Flexibilní půjčka na splátky pro každého od 1000 do 80000 Kč

Půjčka na splátky až 80000 Kč pro každého

Půjčka na splátky pro každého. Na českém trhu najdete více organizací, které nabízejí krátkodobé nebankovní půjčky. Co když si ale člověk musí půjčit více peněz a to, co potřebuje, není krátkodobá půjčka, nýbrž flexibilní půjčka na splátky, kterou si případně může upravit podle svých finančních potřeb? I v takovém případě má naštěstí na výběr z několika institucí, které půjčky na splátky poskytují.

Podívejte se na tyto 4 úvěry, které lze platit měsíčními splátkami. Půjčky je možné využít na cokoliv.

 

1) Flexibilní půjčka na splátky Ferratum až 80 tis. Kč

Ferratum půjčku možná můžete znát ještě pod jejím předchozím názvem Credit Limit. Jak uvádí kalkulačka dostupná již na titulní stránce webu této půjčky, můžete si půjčit částku od 2500 korun až po 80 tisíc korun. Minimální měsíční splátka se odvíjí od výše půjčky, při půjčce 50 tisíc například měsíční splátka začíná na 3437 korunách.

Půjčka na splátky Ferratum

Prvním krokem, který je vhodné podniknout při zájmu o tuto půjčku, je vyplnění kratičkého formuláře zde, kde uvedete kromě základních osobních údajů (jméno, příjmení, telefonní číslo) především výši vaši měsíčních příjmů a výdajů. Podle výsledků formuláře vám Ferratum dá vědět, jakou částku od nich můžete získat, a vy se následně rozhodnete, jestli si půjčku chcete vzít nebo nikoliv.

Podání žádosti o půjčku na splátky je velice jednoduché:
Vyberete částku, již si chcete půjčit, vyplníte tuto online žádost, a po jejím schválení peníze dorazí na váš účet, zpravidla do následujícího pracovního dne po kladném přijetí žádosti.

Ferratum úvěry poskytuje na základě ověření úvěruschopnosti a posouzení bonity, takže se může stát, že třeba budete mít nárok jen na menší půjčku, než jste si plánovali vzít, ale stálí zaměstnanci by pravděpodobně neměli mít v tomto ohledu žádný problém. O půjčku nicméně může zažádat i OSVČ a malopodnikatel, pokud tedy nemá nesplacenou půjčku někde jinde.

Kalkulačka online půjčky na splátky

získání půjčky nemusíte dokládat žádné zvláštní dokumenty, jako základ vám postačí občanský průkaz. Jen ve výjimečných případech může Ferratum požádat žadatele o další dokumenty nutné pro zhodnocení žádosti, ale běžným pravidlem to není.

Výhodou této půjčky je její velká flexibilita. Ferratum je založeno na podobném principu jako kontokorent anebo revolvingový úvěr.

Jinými slovy, záleží na vás, v kolika splátkách a jak velkých půjčené peníze vrátíte.

Tímto způsobem si tak můžete splácení půjčky rozvrhnout tak, aby vyhovovalo vašim finančním možnostem. Pokud by to bylo potřeba, můžete si dobu splacení půjčky rovněž nechat prodloužit, a to jednoduše formou online formuláře nacházejícího se ve vašem internetovém účtu. V případě jakýchkoliv nejasností se pak můžete obrátit na odborné pracovníky úvěru, kteří vám rádi poradí.

 

2) Bezúčelová Zaplo půjčka na splátky až 60 tis. Kč

Dalším portálem, kde si snadno můžete online podat žádost o půjčku na splátky zde, je Zaplo. Výše půjčky v tomto případě činí 10 tisíc až 60 tisíc korun, přičemž měsíční splátka se určuje podle toho, kolik peněz si žadatel půjčí.

U nejnižší možné půjčky splácíte 700 až 2300 korun měsíčně, zato u té nejvyšší 3500 korun až 12 900 korun, to podle finančních možností každého žadatele.

Rychlá půjčka na splátky

Přehledná kalkulačka na úvodní straně webu zde vám kromě výše zmíněného rovnou sdělí, jakou úrokovou sazbu a RPSN bude splácet. Všechny zásadní informace tak máte na jednom místě, a pokud vám nastíněná nabídka vyhovuje, stačí kliknout na „Chci půjčku“, čímž učiníte další krok v získání peněz.

Následně vyplníte požadované údaje a žádost odešlete. Zaplo ji vyhodnotí a po schválení vám peníze pošle na váš bankovní účet. Abyste na splácení nezapomněli, Zaplo vám každý měsíc blížící se splátku připomene.

Vaši půjčku lze snadno spravovat z internetového profilu, kontrolovat, kolik již máte splaceno a jaká částka vám ještě zbývá. V případě zájmu si může zvolit předčasné uhrazení půjčky.

Co se podmínek pro získání půjčky týče, Zaplo uvádí následující kritéria: věk nad 18 let, trvalý pobyt na území České republiky, schopnost splatit úvěr, stabilní příjem, dobrá platební historie a vlastní český bankovní účet. K úspěšnému vyřízení půjčky budete potřebovat potvrzení o zaměstnání.

Kalkulačka půjčky na splátky

Po schválení půjčky vám peníze s ohledem na čas vyřízení žádosti přistanou na účtu buď do několika minut anebo do druhého pracovního dne. Závěrečnou výhodou, kterou je vhodné uvést, je pevná úroková sazba – dopředu tak víte, kolik budete platit a nečíhají na vás žádná nemilá překvapení.

Tato půjčka na splátky vás v problému nenechá – v případě jakýchkoliv dotazů se rovněž můžete kdykoliv obrátit na infolinku nebo e-mail společnosti.

 

3) SIM půjčka až 30 tis. Kč

Další půjčka na splátky, kterou v tomto přehledu rozebereme, je SIM půjčka. Tato půjčka nabízí dva typy úvěrů – krátkodobý úvěr do výplaty SIM Mini, a dlouhodobý úvěr SIM Plus, přičemž my se budeme věnovat tomu druhému.

Okamžitá půjčka SIM logo

Úvěr SIM Plus umožňuje si půjčit částku 7 tisíc až 30 tisíc korun. Doba splatnosti se pohybuje mezi 10 až 60 týdny, přičemž frekvence posílání splátek činí dva týdny. Webové stránky uvádí, že tento úvěr je vhodný na větší výdaje.

Nemusíte uvádět účel, za jakým si peníze půjčujete, což je vždy plus. Stejně jako Zaplo, i SIM půjčka pracuje s pevnou úrokovou sazbou, která se po celou dobu splácení půjčky nemění.

Podmínky pro získání půjčky nejsou příliš přísné. Žadateli musí být nad 18 let a musí mít trvalý pobyt na území České republiky. Dále musí doložit potvrzení o příjmu a výpis z účtu, nebo potažmo dva jiné libovolné doklady prokazující jeho schopnost půjčku splatit. Samozřejmostí je vlastnictví bankovního účtu, na který vám následně v případě úspěšného schválení žádosti peníze dojdou.

Vyřízení žádosti se koná zcela online zde, nemusíte kvůli němu nikam cestovat. V případě potřeby máte možnost si prodloužit dobu splatnosti půjčky nebo ji naopak splatit předčasně. Obdobně jako výše zmíněné portály, i SIM půjčka má své zákaznické oddělení, na nějž se v případě nejasností a dotazů můžete obrátit přes telefon nebo e-mail.

 

4) ViaSMS půjčka: dlouhodobý úvěr na splátky až 60 tis. Kč

Poslední možností je flexibilní úvěr (1000 – 60000 Kč), který můžete splatit najednou nebo pomocí minimálních měsíčních splátek.

žádost na online úvěr na splátky

Vše probíhá online ZDE a jako nový klient máte navíc prvních 30 dní bez poplatku. Splátku si uzpůsobíte podle vašich potřeb a peníze vám odešlou hned po schválení.

 

Pokud hledáte bezúročnou půjčku, přečtěte si tento příspěvek.

Poskytovatelé výše uvedených úvěrů na splátky disponují licencí od České národní banky.