Finská půjčka [jak ihned získat 8000 až 16000 Kč]

Finská půjčka: co to je, kde ji sehnat, jaké jsou její výhody a nevýhody a na co dát pozor se dozvíte v tomto článku.

V České republice existuje spousta různých druhů půjčky, takže si mezi nimi v případě potřeby každý zájemce najde tu správnou – takovou, která vyhovuje právě jemu.

Finská půjčka je pro mnohé ovšem stále neznámým pojmem.

Přitom nabízí řadu výhod.

 

Co je to Finská půjčka?

Finská půjčka je druhem mikropůjčky, jde v ní tedy o půjčení menší částky peněz.

Mnohdy slouží například k překonání období sucha před výplatou nebo k pořízení nového vybavení v případě, že se náhle něco rozbije a člověk si musí během krátké doby danou věc rychle zakoupit (například bez ledničky se nikdo dlouho neobejde).

Protože Finská půjčka poskytuje menší peněžní obnos, není třeba pro její získání splnit příliš obtížné podmínky.

Mezi nejčastější podmínky půjčky patří věk nad osmnáct let, čistý záznam v registru dlužníků a vlastnictví bankovního účtu, kam budou moct peníze přijít.

Na rozdíl od jiných půjček není třeba poskytnout ručitele, dokazovat svůj příjem anebo třeba i chodit do pobočky.

Žádost je možné snadno podat přes internet v pohodlí domova a vyhnout se tak časově náročnému cestování.

 

Rychlá Finská půjčka do 8000 Kč
Půjčte si ZDE až 8000 Kč od Kamali a mějte peníze velmi rychle po schválení žádosti.

 

Jaké jsou výhody a nevýhody Finské půjčky?

Jako každý typ půjčky, který na českém trhu najdete, i Finská půjčka má své klady a zápory. Jedna z výhod již zazněla výše – minimum podmínek, které je třeba pro získání půjčky splnit.

Díky tomu na ni dosáhne vysoké množství lidí, kteří by třeba neměli nárok na jinou půjčku s přísnějšími kritérii pro výběr žadatelů.

Dalším nepochybným kladem je rychlost a jednoduchost vyřízení žádosti o půjčku. Většina provozovatelů Finské půjčky zvládne žádost o ni vyhodnotit během pár minut.

V případě úspěšného schválení žádosti by vám pak peníze měly na účet dorazit během krátkého časového úseku.

U mnohých půjček je navíc možné žádost posílat i o víkendu, nemusíte tak čekat na nejbližší pracovní den, což rovněž přijde často vhod, zejména když peníze potřebujete opravdu rychle.

finská vlajka

Nevýhodou naopak mohou být relativně vysoké úroky půjčky, které vznikají v důsledku zřízení úvěru takřka bez jakékoliv administrativy.

Vysoké úroky se pochopitelně nevztahují na všechny poskytovatele Finské půjčky, proto je nejlepším řešením si pečlivě prostudovat detaily smlouvy a zjistit, jestli vám poplatky vyhovují.

Popřípadě si udělejte přehled všech ověřených společností, které Finskou půjčku v České republice poskytují, a vyberte tu s nejnižším úrokem.

Podobný krok sice vyžaduje výzkum a čas z vaší strany, ale obvykle se vyplatí. Důležitým faktorem také je, aby poskytovatelé Finských půjček měli licenci od ČNB.

 

Kolik si u Finské půjčky můžete půjčit?

Stejně jako se liší výše úroku u jednotlivých poskytovatelů České půjčky, je rozdílná i výše částky, kterou můžete získat.

Obecně však lze říct, že vzhledem k tomu, že jde o krátkodobou půjčku, maximální možná částka je pro nového klienta zpravidla 16 000 Kč a při dalším opakovaném čerpání se zvyšuje až na 30 000 Kč.

Na splacení Finské půjčky má žadatel následně obvykle měsíc čas.

To se může zdát málo, ale vzhledem k tomu, že o době splatnosti již ví předem, má dostatek příležitosti to zařídit tak, aby byl půjčku schopný splatit v řádném termínu.

Pokud by člověk přesto měl problém půjčku uhradit v domluveném čase, může pochopitelně zažádat o její prodloužení.

To se nicméně neobejde bez poplatků navíc, proto je nejlepší se k tomuto řešení uchýlit pouze v případě, že neexistuje žádná jiná možnost, jak problém vyřešit.

 

Krátkodobá Finská půjčka do 16000 Kč
Získejte půjčku až 16000 Kč od Zaplo ZDE. Odeslání na váš účet okamžitě po schválení. .

 

Na co lze Finskou půjčku použít?

Další výhodou je široký okruh účelů, na které jde Finskou půjčku použít.

Nemusí se totiž u ní uvádět účel půjčky, jak tomu mnohdy bývá u větších půjček, což žadateli poskytuje svobodu, jak s penězi naložit.

Každý pochopitelně Finskou půjčku využije na něco jiného.

Obecně však platí, že ji často lidé použijí k překlenutí období před výplatou, na pokrytí nenadálých výdajů v domácnosti, na pořízení potřebného vybavení, na nečekanou zdravotní pohotovost, na splacení jiného dluhu,…

Představivosti se v tomto směru prakticky meze nekladou.

 

TIP: zde najdete přehled půjček na ruku a podívejte se zde na nejoblíbenější bezúročné půjčky.