Velká Cool Credit recenze: nebankovní půjčka až 20000 Kč

Cool Credit recenze: Jak půjčka funguje, kolik a jak rychle vám půjčí, jaké jsou podmínky, výhody a nevýhody naleznete v tomto článku.

Potřebujete rychle peníze a vybíráte tu správnou nebankovní půjčku?

V takovém případě vám může pomoci následující Cool Credit recenze, kde se dozvíte všechny podstatné informace ohledně fungování této půjčky.

Přečtěte si, jaké jsou podmínky a co potřebujete doložit pro úspěšné schválení žádosti.

 

Jak funguje Cool Credit půjčka?

Cool Credit půjčka na 30 dnů

Cool Credit patří mezi rychlé nebankovní půjčky. Vše vyřídíte rychle online z pohodlí domova a peníze máte k dispozici nejdéle do druhého dne po úspěšném schválení žádosti.

K požádání o půjčku potřebujete jen několik málo dokladů a vlastní bankovní účet, kam mohou půjčené peníze přijít.

Rychlá SMS půjčka tak nabízí ideální řešení například před výplatou, nebo jako možnost pokrytí nečekaných a neodkladných výdaj.

 

Kolik si můžete půjčit

V rámci Cool Credit půjčky můžete čerpat až 20 000 korun.

 

Maximální doba splácení

Protože jde o rychlou nebankovní půjčku, je poměrně krátká i maximální doba splácení. Tu si můžete nastavit podle svých potřeb nastavit až na 30 dní. Minimální doba pro půjčení je 5 dní.

Od doby splatnosti se odvíjí také výše celkového poplatku za půjčku, což je dobře vidět hned na jednoduché kalkulačce na stránce půjčky.

V případě potíží se splácením máte možnost prodloužit o 7, 15 nebo 30 dní a získat tak více času. V takovém případě se již mohou načíst další poplatky.

 

Postup při žádosti o půjčku Cool Credit

Celá žádost o půjčku je velmi jednoduchá a rychlá (SJEDNÁTE JI ZDE).

To je hlavní výhoda nebankovních poskytovatelů v porovnání s bankami, kde většinou celý proces trvá trochu déle. Půjčku mohou při doložení příjmů dostat také důchodci nebo matky na mateřské či rodičovské dovolené.

V první fázi vyplníte jednoduchý online formulář, což zabere maximálně 1 minutu času. Následuje podepsání smlouvy o úvěru s pomocí SMS zprávy. Poté ještě musíte doložit kopii občanského průkazu a přidat výpis z účtu, aby bylo možné ověřit, že máte pravidelný příjem.

Následuje vyhodnocení žádosti, což trvá zhruba kolem 5 minut. S přehledem tak můžete mít celou žádost o Cool Credit půjčku vyřízenou do čtvrt hodiny.

 

Jak to funguje se podívejte v tomto videu

 

Kdo si může půjčit

Tato rychlá nebankovní půjčka je dostupná pro všechny, kdo splní několik jednoduchých podmínek. Musí se jednat o fyzické osoby starší 18 let a podmínkou je také trvalý pobyt v České republice. Počítejte také s tím, že v rámci zodpovědného poskytování úvěrů je potřeba dokládat příjmy.

 

Co potřebujete pro sjednání půjčky

Pro sjednání půjčky musíte doložit několik dokladů. Konkrétně jde o kopii občanského průkazu, která se zasílá na e-mailovou adresu. Dále je nutné doložit příjmy v podobě posledních dvou výplatních pásek nebo s pomocí výpisu z bankovního účtu.

Credit cool recenze jak si půjčit

V případě OSVČ slouží jako doklad poslední daňové přiznání. Důchodci musí doplnit svůj důchodový výměr. Podobně tak matky a rodiče musí připojit informaci o peněžité pomoci v dané výši.

Dále budete potřebovat vlastní bankovní účet u některé z českých bank a mobilní telefon pro možnost SMS ověření smlouvy.

Protože se nejedná o bankovní půjčku, tak nejsou potřeba žádné záruky či ručitel. Stačí pouze doložení všech potřebných dokumentů.

 

Kdy máte peníze k dispozici?

Spěcháte na peníze? Potom si místo banky vyberte právě nebankovní půjčku, protože Cool Credit je jasným důkazem, jak rychle to může fungovat. Po úspěšném schválení žádosti totiž v pracovní dny máte peníze připsány na účet ještě v ten stejný den. Nejdéle však do dalšího pracovního dne.

Právě díky tomu jde o půjčku oblíbenou pro krytí nečekaných výdajů či náhlých výdajů těsně před výplatou.

 

Jaké jsou poplatky za půjčku

Poplatky za půjčkou nejsou fixní a odvíjí se od celkové půjčené částky a toho, na jak dlouho si sjednáte splatnost. Výhodou je možnost předčasného splacení celé částky bez žádných zvláštních poplatků.

 

Výhody Cool Credit půjčky

Nebyla by to pořádná Cool Credit recenze bez přehledného shrnutí hlavních výhod. Jednou z největších předností je rozhodně velmi rychlé vyplnění žádosti a následného vyhodnocení.

V závislosti na tom, u jaké banky máte účet, mohou peníze přijít skutečně do pár minut. Potěší také poměrně nízké poplatky a možnost nastavit si splatnost až na 30 dní.

PŮJČKU SJEDNÁTE ZDE

 

Nevýhody

Úskalím pro úspěšné schválení může být více záznamů v registrech dlužníků. Další drobnou nevýhodou Cool Credit půjčky je maximální limit 20 000 korun.

Pro půjčení větší částky však můžete využít navštítit tento web.

Závěr Cool Credit recenze

Credit Cool má také licenci od České národní banky, jak ji jednoduše najít se dozvíte ve videu níže.

Kompletní Cool Credit recenze obsahuje klíčové informace o postupu sjednání i následném splácení této rychlé nebankovní půjčky.

Podle všech parametrů může jít o potenciálně vhodný finanční produkt pro řešení nečekaných výdajů s kratší dobou splatnosti.

Stanovená výše poplatků je také přiměřená a může se jednat o rychlou a jednoduchou online půjčku ihned pro široké spektrum lidí hledajících finanční injekci.