2 způsoby, jak a kde si půjčit milion

Jak a kde si půjčit milion

Jak a kde si půjčit milion? Mnoho finančních institucí působících v rámci České republiky nabízí pouze menší půjčky. Ale někdy se jednoduše stane, že si člověk z libovolného důvodu potřebuje půjčit více peněz, klidně až milion korun. Ačkoliv je pochopitelně těžší si půjčit milion než například 15, 20 tisíc, i v tomto případě existuje pár variant, které se vyplatí obhlédnout. Podívejme se tedy společně na dva hlavní způsoby, jak a kde si půjčit milion.

1) Acema aneb kde si půjčit milion (s ručením nemovitostí)

Acema půjčka je jednou z mála služeb, která nabízí možnost, jak si půjčit milion, a nepatří přitom mezi banky. Acema v současnosti zákazníkům umožňuje si půjčit 20 tisíc až 5 milionů korun, přičemž doba splácení půjčky se pohybuje mezi jedním rokem až 20 lety.

Ačkoliv Acema nepatří mezi bankovní instituce, nemusíte se bát s nimi jednat. V současnosti je tato společnost jedním z největších nebankovních úvěrů v ČR, a navíc má k dispozici licenci od ČNB. Krom toho se těší dlouhodobé historii, na českém trhu funguje již přes čtrnáct let. Na rozdíl od mnoha nebankovních úvěrů působících v České republice Acema neklade žádná omezení na první půjčku. I nový zákazník si tak může půjčit částky pohybující se v řádech milionů korun.

Acema logo

Vzhledem k výši půjčky peníze dostanete převodem na bankovní účet. Následně každý měsíc splácíte částku, na niž se při vyřizování půjčky předem domluvíte. Výhodou je, že vedení úvěrového účtu i poskytnutí úvěru je zcela zdarma, neplatíte tedy za ně žádné poplatky navíc, a to po celou dobu splácení půjčky.

 

Jak si půjčit milion (jak požádat)

Další výhodou je, že žádost o půjčku můžete poslat online, a nemusíte nikam cestovat. Probíhá to tak, že na těchto stránkách vyplníte nezávaznou žádost o půjčku a odešlete ji.

Následně vás do půl hodiny kontaktuje zástupce instituce, který s vámi probere detaily. Jestliže Acema žádost schválí, peníze na účet dostanete ihned po podpisu smlouvy, v nejlepším případě už do 15 minut od podepsání.

 

Půjčka na milion jen s ručením nemovitostí

Pochopitelně, protože Acema nabízí půjčky dosahující do výše milionů korun, neobejde se bez ručení. Pokud si tak chcete půjčit, musíte poskytnout ručení nemovitostí, a to jakýmkoliv typem nemovitosti, kterou máte v osobním vlastnictví. Ručit tak můžete například bytem, rodinným domem, chatou, ale klidně i obchodním prostorem, pozemkem nebo kanceláří.

Acema_kde si půjčit milion

 

Půjčka na milion bez příjmu a registrů

Na druhou stranu, ačkoliv je třeba ručit nemovitostí, Acema po žadateli nevyžaduje prokázání finančního příjmu, ani nekontroluje registr dlužníků. Nabízí půjčku i pro nezaměstnané lidi a cizince s trvalým pobytem v České republice. V neposlední řadě mají zájemci o půjčku možnost ji použít i pro vyplacení exekuce.

 

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky Acema

Jestliže potřebujete menší částku a rychle, u Acemy si pár dnů počkáte. Vyřízení odhadu ceny nemovitosti, jíž chcete ručit, bohužel chvíli trvá. To ovšem vyvažuje víceúčelovost půjčky, u níž nemusíte stanovit, na co se ji chystáte použít, a také úrok, který je svou výší podobný úrokům, jaké by vám nabídly bankovní instituce.

 

Co je třeba k půjčce na milion

K tomu, abyste mohli o půjčku zažádat, budete muset splnit pouze několik základních kritérií. Musí vám být nad 18 let, musíte poskytnout občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, mít trvalý pobyt v ČR, bankovní účet, kam vám peníze Acema po úspěšném schválení žádosti vyplatí, a musíte tedy ručit nemovitostí, jak již zaznělo výše.

 

 

Půjčku na milion lze splatit předčasně

Možná vás zajímá, jestli je možné půjčku v případě nečekaného nabytí finančních prostředků splatit předčasně. Odpověď je: ano, jde to, každý třináctý měsíc můžete splatit až jednu čtvrtinu celkové částky. Pokud byste chtěli kompletní půjčku splatit najednou, můžete se s Acemou pochopitelně domluvit, byť se předčasné úplné splacení pravděpodobně neobejde bez smluvního poplatku.

Na závěr je vhodné poznamenat, že Acema boduje i tím, že půjčuje peníze lidem, kteří by jinak úvěr u bankovních institucí nezískali. Jestli tedy chcete zvážit tuto možnost, jak získat milion, pečlivě si prostudujte informace o úvěru a podle nich učiňte své finální rozhodnutí.

 

 

2) Cofidis aneb kde a jak si půjčit milion (bez ručení nemovitostí)

Druhou variantou, kde si půjčit milion, o níž v tomto článku budeme hovořit, je půjčka Cofidis. Výše možné půjčky u Cofidis začíná na 10 tisících korun a končí na jednom milionu. Půjčka se tak hodí pro řešení náhlých, menších finančních pohotovostí i pro získání větších částek. Doba splácení činí 12 až 108 měsíců, tedy jeden rok až 9 let.

Cofidis logo

Dobrou zprávou pro mnoho lidí je, že si můžete půjčit jak sami na sebe, tak klidně společně s partnerem, což je vhodné například pro žadatele, kteří si chtějí za půjčku společně s protějškem pořídit vlastní bydlení.

Celkově tak Cofidis nabízí tři typy základních půjček: partnerskou půjčku, půjčku pro jednotlivce, a konečně i novomanželskou půjčku.

Pokud jste o Cofidis nikdy předtím neslyšeli, vězte, že jde o společnost s dlouhou historií. Společnost vznikla v roce 1982 ve Francii a postupně se stala jednou z nejznámějších evropských firem, která poskytuje nebankovní půjčky.

 

Jak získat Cofidis půjčku na milion

Podmínky pro získání půjčky jsou jednodušší než u Acemy. Abyste půjčku získali, musí vám být nad 18 let, musíte být českým nebo slovenským občanem s trvalým pobytem v ČR, mít doložitelný příjem, být bez negativního zápisu v registru dlužníků a konečně mít bankovní účet a telefonní číslo.

>> POŽÁDEJTE O PŮJČKU NA MILION ZDE

 

Výhody půjčky Cofidis

Cofidis se vyznačuje především tím, že neobsahuje žádné skryté poplatky. Nemusíte tak při žádosti o půjčku řešit, za co všechno budete muset platit, a místo toho se můžete soustředit na stanovení výše úroku. Pochopitelně tak platí, že například nebudete muset hradit vedení úvěru.

Cofidis myslí i na nečekané problémy, a tak nabízí možnost pojištění úvěru. To řeší čtyři rizikové události, kterými je ztráta zaměstnání, dočasná pracovní neschopnost, úplná a nezvratná ztráta samostatnosti, či úmrtí.

 

Cofidis recenze_kalkulačka na webu

 

 

Půjčka na milion do 1 dne

Dalším plusem, který je třeba zmínit, je rychlé vyřízení žádosti. Protože není třeba čekat na ocenění nemovitosti, jako u Acemy, půjčku byste měli obdržet na váš bankovní účet do jednoho dne od schválení žádosti. Vyzkoušejte zde.

 

Jak požádat o půjčku Cofidis

Žádost o půjčku je velice prostá.

Na stránkách společnosti (klikněte zde) si stanovíte výši půjčky, dobu splácení a zadáte, jestli o půjčku žádáte sami nebo s partnerem. Následně vyplníte formulář s podrobnějšími údaji o vás, potažmo vašem protějšku. Dalším krokem je automatické zhodnocení žádosti, které proběhne maximálně do dvou dnů od obdržení potřebných smluvních dokumentů.

 

Konsolidace výhodou

Na závěr je třeba zmínit možnost navíc, kterou je konsolidace půjček, tedy sloučení více půjček do jedné, čímž vám odpadne nutnost splácet více úroků. Cofidis tuto možnost nabízí zde, takže pokud máte více půjček, vyplatí se tuto možnost obhlédnout.

Když dojde na řešení otázky, jak a kde si půjčit milion, Acema a Cofidis patří na českém trhu ke špičce v poskytování milionových úvěrů. Pochopitelně platí, že je nutné si pečlivě prostudovat podmínky smlouvy, než cokoliv podepíšete, a následně půjčku poctivě splácet, ale tyto požadavky platí u všech typů půjček, nejenom těch milionových.

 

TIP: Potřebujete rychlou půjčku na 500 Kč až 20 000 Kč? Půjčte si ji zdarma bez úroku zde.

 

ZÍSKEJTE 500 KČ ZDARMA A BEZ PODMÍNEK OD mBANK (pouze do 31.5.)VÍCE INFORMACÍ
+