Půjčka na ruku: 5 půjček, kde dostanete 100 Kč až 300000 Kč

Rychlá půjčka na ruku až 300000 Kč

Online půjčka na ruku přinese potřebné prostředky rychle a jednoduše. Půjčka na ruku jako taková se v ČR příliš často nedává. Proto lze tak v českém kontextu chápat spíše půjčku, jejíž vyřízení probíhá okamžitě a která je navíc občas při první půjčce zdarma. Tato kritéria splňuje hned několik níže uvedených poskytovatelů půjček.

Půjčka na ruku na cokoliv

Rozbila se vám pračka? Auto vypovědělo službu? Nevíte, kde seženete prostředky na běžný nákup, než vám dorazí další výplata? Banka se k vám staví zády?

Nevěste hlavu, i pro vás je tu řešení. Jednoduchá online nebankovní půjčka na ruku vám pomůže překlenout nepříznivou finanční situaci a postará se o to, abyste nemuseli slevit ze svého životního standardu. Abyste ji získali, nemusíte dokládat svůj příjem, ani mít čistý výpis z registru dlužníků. V urgentní situaci jejím prostřednictvím může získat prostředky téměř každý.

Níže najdete konkrétní půjčky, se kterými získáte peníze.

Kdo může zažádat o půjčku na ruku?

Úplně každý. Výše půjčovaných prostředků se obvykle pohybuje v řádech několika tisíc až desetitisíc a doba splatnosti v horizontu dnů až měsíců. Svým závazkům tak dokáže dostát téměř kdokoliv, včetně osob s minimálním příjmem.

Podmínkou je alespoň minimální počítačová gramotnost a samozřejmě počítač s připojením k internetu.

Překážkou pro sjednání online půjčky není ani záznam v registru dlužníků či ztráta zaměstnání. Žádné dokladování příjmů není potřeba.

 

Jaké jsou tedy základní podmínky pro poskytnutí rychlé půjčky na ruku?

  • Věk nad 18 let.
  • České občanství nebo alespoň povolení k trvalému pobytu na území České republiky.
  • Počítačová gramotnost, vlastní e-mailová schránka a přístup k internetu.
  • Bankovní účet, na který bude možné vyplatit prostředky.
  • Mobilní telefon pro zaslání potvrzovací SMS.
  • Chuť a snaha dostát svým závazkům.

 

5 půjček, kde dostanete 100 Kč až 300 000 Kč na ruku (resp. na účet)

 

1) Půjčka na ruku Zaplo

První půjčka na ruku existuje u společnosti Zaplo, která v ČR funguje od roku 2013.

Jak sehnat peníze od Zaplo

Vyřízení probíhá snadno a rychle přes internet ZDE, zájemce o půjčku tedy nemusí nikam jezdit.

Při žádosti o půjčku nemusíte dokládat příjmy ani poskytovat ručitele. Zaplo zato nepůjčuje nezaměstnaným lidem a těm nacházejícím se v exekuci. Na druhou stranu společnost automaticky neodmítá žadatele se záznamem v registru dlužníků ani v trestním rejstříku, při posuzování žádosti se soustředí výhradně na aktuální situaci, proto schvaluje v porovnání s jinými poskytovateli půjček větší množství žádostí.

Velkým plusem je první půjčka zdarma, jejíž výše se pohybuje mezi 1 tisícem až 16 tisíci korun.

V případě, že půjčku uhradíte včas, nemusíte již platit žádné peníze navíc, což vždy přijde vhod. Doba splatnosti je 7 až 30 dnů. V případě opakovaných půjček se maximální částka vyšplhá až na 30 tisíc korun.

Peníze si můžete nechat poslat na účet nebo je místo toho vybrat v hotovosti v síti trafik Geco, což se hodí zejména během víkendů a státních svátků, kdy mají banky zavřeno. Pokud byste náhodou půjčku nestíhali splácet, můžete zažádat o prodloužení doby splatnosti.

Podání žádosti je rychlé a intuitivní. Na této stránce půjčky vyplníte žádost, kterou odešlete.

Po jejím schválení do patnácti minut na účet dostanete peníze, nejpozději do druhého dne, to podle času, kdy o půjčku zažádáte.

 

2) Viva Credit: až 20 000 na ruku na cokoliv do 30 minut

Další půjčka na ruku pochází od společnosti Viva Credit. Jde o půjčku bez udání účelu, jejíž výše činí 500 korun až 20 tisíc korun. Obdobně jako Zaplo, i Viva Credit má první půjčku nižší, o maximální hodnotě 5 tisíc korun. Splatnost půjčky si vybíráte sami, musí se však pohybovat mezi 7 až 35 dny. V případě nutnosti je možné zažádat o její prodloužení.

vivacredit první půjčka zdarma

Žádost probíhá online ZDE a peníze vám na účet přijdou takřka vzápětí, aspoň v případě, že máte účet u některé z těchto bank: Komerční banka, Česká spořitelna nebo ČSOB. Tehdy peníze dostanete do 30 minut po schválení žádosti.

U ostatních bank vám dorazí do jednoho až dvou pracovních dnů, proto se vyplatí si vhodně načasovat podání žádosti, pokud chcete mít peníze u sebe co nejrychleji.

Viva Credit nestanovuje pro žadatele přísná kritéria. Nevyžaduje poskytnutí ručitele, dokládání příjmu, nekontroluje registr dlužníků ani rejstřík trestů. Základní podmínky činí věk minimálně 18 let, vlastnictví bankovního účtu a platební karty a trvalý příjem.

Půjčka je navíc vhodná pro více lidí, půjčuje zaměstnancům, OSVČ, matkám na mateřské i brigádníkům. Pokud to situace vyžaduje, můžete zažádat o prodloužení doby splatnosti půjčky anebo ji naopak splatit předčasně, aniž byste museli hradit jakékoliv sankce nebo poplatky navíc.

 

3) Everyday+ půjčí 100 až 50 000 Kč okamžitě

Everyday+ na rozdíl od zbylých půjček v tomto článku nabízí lehce vyšší částky. Můžete si u ní půjčit 100 korun až 50 tisíc korun.

Okamžitá půjčka Everydayplus logo

Úvěr si zakládá na své rychlosti a transparentnosti. Již na této úvodní stránce uvidíte přehlednou kalkulačku, kde ihned vypočítáte, na kolik vás půjčka vyjde. Nebudou tak na vás v jejím průběhu číhat žádná nemilá překvapení.

Doba splatnosti se průměrně pohybuje mezi jedním měsícem až osmdesáti měsíci a výplata peněz proběhne tradičně na účet.

Půjčka nemá příliš striktní podmínky. Umožňuje prodloužení doby splatnosti po předchozí žádosti.

Nemusíte poskytnout ručitele ani dokládat příjem a Everyday+ půjčuje i lidem se záznamem v rejstříku trestů a nenahlíží do registru dlužníků.

Nabízí navíc několik funkcí, které u jiných půjček obvykle nenajdete, jako je například možnost čerpat půjčenou částku postupně, a to až do maximální poskytnuté výše, či ovládat účet skrze mobil prostřednictvím SMS.

Základní podmínky pro získání této půjčky jsou věk nad 18 let, české občanství, pravidelný měsíční příjem a vlastnictví mobilního telefonu, e-mailu a bankovního účtu. Výhodou je dlouhodobá existence půjčky, Everyday+ funguje již od roku 2005 a spolupracuje s více než 300 tisíci zákazníků.

Žádost o půjčku probíhá online zde a úvěr můžete začít využívat ihned po schválení žádosti.

Během pracovní doby peníze dostanete po schválení žádosti na účet takřka vzápětí, jinak zpravidla do následujícího pracovního dne. To platí aspoň v případě, že máte účet u některé z následujících bank: Česká spořitelna, ČSOB, Moneta Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank a UniCredit Bank.
U ostatních bank převod zabere tradiční jeden až dva pracovní dny.

 

4) Smart půjčka až 300 000 Kč do 15 minut

Smart půjčka nabízí nejvyšší částku ze všech půjček v tomto přehledu. Můžete si u ní půjčit 50 tisíc až 300 tisíc korun. Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku do čtyř let.

Smart půjčka na cokoliv_logo

Smart půjčka sází na svou rychlost. Po úspěšném schválení žádosti by vám peníze měly na účet dojít během patnácti minut, pokud máte účet u některé z těchto bank: Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta, Raiffeisenbank, Fio banka, Creditas a Air Bank. Jinak vám peníze dojdou během dvou pracovních dnů.

>>Žádost snadno vyřídíte online ZDE.

Je nutné při ní doložit dva doklady totožnosti a výpis z běžného účtu. Půjčka je bez udání účelu, můžete si ji tedy vzít na cokoliv. Žadateli musí být nad 25 let a musí mít české občanství.

Smart půjčka na ruku_kalkulačka

 

5) SOS Credit (první půjčka zdarma)

Sos Credit logo

Poslední půjčka na ruku, kterou zmíníme v tomto článku, je SOS Credit. Stejně jako u Zaplo je nutné u SOS Credit vyzdvihnout především první půjčku zdarma. Její hodnota je maximálně
8 tisíc korun, a pokud svou první půjčku splatíte do 14 dnů, nemusíte uhrazovat žádné úroky ani poplatky navíc, a splatíte tak opravdu jen tolik, kolik jste si předtím půjčili.

Při dalších půjčkách si zákazníci mohou půjčovat 1000 až 20 tisíc korun, a doba splatnosti je 7 až 28 dnů.

Velkou výhodou je věrnostní program. Při včasném splacení předchozích půjček máte od třetí půjčky desetiprocentní slevu, od páté patnáctiprocentní, a od sedmé dokonce dvacetiprocentní slevu, což už se vyplatí.

SOS Credit se vyznačuje rychlým vyřízením žádosti o půjčku. Po jejím přijetí by vám peníze měly na účet dojít do patnácti minut a posouzení žádosti během pracovní doby trvá rovněž přibližně čtvrt hodiny.

Co se podmínek půjčky týče, hodí se i pro lidi se záznamem v rejstříku trestů. Není nutné mít ručitele, ale je třeba doložit příjem a SOS Credit kontroluje registr, nepůjčuje lidem čelícím exekuci a nezaměstnaným.

Pokud by to bylo potřeba, můžete si dobu splatnosti půjčky prodloužit. U stanovení doby splatnosti je vhodné poznamenat, že čím delší si ji nastavíte, tím větší poplatky budete hradit. Pokud tedy dopředu víte, že půjčku zvládnete splatit například už do dvou týdnů, můžete tímto způsobem ušetřit více peněz, než kdybyste ji splatili až za 28 dnů.

 

Půjčka na ruku aneb když potřebujete peníze opravdu rychle

Flexibilní online půjčka na ruku umožňuje nejen variabilní volbu půjčované částky, ale také doby splácení. Stejně tak si můžete zvolit i způsob výplaty peněz. Nejčastější je převodem na bankovní účet. Chcete-li platbu urychlit a potřebujete-li peníze ihned, většina výše uvedených poskytovatelů půjček zasílá peníze okamžitě po schválení žádosti.

Peníze na bankovní účet tak můžete získat do několika minut od vyplnění žádosti o půjčku. Jakmile je obdržíte můžete si např. prostřednictvím bankomatu ihned peníze vybrat v hotovosti na ruku.

Další možností je získání půjčky zdarma bez úroků zde.

 

ZÍSKEJTE NYNÍ AŽ 1500 KČ ZDARMA OD mBANKVÍCE INFORMACÍ
+