Půjčka pro nezaměstnané [okamžitě až 80 000 Kč]

Půjčka pro nezaměstnané: jaké jsou možnosti, kde vám rychle půjčí až 80 000 Kč a výhody i nevýhody půjčky si přečtete zde.

Mnoho úvěrů dostupných v České republice se orientuje na lidi se stálým zaměstnáním.

Ale člověk si mnohdy chce vzít půjčku zejména v případě, že přišel o práci a potřebuje peníze, aby mohl nějak překlenout období, než si najde novou pracovní pozici.

Naštěstí existuje půjčka pro nezaměstnané, která tento problém řeší – a nabízí ji více poskytovatelů, takže potenciální zákazník má z čeho vybírat a nemusí se spokojit s první nabídkou, která mu přijde pod ruku.

Půjčka pro nezaměstnané navíc může přijít vhod nejenom lidem, kteří přišli o práci – stejně tak ji mohou využít například i studenti nebo důchodci.

 

Půjčka pro nezaměstnané aneb poskytovatelé půjček

 

1) Zaplo půjčí až 16 000 bez poplatků a úroků (zdarma)

Zaplo je nejenom půjčka pro nezaměstnané, ale navíc nabízí i první půjčku zdarma! Napoprvé si můžete půjčit 1 tisíc až 16 tisíc korun.

Doba splatnosti činí 7 až 30 dní, a pokud zákazník uhradí půjčku v předem vymezeném termínu, neplatí žádné úroky, RPSN ani jiné poplatky.

Při druhé a další půjčce se nejvyšší možná částka vyšplhá až na 30 tisíc korun, doba splatnosti nicméně zůstává stejná.

Zaplo funguje jako půjčka ihned – schválení nebo zamítnutí žádosti probíhá rychle. A pokud je žádost úspěšná, Zaplo peníze do patnácti minut odešle na účet.

Získání peněz je jednoduché.

Stačí vyplnit tuto online žádost a čekat na to, až se peníze objeví na účtu.

Půjčku je možné splatit předčasně anebo naopak splacení opakovaně odsunout. To už se pochopitelně neobejde bez určitého poplatku navíc.

Pro úspěšné vyřízení půjčky je potřeba splňovat následující podmínky: věk minimálně 18 let, trvalý pobyt na území České republiky, bezdlužnost, vyplnění všech údajů v online formuláři a schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti.

Zaplo je půjčka bez doložení příjmu a i v případě, že máte negativní platební historii, nemusí to automaticky znamenat, že na ni nedosáhnete.

Půjčka je bez udání účelu, můžete ji tedy využít na cokoliv. Není potřeba dokládat zajištění.

 

2) Ferratum půjčí až 80 000 Kč

Ferratum půjčka pro nezaměstnané dovoluje si půjčit nemalé částky – 2500 Kč až 80 tisíc korun.

Zakládá si na tom, že jde o transparentní půjčku, v níž na klienta nečíhají žádné skryté poplatky.

Na úvodní stránce půjčky lze již dopředu vidět, jaký byste zaplatili denní úrok a RPSN.

Sympatické na půjčce je, že vedení a sjednání úvěru, stejně jako jeho předčasné splacení anebo naopak změnění data splatnosti, je zcela zdarma.

Ferratum si dobře uvědomuje, že lidé čelící finanční krizi v podobě nezaměstnanosti potřebují peníze co nejrychleji.

Je to rychlá půjčka, kterou snadno podáte online ZDE.

Již do patnácti minut byste se měli dozvědět, jestli žádost o půjčku Ferratum schválil. Pokud ano, peníze vzápětí obdržíte na účet.

Žádost o půjčku navíc můžete poslat kdykoliv, klidně i o půlnoci. K online žádosti je třeba doložit obě strany občanského průkazu.

Půjčka na žadatele neklade přehnané nároky – není potřeba poskytnout ručitele ani zástavu nemovitostí.

Úvěr je určený pro široký okruh lidí – nejenom nezaměstnané, ale též studenty, maminky na mateřské dovolené anebo důchodce.

Ferratum tak může posloužit například jako okamžitá půjčka pro dlužníky, ale má mnoho dalších praktických využití.

Půjčka 20000 od Ferratum

Splácení půjček probíhá různými způsoby. U menších částek může klient splatit celou půjčku jednorázově.

Většině lidí ale bude vyhovovat spíš půjčka na splátky, jejíž měsíční částku si předem dohodnou se zástupci úvěru.

Výše splátek je flexibilní, lze si ji dle potřeby upravit. Až dvakrát ročně je možné si dohodnout platební prázdniny a dát si od splácení pauzu.

O půjčku lze v neposlední řadě zažádat opakovaně, přičemž při druhých a dalších žádostech je její vyřízení ještě jednodušší.

 

3) Zaplo na splátky až 60 000 Kč

Zaplo se již v tomto přehledu jednou objevilo jako první půjčka pro nezaměstnané zdarma – ale ne každý ví, že Zaplo nabízí i půjčku na splátky.

Stejně jako krátkodobý úvěr, i ten na splátky funguje jako okamžitá půjčka, na jejímž rychlém vyřízení si Zaplo zakládá.

Poskytuje částky 10 tisíc korun až 60 tisíc korun. Doba splatnosti se odvíjí od toho, kolik je člověk ochotný měsíčně splácet.

Výši měsíčních splátek si totiž stanovuje sám, i když pochopitelně existuje určitá hranice, pod kterou nejde klesnout.

U nejvyšší možné půjčky 60 tisíc korun se například měsíční splátka pohybuje okolo 8404 Kč.

Žádost o půjčku podáváte skrze tento internetový formulář.

Je třeba vyplnit výši půjčky a měsíčních splátek, vyplnit požadované údaje, nahrát potřebné doklady a odeslat identifikační platbu.

Po zhodnocení obdržených materiálů Zaplo vyrozumí klienta o schválení či zamítnutí žádosti, a v tom prvním případě peníze obratem pošle na bankovní účet.

Zaplo si uvědomuje, že každý občas zapomíná, zejména pokud má zrovna starosti s nalezením nového zaměstnání.

Za tímto účelem proto každý měsíc posílá upomínku na nadcházející splátku, aby se nestalo, že by ji zákazník zcela vypustil z hlavy a ocitl se kvůli tomu následně v problémech.

rychlá dlouhodobá půjčka 60000 Kč zaplo

Pro získání úvěru je třeba splňovat následující podmínky: věk nad 18 let, trvalý pobyt na území České republiky, schopnost splatit úvěr, bankovní účet v české bance, stabilní příjem a dobrá platební historie.

Zaplo na splátky tak není ideální půjčka pro nezaměstnané s exekucí. Kromě výše zmíněných údajů je třeba dodat i dva doklady totožnosti, což je u českých půjček standardem.

 

Rychlá nebankovní půjčka pro nezaměstnané

Během krátkého okamžiku se můžete dostat do nepříjemné situace, která si žádá okamžité řešení.

Ať už vám vypoví službu vaše vozidlo nebo přestane fungovat pračka, bez dostatečné finanční rezervy svou situaci nevyřešíte.

Kde se však zeptat nebo požádat, když vám taková rezerva chybí?

Ať už máte jakékoliv důvody a potřebujete opravdu rychlou odezvu, nabízí se moderní rychlá nebankovní půjčka zbavená nepříjemné byrokracie a zdlouhavého prověřování.

 

Proč může být nebankovní půjčka pro nezaměstnané lepší než tradiční bankovní produkt?

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané mají svou nepostradatelnou výhodu především v rychlosti sjednání. K úspěšnému získání půjčky postačí mobilní zařízení s dostupností na internet.

Od schvalovacího procesu vás dělí jen několik málo minut, které jsou třeba k vyplnění stručného dotazníku.

Jak si půjčit peníze_Krátkodobé půjčky 1000 kč až 5000 Kč

Nebankovní půjčky online patří k současně nejvyhledávanějším finančním produktům na trhu.

Bankovní instituce se drží svých přísných podmínek a před každým schválením je třeba projít zdlouhavým procesem ověřování bonity.

 • vyřízení online do několika minut
 • žádné prověřování
 • sjednáte z domova
 • peníze okamžitě na účtu
 • není třeba dokládat účel

Cestu k penězům nalezne jen hrstka žadatelů s čistým záznamem v centrálním registru dlužníků a dobrou bonitou. Navíc ani takový klient se k penězům nedostane dříve, než po několika dnech.

Rychlá nebankovní půjčka se dá vyřídit snadno během několika minut z pohodlí svého domova.

Ve většině případů své peníze dostanete ještě téhož dne na uvedený bankovní účet, aniž by bylo třeba dokládat účelovost.

Nebankovní půjčky jsou skvělým řešením ve chvíli, kdy vám chybí menší obnos do výplaty. Tyto krátkodobé půjčky jsou typické svou krátkou dobou splatností.

 

Pro koho je nebankovní půjčka vhodná?

Nebankovní půjčky online jsou vhodné pro klienty, kteří na peníze spěchají a potřebují je mít ještě téhož dne na bankovním účtu.

Klientelu tvoří i lidé, kteří se u svých bank pomoci nedočkají z důvodu snížené bonity.

Záznam v centrálních registrech se stává automatickou stopkou a žádná z tuzemských bank vám pomoc nenabídne.

první půjčka pro nezaměstnané může být bez poplatku

Nebankovní půjčka má mnohem benevolentnější podmínky a díky své transparentnosti je schvalována i lidem se záznamem v registrech nebo s nízkým příjmem.

Takovou skupinu tvoří například nezaměstnaní nebo maminky na mateřské.

 • pro nezaměstnané
 • maminky na mateřské
 • studenty
 • cizince
 • pro klienty se záznamem
 • pro klienty bez příjmu

Nebankovní půjčka je tedy vhodná pro kohokoliv, kdo potřebuje požadované peníze opravdu rychle a nechce se zdržovat návštěvou pobočky a vyplňováním zdlouhavé agendy.

Nebankovní půjčky se dají sjednat po telefonu i online během pár minut a následně se ihned skrze automatizovaný schvalovací proces dozvíte, zda vám bude půjčka vyplacena.

Rychlost přeposlání peněz je pak otázkou mezibankovní komunikace. Ve většině případů máte peníze do hodiny k dispozici.

TIP: Potřebujete dlouhodobou půjčku nebo půjčku pro každého?