3 způsoby, jak a kde si půjčit milion

Jak a kde si půjčit milion nebo až 5 milionů? Mnoho finančních institucí působících v rámci České republiky nabízí pouze menší půjčky.

Ale někdy se jednoduše stane, že si člověk z libovolného důvodu potřebuje půjčit více peněz, klidně až milion či více korun.

Ačkoliv je pochopitelně těžší si půjčit milion než například 15, 20 tisíc, i v tomto případě existuje pár variant, které se vyplatí obhlédnout.

Podívejme se tedy společně na 3 hlavní způsoby, jak a kde si půjčit milion nebo až 5 milionů.

 

1) Kde si půjčit milion? Zkuste Českou spořitelnu 

První variantou, jak a kde si půjčit milion, je Česká spořitelna, která má za sebou již dlouhá desetiletí prověřenou existenci.

Česká spořitelna nabízí půjčku v širokém rozmezí od pouhých 2 tisíc korun až po 2,5 milionu korun, a to bez zajištění.

Česká spořitelna logo nové

Výhodou je, že délku splácení si vybíráte sami, musí se však pohybovat mezi jedním rokem až deseti lety. Úroková sazba je poměrně příznivá, začíná již na 5,55 procentech ročně.

Za vedení půjčky navíc nemusíte hradit žádné poplatky a můžete ji využít na cokoliv, půjčka je tedy bez udání účelu.

 

Výhody ČS půjčky na milion

V případě, že se vaše finanční situace zlepší anebo naopak zhorší, splátku si můžete kdykoliv po předchozí domluvě navýšit či snížit.

A v případě potřeby je rovněž možné až dvakrát ročně požádat o odklad splátek.

Kde si půjčit milion ČS

 

Jak získat půjčku na milion od České spořitelny

Žádost o půjčku snadno podáte online zde, po vyplnění a zaslání krátkého formuláře následně s Českou spořitelnou dojednáte detaily.

V případě, že dojde k jejímu schválení, peníze vám dorazí na bankovní účet.

 

Pro koho je půjčka na milion

Půjčka je určená pro zaměstnané, podnikatele i OSVČ, sice nahlíží do výpisu příjmů, ale jen v případě, že již nemáte založený stávající účet u České spořitelny.

Půjčka je rovněž vhodná pro cizince s trvalým pobytem v České republice i pro lidi se záznamem v trestním rejstříku.

Ostatní požadavky, které žadatel musí splňovat, patří mezi klasické: věk minimálně 18 let, doklad totožnosti, vlastnictví mobilního telefonu a bankovního účtu a pochopitelně schopnost půjčku řádně splácet.

 

2) Cofidis aneb kde a jak si půjčit milion

Druhou variantou, kde si půjčit milion, o níž v tomto článku budeme hovořit, je půjčka Cofidis. Výše možné půjčky u Cofidis začíná na 10 tisících korun a končí na jednom milionu.

Půjčka se tak hodí pro řešení náhlých, menších finančních pohotovostí i pro získání větších částek. Doba splácení činí 12 až 120 měsíců, tedy jeden rok až 10 let.

Cofidis logo

Dobrou zprávou pro mnoho lidí je, že si můžete půjčit jak sami na sebe, tak klidně společně s partnerem, což je vhodné například pro žadatele, kteří si chtějí za půjčku společně s protějškem pořídit vlastní bydlení.

Celkově tak Cofidis nabízí 3 typy základních půjček: Klasickou půjčku (a to jak pro jednotlivce, tak partnerskou), Flexibilní půjčku (revolving) a Konsolidaci.

Pokud jste o Cofidis nikdy předtím neslyšeli, vězte, že jde o společnost s dlouhou historií. Společnost vznikla v roce 1982 ve Francii a postupně se stala jednou z nejznámějších evropských firem, která poskytuje nebankovní půjčky.

 

Jak získat Cofidis půjčku na milion

Podmínky pro získání půjčky jsou jednoduché.

Abyste půjčku získali, musí vám být nad 18 let, musíte být českým nebo slovenským občanem s trvalým pobytem v ČR, mít doložitelný příjem, být bez negativního zápisu v registru dlužníků a konečně mít bankovní účet a telefonní číslo.

>> POŽÁDEJTE O PŮJČKU NA MILION ZDE

 

Výhody půjčky Cofidis

Cofidis se vyznačuje především tím, že neobsahuje žádné skryté poplatky.

Nemusíte tak při žádosti o půjčku řešit, za co všechno budete muset platit, a místo toho se můžete soustředit na stanovení výše úroku.

Pochopitelně tak platí, že například nebudete muset hradit vedení úvěru.

Cofidis myslí i na nečekané problémy, a tak nabízí možnost pojištění úvěru.

To řeší čtyři rizikové události, kterými je dlouhodobá ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost, invalidita III. stupně, či úmrtí.

 

Cofidis recenze_kalkulačka na webu

 

Půjčka na milion do 1 dne

Dalším plusem, který je třeba zmínit, je rychlé vyřízení žádosti a půjčku byste měli obdržet na váš bankovní účet do jednoho dne od schválení žádosti.

Vyzkoušejte zde.

 

Jak požádat o půjčku Cofidis

Žádost o půjčku je velice prostá.

Na stránkách společnosti (klikněte zde) si stanovíte výši půjčky, dobu splácení a zadáte, jestli o půjčku žádáte sami nebo s partnerem.

Následně vyplníte formulář s podrobnějšími údaji o vás, potažmo vašem protějšku.

Dalším krokem je podpis vaší žádosti pomocí SMS kódu a nahrání dokladů potřebných pro posouzení žádosti.

To pak probíhá v nejkratším možném čase a pracovník Cofidisu vás telefonicky kontaktuje. Jakmile je pak žádost schválena, tak jsou peníze na vašem účtu do 24 hodin.

 

Konsolidace výhodou

Na závěr je třeba zmínit možnost navíc, kterou je konsolidace půjček, tedy sloučení více půjček do jedné, čímž vám odpadne nutnost splácet více úroků.

Cofidis tuto možnost nabízí zde, takže pokud máte více půjček, vyplatí se tuto možnost obhlédnout.

 

3) Acema aneb kde si půjčit až 5 milionů (se zajištěním nemovitostí)

Půjčka na cokoliv od Acema je jednou z mála služeb, která nabízí možnost, jak si půjčit milion, a nepatří přitom mezi banky.

Acema v současnosti zákazníkům umožňuje si půjčit 100 tisíc až 5 milionů korun, přičemž doba splácení půjčky se pohybuje mezi jedním rokem až 20 lety.

Acema logo

Ačkoliv Acema nepatří mezi bankovní instituce, nemusíte se bát s nimi jednat. V současnosti je tato společnost jedním z největších nebankovních úvěrů v ČR, a navíc má k dispozici licenci od ČNB.

Krom toho se těší dlouhodobé historii, na českém trhu funguje již přes čtrnáct let.

Na rozdíl od mnoha nebankovních úvěrů působících v České republice Acema neklade žádná omezení na první půjčku.

I nový zákazník si tak může půjčit částky pohybující se v řádech milionů korun.

Vzhledem k výši půjčky peníze dostanete převodem na bankovní účet. Následně každý měsíc splácíte částku, na niž se při vyřizování půjčky předem domluvíte.

Výhodou je, že vedení úvěrového účtu i poskytnutí úvěru je zcela zdarma, neplatíte tedy za ně žádné poplatky navíc, a to po celou dobu splácení půjčky.

 

Jak si půjčit milion (jak požádat)

Další výhodou je, že žádost o půjčku můžete poslat online, a nemusíte nikam cestovat.

Probíhá to tak, že na těchto stránkách vyplníte nezávaznou žádost o půjčku a odešlete ji.

Následně vás do 2 pracovních hodin kontaktuje zástupce instituce, který s vámi probere detaily.

Jestliže Acema žádost schválí, peníze na účet můžete dostat na účet do 48 hodin po podpisu smlouvy, v nejlepším případě už do 15 minut od podepsání.

 

Půjčka na milion jen se zajištěním nemovitosti

Pochopitelně, protože Acema nabízí půjčky dosahující do výše milionů korun, neobejde se bez ručení.

Pokud si tak chcete půjčit, musíte poskytnout ručení nemovitostí, a to jakýmkoliv typem nemovitosti, kterou máte v osobním vlastnictví.

Ručit tak můžete například bytem, rodinným domem, chatou, ale klidně i obchodním prostorem, pozemkem nebo kanceláří.

Acema_kde si půjčit milion

 

Půjčka na milion bez příjmu a registrů

Na druhou stranu, ačkoliv je třeba ručit nemovitostí, Acema po žadateli nevyžaduje prokázání finančního příjmu, ani nekontroluje registr dlužníků.

Nabízí půjčku i pro nezaměstnané lidi a cizince s trvalým pobytem v České republice. V neposlední řadě mají zájemci o půjčku možnost ji použít i pro vyplacení exekuce.

 

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky Acema

Jestliže potřebujete menší částku a rychle, u Acemy si pár dnů počkáte. Vyřízení odhadu ceny nemovitosti, jíž chcete ručit, bohužel chvíli trvá.

To ovšem vyvažuje víceúčelovost půjčky, u níž nemusíte stanovit, na co se ji chystáte použít, a také úrok, který je svou výší podobný úrokům, jaké by vám nabídly bankovní instituce.

 

Co je třeba k půjčce na milion

K tomu, abyste mohli o půjčku zažádat, budete muset splnit pouze několik základních kritérií.

Musí vám být nad 18 let, musíte poskytnout občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, mít trvalý pobyt v ČR, bankovní účet, kam vám peníze Acema po úspěšném schválení žádosti vyplatí, a musíte tedy ručit nemovitostí, jak již zaznělo výše.

 

Půjčku na milion lze splatit předčasně

Možná vás zajímá, jestli je možné půjčku v případě nečekaného nabytí finančních prostředků splatit předčasně.

Odpověď je: ano, jde to, každý třináctý měsíc můžete splatit až jednu čtvrtinu celkové částky.

Pokud byste chtěli kompletní půjčku splatit najednou, můžete se s Acemou pochopitelně domluvit, byť se předčasné úplné splacení pravděpodobně neobejde bez smluvního poplatku.

Na závěr je vhodné poznamenat, že Acema boduje i tím, že půjčuje peníze lidem, kteří by jinak úvěr u bankovních institucí nezískali.

Jestli tedy chcete zvážit tuto možnost, jak získat milion, pečlivě si prostudujte informace o úvěru a podle nich učiňte své finální rozhodnutí.

 

Když dojde na řešení otázky, jak a kde si půjčit milion, Česká spořitelna, Cofidis a Acema patří na českém trhu ke špičce v poskytování milionových úvěrů.

Pochopitelně platí, že je nutné si pečlivě prostudovat podmínky smlouvy, než cokoliv podepíšete, a následně půjčku poctivě splácet, ale tyto požadavky platí u všech typů půjček, nejenom těch milionových.

 

TIP: Potřebujete rychlou půjčku na 500 Kč až 20 000 Kč? Půjčte si ji zdarma bez úroku zde.