Kamali recenze [2024]: 15000 Kč na 14 dní zdarma?

Kamali recenze: Potřebujete malou půjčku, která je levná, nebo dokonce zdarma? Nechcete nemožné. Kamali je mikropůjčka, která to nabízí. Jenomže neexistuje nějaké zásadní „ale“?

Naše Kamali recenze vám prozradí více o samotné půjčce, jejích výhodách i případných nevýhodách, se kterými je zapotřebí počítat.

 

 

Co byste měli vědět o Kamali

Recenze Kamali nepředstavuje žádnou pofiderní mikropůjčku. Ty díky dohledu ČNB z trhu vymizely, navíc i mezi těmi prověřenými stojí Kamali na absolutní špici.

V první řadě je provozovatelem služby firma Home Credit, která je na trhu etablovaná a nabízí celou řadu dalších úvěrových produktů. Kamali si však nechválí pouze sám Home Credit.

Okamžitá půjčka Kamali logo

V roce 2019 provedla společnost Člověk v tísni už opakované srovnání tzv. malých půjček a představila aktualizovaný Index odpovědného úvěrování, kde srovnala poskytovatele mikropůjček, kontokorentů a kreditních karet.

Srovnávaly se parametry: náklady, klientská vstřícnost, transparentnost a komunikace.

Ze všech 43 hodnocených produktů se právě krátkodobá půjčka Kamali opět stala absolutním vítězem porovnání.

Kamali má jasné podmínky a též předem přesně avizované pokuty za neplnění podmínek. Tato recenze Kamali se chce na vítěznou půjčku podívat ještě podrobněji a ukázat, co od ní čekat a kdy je vhodné ji využít.

 

 

Kamali patří mezi štědřejší rychlé půjčky

Některé mikropůjčky sází skutečně na minimální částky, které nám mnohdy trn z paty nevytrhnou. Nebankovní půjčka Kamali nabízí více.

Půjčit si lze od 1000 až do 20 000 Kč. Částka půjčky je odstupňována nejdříve po tisícikoruně, později po dvou tisících. Pouze mezi 5000 a 8000 korunami je rozestup až 3000 Kč.

Při prvním zapůjčení do maximální výše 15 000 Kč a vrácení zapůjčené částky do 14 dnů je půjčka zcela zdarma. Neplatíte žádný poplatek za půjčku ani úrok.

Při první půjčce je úrok vždy nulový, i když si půjčíte maximální částku 15 000 Kč.

Úměrně roste pouze poplatek za půjčku s tím, že od půjčené částky 15 000 Kč máte na vrácení ne 14 dní, jak je tomu u nižších půjček, ale 30 dní.

Kolik nakonec zaplatíte uvidíte snadno v ceníku zde (popojeďte na stránce trochu níže).

 

Kamali recenze:  nejnižší poplatky za půjčku na trhu

Základní poplatek, který zaplatíte za každou půjčenou tisícikorunu za 30 dnů (pozor, ne kalendářní měsíc), je u Kamali pouhých 33 Kč. Což je na trhu zcela bezkonkurenční částka.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka_Kamali

 

Když nám 14 ani 30 dnů na splácení nestačí

Někdy víme předem, že 14 ani 30 dnů není pro nás na splacení půjčky dostačující. A někdy se zas něco semele a naše jistota, že k danému datu budeme mít na splacení půjčky, se nečekaně rozplyne.

Stačí, že se zaměstnavatel opozdí s výplatou, nebo nám je později proplacena naše externí práce.

Kamali recenze jsou vesměs pozitivní i proto, že lze splatnost půjčky odložit, a to za férových podmínek. Provozovatel půjčky účtuje pouhých 49 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Splatnost lze navíc takto odložit až devětkrát. Povinností však je s odložením splátky uhradit vždy alespoň 10 % dlužné částky. A uhradit lze i více.

Pokud nezvládnete uhradit ani 10 % dluhu a tím si splátku odložit, vyhoví vám banka i v tomto případě. Postačí zaslat splátku alespoň ve výši 1 Kč. Takto lze splátku odložit až dvakrát.

Poplatek 79 Kč za odložení splatnosti je naúčtován až v rámci poslední splátky. Celkem tedy máte možnost svoji splátku odložit až 11krát.

Kamali recenze_kolik stojí Kamali_poplatky

 

Když potřebujete peníze rychle

Kamali se sice neohání za každým slovíčkem tím, že je rychlou půjčkou, ale rozhodně patří mezi ty nejrychlejší. V Kamali vaši žádost o půjčku posuzují obvykle zcela automaticky do 60 vteřin.

Pokud je nutné speciální posouzení, nebo doplnění údajů, obvykle celý proces posuzování žádosti netrvá déle než 24 hodin od odeslání vaší žádosti (pokud je tedy dalším dnem den pracovní).

V běžné pracovní dny je žádost o půjčku podaná mezi 6 a 22 hodinou obvykle posouzena do 15 minut. Každý žadatel je o výsledku schvalování půjčky vyrozuměn SMS a e-mailem.

To však ještě pořád nemáme v ruce peníze. Po odsouhlasení půjčky a odsouhlasení smlouvy ze strany klienta jsou peníze obratem poukázány na účet. Rychlost záleží obvykle nejvíce na bance klienta, u které má vedený účet.

Pokud chcete peníze ještě rychleji a s garancí do 60 minut (platí pro pracovní dobu od 8 do 18 hodin), lze to využít jako expres službu za poplatek 199 Kč.

 

Půjčku nezíská každý

Jako odpovědná mikropůjčka plnící podmínky České národní banky nahlíží Kamali vždy do vašich registrů. Pokud je tedy na vás vedena exekuce a jste předlužení, na půjčku nebudete mít nárok.

Další podmínkou doposud bylo, že jste museli mít vlastní účet v bance. Ten musel být veden přímo na jméno žadatele a pouhá dispoziční práva k cizímu účtu nebyla dostatečná. Dnes však lze půjčku získat i v hotovosti.

Požádejte o půjčku Kamali
Mějte peníze co nejříve – požádejte o půjčku nyní zde

 

Půjčka bez ručitele

U Kamali půjčky nepotřebujete ručitele. Neručíte svým majetkem. Neprokazujete ani své příjmy. Nikdo neprověřuje, jestli jste zaměstnaní, ve zkušební lhůtě, nebo na mateřské či rodičovské dovolené.

 

Potřebujete si půjčit na IČO?

Kamali není podnikatelskou půjčkou. Nic vám však nebrání si půjčit jako soukromá osoba a s Kamali tak zalepit finanční díru třeba i ve vašem podnikání, rozhodně však není oficiální půjčkou na IČO.

 

Online půjčku sjednáte ihned

Kamali je samozřejmě moderní půjčka, kvůli které nemusíte chodit na žádné pobočky, nic posílat poštou, a ani se nemusíte potkávat se žádnými zprostředkovateli. Vše, od žádosti až po podpis smlouvy, lze vyřídit online zde. Od počítače či přímo z mobilního telefonu.

 

Kamali recenze_půjčení online ihned

 

 

Výhody Kamali

 • Půjčka až 20 000 Kč
 • První půjčka do 15 000 Kč a splacení do 14 dnů zcela zdarma
 • Možnost odložení půjčky až 11 krát za seriózní poplatek
 • Přehledné podmínky půjčky
 • Rychlé získání půjčky
 • Celé vyřízení půjčky online
 • Jde o půjčku bez ručitele
 • Neprokazujete příjmy
 • Půjčku lze poukázat na bankovní účet
 • Nejlépe hodnocená půjčka v rámci Indexu odpovědného úvěrování 2019 společností Člověk v tísni

Nevýhody Kamali

 • Platba za expresní doručení peněz
 • Klient je prověřován v registrech

 

Kamali recenze – závěr

Zdá se Vám Kamali trochu zvláštní půjčkou? Není. Ve světě jsou podobné půjčky známé i pod názvem Japonská půjčka. Mikropůjčka Kamali nabízí řadu zajímavých řešení a výhodnější podmínky než většina jiných malých a rychlých půjček. Určitě stojí za to podívat se na srovnání výhod nevýhod.

 

Jako alternativu můžete zkusit Zaplo nebo jinou půjčku.