, máte možnost získat zpět až 30 %. Stejně jak jednoduše to zní, tak stejně jednoduše to i funguje.

Životní pojištění je všeobecně založeno na zdraví člověka. Pokud tedy o sebe budete pečovat, můžete ušetřit.

Za sportovní aktivity jako je běh, jízda na kole nebo dlouhé procházky, můžete získat až 20 % z pojistného zpět. Vše je nutné doložit, takže si každou aktivitu stačí dle jednoduchého postupu ukládat pomocí chytrých telefonů nebo hodinek, a posléze je propojit s Mutumutu aplikací.

Přečtěte si velkou Mutumutu recenzi zde.

Každý den je stanovené minimum, abyste požadavek splnili. Ten se udává proto, aby měl pohyb smysl, nepočítá se tedy pouhé popoběhnutí pár metrů za svými potomky, což vás svojí více nervů, než zlepšuje zdraví.

Zbylých 10 % je možné získat za pravidelné prohlídky u obvodního lékaře, kde se zároveň dokáže, že jste nekuřák. Je tedy možné slevu rozdělit na dvakrát – 5 % za pravidelné kontroly, zbylých 5 % jestliže nekouříte.

V Mutumutu recenzi popisujeme, jak dostanete peníze ze životního pojištění zpět

Slevu nedostáváte automaticky každý měsíc. Standardně budete platit každý měsíc částku, kterou jste si domluvili a máte ji ve smlouvě. Po každém čtvrtletí se poté zaznamenávají sportovní aktivity.

Jestliže jste byli aktivní, Mutumutu zašle peníze na bankovní účet. Stejně tak to funguje i s lékařskou kontrolou. Hlavní rozdíl bývá, že se informace stahují jen jednou za rok, co jste pojištění. Peníze chodí opět přímo na váš bankovní účet.

>>PODÍVEJTE SE ZDE, JAK RYCHLE VÁS MUTUMUTU ZABEZPEČÍ