Půjčka 20 000 Kč na splátky [kde ji dostat]

Půjčka 20 000 Kč na splátky: Podívejte se, kde ji seženete a jaké jsou její výhody, nevýhody a rizika. Víte, kde vám půjčí 20 000 Kč na splátky?

Půjčka 20 000 Kč může být krátkodobá, ale i dlouhodobá. Nejčastěji je tato suma využívána k pokrytí výpadku příjmů, opravě auta či řešení drobných nehod v domácnosti.

Mnoha lidem tato částka ale pokryje i záležitosti veskrze příjemné, například pořádnou dovolenou, na kterou se již léta těší, anebo pořízení nového vybavení bytu.

Zvýšené finanční výdaje kryté půjčkou je možné splácet krátkodobě, tedy v řádech dnů, ale i dlouhodobě. Vše záleží pouze na žadateli.

Přizpůsobit si lze nejen dobu splácení, ale i výši splátek.

Jaké přednosti jsou nejčastěji spojeny s půjčkou 20 000 Kč na splátky?

Především rychlost. Zdlouhavé schvalování takto nízké částky nikomu situaci neulehčí.

Poskytovatelé nebankovních půjček specializující se na úvěry na drobné výdaje to velmi dobře vědí, a proto vycházejí svým klientům vstříc, tzv. rychlou půjčkou.

Tu lze obvykle sjednat bleskově online a z pohodlí domova. Stačí vám pouze počítač s připojením k internetu, tablet anebo chytrý telefon.

Vše vyřídíte během několika minut, a pokud jde vše, jak má, máte půjčku obvykle do 15 minut schválenou. Na peníze se tak můžete těšit již do druhého dne.

Některé společnosti nabízí dokonce vyplacení peněz v hotovosti a jejich vyzvednutí v síti poboček svých smluvních partnerů anebo rovnou doručení až domů.

To se vyplatí zejména, potřebujete-li peníze získat ještě o víkendu a nechce se vám čekat na další pracovní den.

Některé společnosti jdou dokonce tak daleko, že nabízejí půjčku za jedinou odeslanou SMS zprávu.

Jestliže jste již předem zaregistrováni v systému, peníze na své konto získáte již do několika minut po odeslání SMS.

To je opravdu moderní a flexibilní způsob přístupu ke spotřebitelským úvěrům.

 

U koho se vyplatí si půjčku 20 000 Kč na splátky sjednat?

Poskytovatelů nebankovních půjček s nízkým úrokem a vysokou variabilitou možností nastavení je celá řada.

Vybrali jsme pro vás 3 nebankovní společnosti, které svým klientům vycházejí vstříc a nenechají je ve štychu, ani když ztratí svoji schopnost splácení.

To se může stát velice snadno, když například onemocníte anebo náhle přijdete o zaměstnání. Dobrou zprávou je, že existuje i možnost sjednat si půjčku 20 000 Kč pro nezaměstnané.

 

1. Půjčka 20 000 Kč na splátky bez zajištění se Zaplo

Se Zaplonasplatky si můžete vzít půjčku v rozmezí od 10 000 Kč do 60 000 Kč, aniž byste museli shánět ručitele anebo dávat do zástavy svoji nemovitost.

Nastavení měsíční splátky je přitom flexibilní a může se v závislosti na výši úvěru pohybovat od 700 Kč až do 12 900 Kč.

Vše si můžete sami doma přehledně nastavit na kalkulačce, díky níž rychle zjistíte, kolik za půjčku celkem zaplatíte a jaké budou vaše pravidelné měsíční splátky.

půjčka 20000 na splátky Zaplo

Pak již jen vyplníte registrační formulář, doplníte jej o potřebné dokumenty, tedy především sken vašeho občanského průkazu a vyčkáte na schválení vaší půjčky.

Po tom budou peníze ihned zaslány na váš bankovní účet.

Půjčka 20 000 Kč na OP je totiž v současné době již realitou. Se Zaplo na další splátku nezapomenete. Každý měsíc vám Zaplo další splátku připomene.

Díky tomu budete mít své finance pod kontrolou a nebudete se muset obávat toho, že byste se nedopatřením dostali do registru dlužníků.

Celý svůj dluh můžete také uhradit najednou. Ve svém profilu získáte navíc přehled o tom, jak se vám daří splácet a kolik z dluhu ještě zbývá.

 

2. Půjčka 20 000 Kč na splátky bez ručení s Ferratum

Půjčka na splátky Ferratum

S portálem Ferratum vás čeká až 80 000 Kč s možností individuálního nastavení měsíčních splátek.

Ferratum jedná se svými klienty opravdu férově, žádné skryté poplatky ani nečekané změny. Jednoduše si půjčíte a splácíte.

Ferratum funguje na podobném principu jako revolvingový úvěr či kontokorent. To znamená, že jakmile se jednou zaregistrujete do systému, půjčit si můžete kdykoliv.

Splácet pak můžete pravidelně minimální měsíční částky anebo celý úvěr uhradit najednou. Vše záleží pouze na vás.

půjčka 20000 na splátky FerratumCredit

Navíc zaplatíte za každý den půjčení pouze úrok z výše úvěru, který se vypočítává na denní bázi. V pracovních dnech máte také k dispozici zákaznický servis, který vám se vším ochotně poradí.

Při registraci do systému však počítejte s nutností doložení příjmů a dokladování své bonity.

Pro koho je půjčka Ferratum Credit vhodná?

  • Pro každého, kdo miluje flexibilitu a nechce se otravovat s vyplňováním složitých žádostí kvůli půjčení každé tisícikoruny.
  • Ocení ji každý, kdo nechce zbytečně platit nic navíc.
  • Kdo by nechtěl mít pocit, že má své půjčky ve své režii?
  • Tuto půjčku si může sjednat každý, kdo je schopen každý měsíc zaplatit alespoň 12,5 % z aktuální dlužné částky.

 

3. Půjčka 20 000 Kč na splátky přes ViaSMS

Sumu od 1 000 Kč až do 60 000 Kč si můžete půjčit s flexibilní půjčkou ViaSMS, kterou sjednáte jednoduše online.

Splácet ji pak můžete podle vašich možností a potřeb. Navíc, jestliže si u ViaSMS zařídíte první půjčku, získáte ji na prvních 30 dní zcela bez poplatků a úroků.

Taková půjčka zdarma se vždycky hodí, zvláště v létě nebo před Vánoci.

Flexibilní půjčku ViaSMS využívají klienti nejčastěji pro pořízení velkých domácích spotřebičů, nezbytné opravy dopravních prostředků či vybavení domácnosti nebo pro překlenutí krátkodobého nedostatku peněz způsobeného například nemocí či náhlou nezaměstnaností.

Rychlá půjčka 20000 Kč kalkulačka viasms

ViaSMS nabízí úvěr s měsíčními splátkami, v jehož průběhu můžete začít čerpat další dodatečný úvěr a pokrýt tak všechny své urgentní výdaje.

Jakmile se vše dostane do normálu, je možné celou půjčku splatit naráz anebo si výši splátek přizpůsobit tak, abyste půjčku splatili rychleji.

Půjčka ViaSMS funguje totiž podobně jako kontokorent v bance anebo tzv. revolvingový úvěr, v rámci něhož máte k dispozici peníze, které můžete dle libosti čerpat a úroky platíte pouze z aktuální dlužné částky obvykle na denní bázi.

Jde tedy o jakousi zálohu na horší časy, do které je možné v případě potřeby kdykoliv sáhnout.

Úrok a celkové RPSN navíc u tohoto typu půjček bývá vyšší, proto je třeba vhodně vybírat poskytovatele půjčky 20000 Kč na splátky.

Jaké podmínky musíte splnit, abyste mohli zažádat o půjčku ViaSMS?

  • Věk nad 18 let.
  • Schopnost dokladovat svoje příjmy. Při žádosti o půjčku byste tedy měli být zaměstnaní.
  • Vlastnit bankovní účet, mobilní telefon a platný e-mail.
  • Mít trvalý pobyt na území České republiky.

Vše ostatní je velice flexibilní.

Například dobu splácení si můžete nastavit od 3 měsíců až do 10 let, přičemž svůj dluh můžete umořovat minimální měsíční částkou 3% z jistiny s připočtením úroků úvěru.

Hledáte-li půjčku na splátky ihned, která bude průběžně řešit vaše finanční potíže, může být tento typ úvěru tím pravým.

 

Jak poznat, že je pro vás nebankovní půjčka tím pravým řešením?

Potřebujete krátkodobou půjčku menšího finančního obnosu? Vyřeší půjčka 20 000 Kč na splátky vaši momentální nepříznivou finanční situaci?

Nechce se vám shánět kvůli relativně malým penězům ručitele? A hlavně, banka vám nepůjčí? Pak je nebankovní půjčka tím pravým řešením vaší situace.

Přinese vám rychle peníze, i pokud již někde jinde úvěr máte.

první půjčka pro nezaměstnané může být bez poplatku

Dobu splácení a výši splátek si můžete nastavit individuálně a celou žádost navíc vyřídíte během několika minut z pohodlí vašeho domova.

Nemusíte se obávat ani situace, kdy se vám nahromadí více drobných úvěrů najednou, a vy ztratíte přehled, kam vlastně máte platit.

V tom případě přichází ke slovu konsolidace půjček, díky níž nahradíte mnoho malých úvěrů jedním celkovým, u něhož si navíc můžete upravit dobu splácení i výši splátek.

Moderní nebankovní půjčky jsou velmi výhodnou alternativou půjček bankovních a téměř v žádném směru za nimi nezaostávají.

Nabízí navíc mnohem vyšší flexibilitu a přístup poskytovatelů, kteří přesně vědí, co jejich klienti očekávají.

Hledáte jinou půjčku?