CreditOn recenze: půjčka 40 000 Kč na neurčito?

Velká recenze na CreditOn půjčku aneb opravdu vám půjčí až 40 000 Kč na neurčito?

Potřebujete půjčit peníze, ale nevíte podle čeho vybírat nejvhodnější finanční produkt?

Při orientaci mezi obrovským množstvím nabídek bývají nejlepší konkrétní recenze ukazující na klíčové parametry a doplňující výhody či naopak nedostatky.

A jak je na tom CreditOn recenze?

Crediton logo

 

Jak získat nebankovní půjčku CreditOn

Tato nebankovní půjčka je určena pro rychlé získání peněz například před výplatou.

Rychlost a jednoduchost celého procesu je hlavní předností a nespornou výhodou tohoto finančního produktu.

Pokud chcete získat půjčku CreditOn, stačí navštívit jejich webové stránky zde.

Vyplnění žádosti i navazující formality probíhají online, takže nemusíte chodit nikam na pobočku a ve všední dny vyřešíte vše klidně i do několika málo minut.

Crediton recenze_rychlá půjčka

 

Co všechno potřebujete pro sjednání půjčky CreditOn

Pro získání krátkodobé půjčky potřebujete být občanem České republiky starším 18 let. Samozřejmostí by tedy měl být doklad totožnosti.

Pro odeslání peněz je zapotřebí vlastnit účet vedený u některé české banky. Potřeba je také telefonní číslo pro SMS schválení půjčky.

V rámci žádosti o půjčku také uvádíte své zaměstnání a orientační výši příjmů. Získání této půjčky bez pravidelného a doložitelného příjmu by tedy mohlo být komplikované.

Při vyplnění všech údajů týkajících se práce a pravidelného příjmu navíc vidíte procentuální šanci, že danou půjčku skutečně úspěšně získáte.

>>POŽÁDEJTE NEZÁVAZNĚ O RYCHLOU PŮJČKU CREDITON NYNÍ ZDE

 

Kolik si můžete půjčit

V rámci nové a první půjčky můžete získat částku až 40 000 korun.

V případě, že chcete využít rychlou půjčku před výplatou a chcete ji čerpat co nejdříve, je maximální splatnost nastavena na neurčito.

Minimální doba trvání úvěru je 61 dní.

Minimální možná částka k zapůjčení je 1000 korun.

 

Recenze půjčky Crediton s úvěrem až 40000 Kč

 

Jak rychle máte peníze k dispozici

Po úspěšném podání a schválení žádosti jsou peníze víceméně ihned odesílány na váš účet. To, jak rychle se peníze připíšou na účet, záleží podle dané banky.

V některých případech je možné mít peníze k dispozici do 15 minut, nejdéle však do dalšího pracovního dne.

Se spolehlivou rychlostí do několika minut se setkáte díky vlastnictví bankovního účtu u FIO banky, České spořitelny, Komerční banky či Raiffeisenbank.

Dobře mohou fungovat i jiné bankovní účty.

 

Potěší i dostatečně dlouhá doba splácení

Dobu splatnosti si můžete přizpůsobit podle výše půjčované částky. Minimální doba je 61 dnů a maximální je na neurčito, prostě dokud nesplatíte půjčku do výplaty.

Během této doby je většinou bez problémů možné dorovnat vzniklý dluh a včas splatit celý závazek.

A v případě, že se něco stane a nebudete schopni včas splácet, můžete požádat o odložení.

Informace o případném prodloužení jsou dostupné přímo na stránkách a rozhodně nejde o složitý proces, takže se ani v případě komplikací nemáte čeho bát.

 

Výše poplatků a případné pokuty

Poplatky se liší podle výše půjčené částky a doby splácení. Konkrétní číslo zjistíte v detailech dané půjčky. Na druhou stanu však nejsou přidávány žádné částky za sjednání či vedení úvěru.

 

Výhody nebankovní půjčky CreditOn

Některé výhody u nebankovní půjčky jsou srovnatelné s konkurencí, ale jejich vzájemná kombinaci vytváří unikátní finanční produkt, který efektivně pomůže v situaci nedostatečného rozpočtu například do další výplaty.

Předností je pohodlné, přehledné a rychlé vyřízení žádosti díky jednoduchému online formuláři (zde). Teoreticky je získání půjčky možné i přes zápis v registru dlužníků.

 

Nevýhody

CreditOn recenze by neměly být ochuzena ani o drobné nedostatky. Jako nevýhoda v rámci této půjčky může být určitě zmíněna potřeba doložení příjmu.

Tím pádem nejde o půjčku pro nezaměstnané a podobně. Poplatky za půjčení jsou víceméně srovnatelné s podobnými finančními produkty a představují běžnou praxi v tomto segmentu.

Další nevýhodou může být vyšší úrok.

>>ZAŽÁDEJTE O PŮJČKU ZDE

 

Zkušenosti s půjčkou CreditOn

Jak již pojednává CreditOn recenze, jde o poměrně známou a rychlou nebankovní půjčku. Je to zřejmé i díky pozitivním ohlasům lidí, kteří ji využili.

Při dodržení podmínek totiž nabízí jasné sazby a za půjčení peněz platíte přesně to, s čím jste souhlasili.

Výrazným bonusem, který se u předchozích klientů setkává s pozitivními ohlasy, je jednoznačně jednoduché sjednání a velmi rychlé převedení na účet, takže jsou k dispozici víceméně ihned.

Až tedy budete potřebovat rychlou půjčku do výplaty či pro vyřešení nečekaných výdajů, již víte, co by se mohlo vyplatit.

CreditOn recenze – Půjčku CreditOn poskytuje společnost Creamfinance Czech na základě licence ČNB.

ALTERNATIVOU k této půjčce je nebankovní půjčka Kamali, o které jsme psali zde.