Cofidis recenze [2024] aneb kde si půjčit až 1 000 000 Kč

Cofidis recenze: Určitě se někteří z vás již ocitli ve finanční nouzi, a tudíž jste pravděpodobně začali pátrat po internetu v oblasti bankovních i nebankovních půjček.

Ty jsou staré jako lidstvo samo, avšak jejich profesionalita a důvěryhodnost neustále stoupá. Peníze vám totiž nebude půjčovat nějaký lichvář, ale například renomovaná společnost Cofidis, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku.

 

O Cofidis

Finanční společnost Cofidis byla založena v roce 1982 ve Francii původně kvůli zprostředkování nákupu mezi klienty a jednou zahraniční firmou.

Postupem času však začala společnost své aktivity rozvíjet, až se dostala do současné podoby, kdy je jednou z nejznámějších evropských firem poskytujících nebankovní půjčky.

Cofidis logo

Za 32 let nabrali její pracovníci mnoho bohatých zkušeností, což dnes umožňuje společnosti Cofidis nabízet jednoduché finanční produkty, které jsou vhodné pro každého bez rozdílu pohlaví a příjmu.

Na profesionální úrovni je i zákaznický servis. Tato Cofidis recenze obsahuje veškeré informace potřebné pro zájemce o nebankovní půjčku.

 

10 000 Kč až 1 000 000 Kč: Jak půjčování peněz u Cofidis funguje?

V článku Cofidis recenze by se pochopitelně měl objevit i popis samotného půjčení finančních prostředků.

Veškeré sjednání půjček probíhá jednoduše online přes tento odkaz.

Cofidis recenze_jak to funguje

 

K dispozici jsou 3 druhy Cofidis půjček:

– partnerská půjčka,

– půjčka pro jednotlivce,

– novomanželská půjčka.

Společnost Cofidis však nabízí i poněkud neobvyklý produkt, jímž je půjčení peněz v hotovosti. To navíc umožňuje opakované čerpání pokaždé, když se ve vaší domácnosti objeví nenadálý výdaj. Pochopitelně může půjčka v hotovosti sloužit i jako finanční rezerva.

Cofidis vám půjčí 10 000 Kč až 1 000 000 Kč.

 

>>ZVOLTE COFIDIS ONLINE KALKULAČKU ZDE

 

Půjčka Cofidis bez poplatků

Nebankovní rychlá půjčka ve společnosti Cofidis má jednu obrovskou výhodu, a tou je garance nulových skrytých poplatků. Jediné, co vás tak reálně bude při sjednávání půjčky zajímat, je úroková míra, která není navyšována o další poplatky.

Sjednání půjčky je oproštěno od jakýchkoli poplatků a navíc je vše online, takže nikam nemusíte chodit. Ani za jednu nabízenou půjčku vám nebudou touto finanční společností účtovány žádné poplatky.

Zapomeňte tedy na sazby za vedení úvěru. S půjčkou ale nesjednáváte pojištění proti neschopnosti splácení.

 

Cofidis schválení: Za jak dlouho Cofidis půjčku dostanete?

Pozitivem nebankovních Cofidis půjček je rychlá dostupnost finančních prostředků. Od schválení žádosti do připsání peněz na váš účet totiž neuběhne ani 24 hodin.

Tím pádem získáte velice rychle bezpečnou a výhodnou půjčku na cokoliv.

Spočtěte si výši a splátky půjčky v online kalkulačce zde.

Veškeré půjčky jsou tedy transparentní, což je plusem. I v okamžiku, kdy budete žádat o hotovostní půjčku, dostanete veškeré finanční prostředky do jednoho dne od schválení vaší žádosti, to vám prozradí každá Cofidis recenze.

Pokud zažádáte např. o 50 000 Kč a bude vám půjčka schválena, pak dostanete 50 000 Kč. Pokud zažádáte třeba o milion a žádost bude schválena, pak vám na účet přijde milion korun.

Cofidis recenze_ocenění

 

Cofidis recenze aneb jaké podmínky musí žadatel splňovat

Stejně jako u bank, tak i u Cofidis musí žadatel o úvěr splňovat všeobecné předpoklady, aby mohlo být jeho žádosti vyhověno.

Musí tak dosáhnout plnoletosti, disponovat státním občanstvím ČR nebo SR a mít trvalé bydliště na území naší republiky.

Dále je potřeba doložit pravidelný finanční příjem, vlastnictví bankovního účtu a také aktivní telefonický kontakt.

Prověřují se také registry dlužníků, jestli nemáte nějaké problémy se splácením svých starých půjček.

 

Jak požádat o Cofidis půjčku?

Samotná žádost o úvěr probíhá velice snadno. Na webových stránkách společnosti Cofidis se nachází online kalkulačka, ve které si můžete jednoduše spočítat, kolik peněz byste si chtěli půjčit.

Ihned vidíte jak úrok, tak dobu splácení a samozřejmě i měsíční splátky.

 

Cofidis recenze_kalkulačka na webu

 

Následuje vyplnění nezávazného formuláře, ve kterém je třeba uvést podrobnější údaje o vás jako žadateli, případně zde doplnit i spolužadatele v případě partnerské nebo novomanželské půjčky.

Poté už stačí počkat na automatické a manuální vyhodnocení, které proběhne nejpozději do 2 dnů od obdržení potřebných smluvních dokumentů.

Ihned po schválení půjčky vám budou zaslány veškeré peněžní prostředky na vámi zvolený bankovní účet, což vám každá Cofidis recenze prozradí.

 

 

Využijte Cofidis konsolidaci

Konsolidací rozumíme sloučení více bankovních půjček do jedné, což je u klasických komerčních bank běžnou službou. U finančních společností tomu tak ovšem nemusí být, avšak u Cofidis konsolidace k dispozici je.

Nejenom, že ušetříte na splátkách, ale zároveň budete ušetřeni od veškeré byrokracie.

Ušetřit můžete až několik tisíc korun, protože vhodnou konsolidací dosáhnete na nižší úrokovou míru, zvláště pak v případě, žádáte-li o partnerskou konsolidaci.

Společnost Cofidis nabízí za příplatek i připojištění proti neschopnosti splácet, které je doporučováno všem žadatelům.

 

TIP: Hledáte jinou nebankovní půjčku?

 

Závěr Cofidis recenze

Společnost Cofidis patří k solidním nebankovním společnostem s licencí ČNB, u kterých si o půjčku můžete zažádat.

Hlavními výhodami jsou rychlé a relativně jednoduché sjednání úvěru, nulové skryté poplatky, naprostá transparentnost a úroková míra srovnatelná s bankami. S Cofidis vsadíte na prověřenou a férovou společnost.

O tom svědčí také fakt, že Cofidis se v Indexu odpovědného úvěrování (vyhodnocuje jej Člověk v tísni) umístil na 3. místě před bankami.