Rondo recenze [2024]: Jak vyhrát 150000 Kč?

Rondo recenze: Roztočte Rondony ve světě Rondo a získejte zajímavé výhry. Jak vyhrát na Rondo a na co dát pozor? Dočtete se zde.

Pokud máte soutěživého ducha, rádi hrajete o věcné ceny a nebojíte se poměřit své znalosti s ostatními, jste vítáni ve hře Rondo.

Jde o věrnostní program, který vás odmění za nakupování a přinese i spoustu atraktivní zábavy.

Na první pohled jde o prosté skládání dílků puzzle, záhy po registraci ale zjistíte, že je nabízený svět o poznání barevnější.

Pokud rádi nakupujete, možná jste už dostali společně s účtenkou oranžový los, jenž vás vyzýval k jednoduché registraci.

Co přesně na vás čeká, když budete chtít vyzkoušet Rondo?

TIP: Získejte 1000 Kč odměnu
Získejte 500 nebo 1000 Kč zdarma ještě dnes!

Podívejte se na tyto nejlepší odměny za založení účtu.

 

Rondo recenze pomůže s prvními kroky

Stačí krátká chvíle, kterou věnujete registraci.

Rondo logo

Je možné se registrovat nejen tak, že uvedete základní osobní údaje (jméno a příjmení plus email) a vyberete si heslo, kterým se poté budete přihlašovat.

K dispozici je totiž i přihlášení prostřednictvím Google účtu nebo vašeho osobního Facebooku. Proč tuto variantu nevyužít, pokud je pro vás pohodlnější a rychlejší?

Rondo recenze poradí, jak dál zůstat ve hře. A kdo stojí za touto hrou? Je to Lukáš Vršecký, který v minulosti pracoval pro společnost Alza, dalšími jednateli Ronda jsou pak Tomáš Kučera a Jan Hřebabecký.

Hru Rondo provozuje firma RONDOgo, s.r.o., která sídlí na Praze 10 v Nepravidelné ulici 329/9, jak také zjistíme v záhlaví webu.

Registrace je velmi jednoduchá i pro online nováčky

Jméno, datum narození a město, emailový kontakt. Kliknutí na link v ověřovacím emailu. To vlastně stačí, samotné založení účtu je v Rondo zdarma a potrvá vlastně jen několik málo minut.

Rondo recenze hry o ceny

I tehdy, když nejste ve vodách tuzemského internetu pokročilým uživatelem, zvládnete vše rychlostí blesku. Rondo recenze vám pomůže se vším, co potřebujete udělat.

Nezapomeňte, že ověření telefonního čísla, které byste vzápětí spárovali s profilem, znamená 200 Rondonů do účtu jako bonus navíc. Zní to lákavě?

Hra Rondo je dostupná i v aplikaci

Pokud nechcete hrát pouze v internetovém prohlížeči na svém PC nebo tabletu, nabízí se i jiné varianty. K dispozici je totiž aplikace, která je dostupná nejen na App Store, ale i na Google Play.

Dočkají se tedy majitelé telefonů Apple, tak i zájemci o Rondo recenzi, kteří nyní nosí v kapse Androidy.

Hra Rondo je tu pro všechny, kdo mají soutěživou povahu. Princip je jednoduchý, budete sbírat tzv. Rondony, které jsou vlastně odměnou za nákup v konkrétním obchodním řetězci.

Jde například o HM Studio, Království hraček Bambule a také Sparkys. Jak ale určitě tušíte, celkový výčet je mnohem pestřejší a jde napříč mnoha kategoriemi nákupů.

Dočkáte se tedy nejen při nákupu drogerie a kosmetiky, nýbrž také elektroniky, her a hraček, hobby zboží či potřeb pro auto-moto.

Co lze dělat s Rondony

Nabízí se také otázka, jak je možné využít herní žetony – tzv. Rondony? A jak jistě každý už dopředu očekává, variant se najde hodně a záleží vlastně jen na hráči samotném.

V první řadě je důležité dodat, že abyste Rondony získali, nemusíte si je nikde kupovat. Dostanete je jako odměnu za nákup u partnerů Rondo.

Kromě již zmíněných obchodních řetězců jde například o Pepco, Smarty, Sconto nábytek a další. Stačí v podstatě libovolný nákup, protože někde je limit pro získání Rondonů pouze 100 Kč.

Rondo Pepco

Rondony lze využít například ve znalostním kvízu, ale také v tipovačkách.

Tak například, jaká bude teplota v Praze? Kdo uhodne stupně Celsia, ten získá zajímavou výhru, přesně to nám napoví Rondo recenze.

Nezapomeňte, že Rondony mají omezenou platnost (zpravidla jde o dva měsíce). Společně s Rondony získáte i Rondo dílky, ze kterých lze sestavit výhru. Musíte mít ale trpělivost.

Zahrát si můžete také Rondo kolo štěstí. Rondony jsou, jak lze jistě odtušit, svým způsobem virtuálním platidlem ve hře.

Rondonová hra je dostupná všem

Trvá pouhou minutu, a proto si můžete klidně počkat na další kolo. Provedete vklad, který lze maximálně dvakrát opakovat (tedy tři vklady a dost na jedno zatočení).

Když kolo skončí, systém vybere náhodný Rondon. Ten bude výherní a jeho vkladatel vyhrává celý bank. Platí zde přímá úměra, čím více Rondonů vložíte, tím spíše můžete získat hlavní výhru.

Rondo soutěž

A hrát můžete vlastně úplně kdykoliv. Nezapomeňte, můžete mít jen a pouze jeden účet Rondo, neexistuje možnost, kdy byste založili ještě několik dalších, to vše kvůli vyšší šanci na výhru.

To vám tato hra neumožňuje, konto stejně tak nelze přepsat na jinou osobu, každý z hráčů má své unikátní.

Výhry v Rondo

Je jich spoustu, to je nutné říci hned na úvod. Výhra na Rondo může být hodně zajímavá, ale hodně záleží i na štěstí. Může jít nejen o Rondony, ale také věcnou výhru.

Rondo kvíz

Pokud ji vyhrajete, budete vyzváni k doplnění osobních údajů (číslo účtu, adresa a podobně). Věcné výhry se zasílají skrze jediného možného dopravce, kterým je Zásilkovna.

Rondo recenze nám říká, že celková hodnota rozdaných výher je na jaře 2023 už přes 163 milionů korun českých, toto číslo přitom každým dalším okamžikem narůstá a pokoření vyšších hranic je pak jen otázkou času.

Může jít o finanční částku, drobnou elektroniku, mobilní telefon či různorodé potřeby do domácnosti. Aby bylo hraní Rondo ještě zajímavější, nechybí ani tzv. Mega výhry.

Jde obvykle o pronájem Škoda Karoq na půl roku nebo vyšší finanční obnos (např. 100 tisíc korun). Tedy výhru, která udělá radost vášnivému hráči Rondo na hodně dlouhou dobu.

Jak vyhrát na Rondo

Vsadit Rondony ve hře, tipovačka, ale také vložit kód z losu, který jste předtím dostali ve vybraných obchodních řetězcích. Cest, jak vyhrát na Rondo, se nabízí opravdu dost.

A hodnota věcných výher přesáhla hranici čtyřiceti milionů korun, tipovačky a kvízy následně vynesly hráčům dalších téměř osm milionů.

Samotné Rondo znamenalo výhru 114 milionů korun pro hráče. A celkový počet výherců? Díky Rondo už něco vyhrálo přes půl milionu Čechů, Rondo recenze má tedy mnoho ohlasů.

Rondo výherci

Zůstává však pravdou, že většina z nich měla na svém kontě spíše něco symbolického (věcná cena do tisícikorunové hodnoty, ale například také menší finanční sumu, obvykle v řádu nižších stokorun).

Rondo shop je zajímavou novinkou

Funguje velmi jednoduše a nabídne různé zboží od elektroniky po domácí pomocníky za zvýhodněnou cenu. Rondo shop nabídne 500 kreditů za 99 Kč vkladu.

Na Rondo shopu jsou desítky produktů, na něž lze touto formou získat slevu. Běžná cena mínus použitelný kredit, nabízí se tím pádem nákup za velmi výhodnou protihodnotu.

Rondo recenze tedy musí upozornit i na tuto nabídku. Jsou zde desítky možností, od kosmetiky po žárovky, od vonných svíček po AKU čističe oken nebo kufřík s nářadím.

Sečteno a podtrženo, vlastně samé užitečné věci do domácnosti, které můžete získat. Set dekorací, Bluetooth reproduktor, ale také sada vín, co je vlastně i tipem na zajímavý dárek.

TIP: Získejte peníze za dotazníky

Kdy bylo vlastně Rondo založeno?

Poprvé se Rondo objevuje v roce 2017. Za první půlrok provozu mělo více než dvě stovky tisíc uživatelů, z nichž byla část aktivní i na sociální síti, s níž je Rondo propojené, tedy na Facebooku.

Cílem je složit 25 dílků skládačky, ale je pravda, že bude každý hráč potřebovat nějaký čas, než se dostane k výhře. Jak by řekl klasik, trpělivosti opravdu není nikdy dost.

Rondo má desítky smluvních partnerů a další přibývají, zájemci si proto jistě vyberou téma, na které zacílí. Rondo recenze zodpoví všechny klíčové otázky.

Rondo má také svůj účet nejen na Facebooku, ale i na Instagramu, kde denně přibývají nové příspěvky.

Pokud se chcete podívat na novinky ze světa Rondo, začít můžete právě na sociálních sítích, které dnes doslova hýbou světem!

Zrušení účtu na Rondo je snadné

Ptáte se, jak zrušit Rondo účet? Jde o poměrně dosti snadný proces, nemusíte nikam na pobočku nebo zvedat telefon a volat na infolinku. Osobní jednání rozhodně není nutné.

Napíšete jednoduše email na info@rondo.cz, kde dořešíte veškeré podrobnosti.

Stejně tak může administrativa Rondo zrušit účet nebo jej také zablokovat, a to například když dojde k vážnému porušení odsouhlasených podmínek.

Ptáte se, jak hacknout Rondo? Nedělejte to, administrátoři podobný pokus poznají a přijdete ve finále i o svůj účet, další pak založit nepůjde.

Proto je lepší, když berete svět Rondo spíše jako zábavu. Můžete být bez obav, galerie výherců na Facebooku ukazuje, že vítězství je reálné a dost možná čeká právě na vás.

Samozřejmě, ano, jen mít ještě trochu štěstí!

TIP: Jak vydělat peníze?