Okamžitá půjčka 100 000 Kč [kde ji získat]

Okamžitá půjčka 100 000 Kč (ihned): podívejte se, kde ji získat, jaké jsou výhody, nevýhody a na co dát pozor.

Půjčka 100 000 Kč je na českém trhu dostupná častěji, než by si lidé mohli myslet.

Kromě nebankovních krátkodobých půjček, které nabízejí menší částky (zpravidla se pohybující v rozmezí několika desítek tisíc), v České republice existuje i řada úvěrů, které poskytnou až 100 000 Kč (či více).

 

1) Okamžitá půjčka 100 000 Kč od Razdva

Razdva půjčka 100000 logo

Razdva je nebankovní půjčka, jejíž vyřízení rychle a snadno probíhá online. Razdva poskytuje 10 tisíc korun až 150 000 korun.

Půjčka 100 000 Kč má dobu splácení 12 až 48 měsíců, v případě menších částek může doba splácení klesnout klidně na tři měsíce.

Podání žádosti je jednoduché (ZDE). Stačí vybrat částku a dobu splatnosti. Dalším krokem je kliknout na možnost CHCI PŮJČKU a následně dořešit detaily.

půjčka 100000 Kč kalkulačka

Razdva si zakládá na celkové rychlosti a po schválení žádosti může peníze na účet vyplatit už do patnácti minut.

Aspoň v případě, že žadatel má účet u některé z těchto bank: Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Raiffeisenbank, Fio banka, Equa bank a Sberbank CZ.

Jinak převod zpravidla zabere dva pracovní dny.

Razdva je okamžitá půjčka bez udání účelu, peníze je tedy možné použít na cokoliv. V případě potřeby je možné dohodnout odložení splácení.

Půjčka je bez ručitele. Je od ní možné do 14 dnů po uzavření smlouvy odstoupit v případě, že žadatel peníze přestane potřebovat. Sjednání i vedení úvěru je zcela zdarma.

Půjčka 100000 na cokoliv

Podmínky pro získání půjčky jsou jednoduché. Náleží mezi ně věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu a české občanství. Zájemce o půjčku se nesmí nacházet v exekuci nebo insolvenci.

Je rovněž nutné poskytnout dva doklady totožnosti a výpis z běžného účtu. To je zejména u půjček nevyžadujících ručitele obvyklý postup.

Razdva půjčka se od ostatních úvěrů odlišuje tím, že je možné u ní mít více aktivních půjček najednou.

Po šesti měsících řádného splácení jde zažádat o novou půjčku. Maximální počet půjček je tři.

 

2) Půjčka 100 000 Kč od Zonky ihned

zonky logo

Zonky je oblíbená půjčka 100 000 Kč, která navíc nabízí dva možné účely využití půjček – na refinancování drahých půjček nebo na cokoliv jiného.

Od ostatních úvěrů v tomto článku se odlišuje tím, že jde o P2P půjčku – tedy od lidí k lidem. To umožňuje peníze získat i žadatelům, kteří by neměli možnost dostat klasickou bankovní půjčku.

Zonky poskytuje 20 tisíc korun až 1,2 mil. korun. Půjčka 100 000 Kč tak patří mezi ty menší. Sympatické je, že měsíční splátku si každý určuje sám dle svých finančních možností.

U půjčku 100 000 Kč si můžete přizpůsobit svoji měsíční splátku podle vašich možností a rozložit si tak splácení od 1 roku až po 10 let.

Tuto okamžitou půjčku si zřídíte online zde.

Peníze je navíc možné v tom nejlepším případě mít na účtu již 5 minut po podpisu smlouvy. Maximálně pak do dvou pracovních dnů.

Záleží, kde má žadatel účet a jestli žádost podá v pracovní den nebo o víkendu.

Zonky nepožaduje ručitele a je bez zajištění. Stejně jako Razdva půjčka si zakládá na své transparentnosti. Neměly by na vás tak číhat žádné skryté poplatky navíc.

Půjčku je možné kdykoliv splatit předčasně, a to zcela zdarma. Kdo by měl zájem, může si půjčku pojistit.

Zajímavé na Zonky je i to, jaký poskytuje úrok. V tom nejlepším případě úrok začíná na 4,99 procentech za rok – což je méně než u bankovních půjček.

Na tento úrok dosáhnou pouze lidé s pravidelným příjmem a dobrou platební historií. Na ostatní čeká úrok vyšší.

Půjčka 100000 Kč od Zonky

Půjčka je určená pro občany České republiky nebo lidi s trvalým pobytem. Aby dokázala společnost Zonky nabídnout odpovídající úrok, kontroluje mimo jiné obchodní a insolvenční rejstřík.

Žadateli musí být nad 18 let věku a měl by vlastnit bankovní účet.

Je potřeba nahrát dva doklady totožnosti, doložit příjem (nejčastěji výpisem z účtu) a v některých případech i další doklady (například výměr rodičovské).

Zonky sice kontroluje registry, ale půjčí i těm, kteří v nich mají záznam – důležitá je pro ně především platební morálka žadatele a jeho současná situace, nikoliv to, co se dělo v minulosti.

Komu zato Zonky nepůjčuje, jsou lidé, kteří se aktuálně nacházejí v exekuci nebo v insolvenci.

 

3) Nebankovní půjčka 100 000 Kč od Home Credit

Home Credit logo

Home Credit je další rychlá nebankovní půjčka, která řeší častý problém – kdo půjčí 100 000 Kč? Home Credit je v tomto i jiných ohledech flexibilní půjčka.

Poskytuje částku 10 tisíc až 250 tisíc korun. Podle toho, kolik si člověk půjčí, si následně vybírá výši měsíční splátky – i když pochopitelně existuje hranice, pod niž nejde klesnout.

U půjčky 100 000 tisíc Kč měsíční splátka činí 2100 korun až 10 tisíc korun.

O půjčku 100 000 Kč od Home Credit požádáte snadno ZDE.

Za tímto účelem budete potřebovat tradiční dva doklady totožnosti. Půjčku je možné sjednat klidně během 20 minut a snadno tak učiníte online.

Peníze na účet následně obdržíte nejpozději do druhého dne po podpisu smlouvy.

Home Credit půjčuje na cokoliv, není nutné udávat účel půjčky. Čím se od jiných půjček odlišuje, je, že výše měsíčních splátek není fixně stanovená.

Můžete si ji dle potřeby a své aktuální finanční situace snížit nebo naopak zvýšit.

Proto si Home Credit zakládá na svém označení flexibilní půjčka. Vyřízení, vedení i doplacení půjčky je pak zcela zdarma. Pokud byste měli zájem, můžete si splátku po předchozí domluvě odložit.

 

4) Rychlá půjčka 100 000 Kč od České spořitelny

 

Česká spořitelna logo nové

Možnost splátku kdykoliv zvýšit nebo snížit nabízí i půjčka od České spořitelny. Na rozdíl od výše zmíněných půjček poskytuje vyšší částky – 2 tisíce korun až 1 milion korun, a to bez zástavy.

Délku splácení si klient volí sám, pohybuje se však mezi 12 až 120 měsíci. Úroková sazba začíná na 5,55 procentech ročně.

Za vedení půjčky není třeba platit žádné poplatky a je možné získané peníze opět využít na cokoliv. V neposlední řadě jde dvakrát ročně požádat o odklad splátek.

Podání žádosti je jednoduché.

Zájemce o půjčku vyplní tento krátký formulář, v němž zadá mimo jiné čistý měsíční příjem a měsíční výdaje.

Po odeslání formuláře ho zkontaktuje bankéř České spořitelny, který dohodne podrobnosti půjčky. Po schválení půjčky ze strany banky může mít zákazník peníze na účtu již do 15 minut.

Výhodou úvěru od České spořitelny je mimo výše uvedeného jeho bezpečnost. Česká spořitelna na trhu působí řadu let a těší se důvěře zákazníků.

Poskytuje možnost si půjčku pojistit pro případ, že by se cokoliv přihodilo a člověk přestal být schopný půjčku splácet.

Od smlouvy je navíc možné až do 30 dnů odstoupit v případě, že by klient přestal být s půjčkou spokojený. Případně se nabízí varianta dobu splácení půjčky prodloužit.

Velkým plusem je i to, že v případě řádného splácení Česká spořitelna odpustí až 15 posledních splátek.

A to v případě půjčky o výši 100 000 Kč může představovat nemalou částku.

 

TIP: Potřebujete půjčku na menší částku? Zde přehled mikropůjček.