PatronGo recenze [2023]: Proč (ne)ušetříte?

PatronGo recenze: k čemu aplikace je, jaké jsou její výhody, nevýhody a případná rizika se dočtěte v tomto článku.

Zdražování na nás nyní číhá na každém kroku a výdeje všech domácností neustále rostou.

V takové situaci je drahá každá rada a jakýkoliv způsob, kterým lze tuto nepříjemnou situaci alespoň trochu zmírnit, se počítá.

Lidé se proto snaží šetřit na všech frontách. Vždy je ale lepší, pokud na šetření nejste sami a máte k dispozici pomocníka, který je schopen vám poradit.

Takovým pomocníkem je nová aplikace PatronGo. Jak funguje? A stojí opravdu za stažení?

 

Co je PatronGo?

Pod jménem PatronGo se skrývá aplikace pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS.

patrongo logo

Jeho tvůrci jej popisují jako „finanční antivirus“.

Princip fungování aplikace je takový, že podrobnou analýzou všech vašich plateb identifikuje ty, které jsou zbytečně vysoké, resp. placenou službu lze nahradit jinou, výhodnější.

V souladu se svým názvem aplikace označuje předražené platby jako „viry“.

Po identifikaci „viru“ vám potom systém umožní spojení s odborníkem v dané oblasti, který navrhne výhodnější řešení.

Jaké jsou výhody tohoto systémy a jaké jeho nevýhody? Dokáže aplikace jako PatronGo skutečně ušetřit uživateli peníze?

 

Jak PatronGo funguje?

V základním přiblížení již byla aplikace popsána v předchozím odstavci, teď je na místě podívat se na ní podrobněji.

PatronGo tedy analyzuje vaše výdaje. Dostat se k nim může dvěma způsoby.

Tím prvním je ruční zadání, druhým potom oprávnění k náhledu na bankovní účet. Právě tento druhý způsob je chápán jako standardní a jsou na něj vázány některé funkce aplikace.

patrongo app recenze

Umožníte-li aplikaci PatronGo náhled na účet, ta si jej proskenuje buď automaticky každý třetí den, anebo ve chvíli, kdy jí k tomu dáte pokyn.

Ve chvíli, kdy je některá platba identifikována jako „virus“, aplikace se dotáže, zda máte zájem o jeho vyřešení.

Pokud dáte aplikaci vědět, že ano, kontaktuje vás specialista. Komunikovat s ním lze přes online chat, e-mail nebo telefonicky.

Specialista potom navrhne řešení, v případě potřeby si vyžádá další doplňující informace a záleží jen na vás, jak na nabídku zareagujete.

PatronGo za vás potom vyřídí i vlastní uzavírání nových smluv.

Princip je tedy jasný, každá domácnost má pravděpodobně pravidelné platby, které by mohly být nižší, pokud by změnila dodavatele služeb.

Tento obecný popis může konkrétně znamenat radu na výhodné sloučení půjček, změnu mobilního operátora, poskytovatele pojištění či dodavatele energií apod.

 

Je PatronGo placená služba?

Velmi důležitou otázkou této PatronGo recenze je, zda může uživatel využívat aplikaci zdarma, anebo je nějak zpoplatněna.

Odpověď zní: aplikace a její využívání jsou zdarma. Stejně tak možné je kdykoliv zrušit svůj účet.

 

Jak si založit účet?

Do aplikace PatronGo se lze přihlásit pomocí účtu na Facebooku, Google nebo prostřednictvím AppleID.

Je samozřejmě možné zaregistrovat si i nový účet přímo v PatronGo.

 

PatronGo recenze: Výhody a nevýhody PatronGo

Výhoda je zřejmá: aplikace má šetřit peníze a také to dělá. To je nejen v dnešní době velmi užitečná funkce.

Vše je navíc velmi pohodlné a pokud povolíte aplikaci náhled na účet, nemusíte zdlouhavě procházet položku po položce a hledat svépomocí alternativy.

Také následné vyřizování smluv s novými dodavateli a poskytovateli je vítanou pomocí.

patrongo recenze aplikace

Aplikace je navíc zdarma, přihlásit se do ní lze přes různé běžné účty nebo si vytvořit účet nový. Zrušení účtu je otázkou okamžiku a využívání aplikace vás k ničemu nezavazuje.

Provozovatel aplikace není podle svého vyjádření spojený s žádnou konkrétní bankou, žádným konkrétním dodavatelem, poskytovatelem služeb apod.

Za každou akci, kterou uživatel v aplikaci provede, je potom odměněn body, které lze proměnit za zajímavé ceny. Aplikace je také uživatelsky velmi přívětivá.

Tato PatronGo recenze našla nevýhodu, kterou je fakt, že pro využívání všech možností je třeba povolit aplikaci náhled do bankovního účtu.

Povolení se samozřejmě vztahuje pouze na prohlížení, není s ním spojena žádná možnost účet ovládat, zadávat příkazy apod.

Nehrozí proto, že by někdo využil aplikaci k tomu, aby účet ovládl a okradl vás. Přesto se potenciálně jedná o vzdání se velmi citlivých informací.

Podle vyjádření provozovatele se systémem pracuje pouze automatizovaný systém, vše podléhá maximálnímu zabezpečení a dle platných právních norem typu GDPR.

 

Doporučte přítele a získejte odměnu

Aplikace PatronGo odměňuje také ty uživatele, kteří doporučí své známé a přátele.

Ve chvíli, kdy se vámi doporučený nový uživatel zaregistruje a umožní aplikaci náhled na účet, získáte peněžní odměnu, kterou si posléze můžete od částky 300 Kč přímo vybrat (podmínkou je plnoletost majitele účtu a alespoň 100 transakcí v posledních šesti měsících).

I to je tak cesta, jak vylepšit svůj rodinný rozpočet. Stejně jako řada dalších aplikací, PatronGo odměňuje své uživatele za aktivní používání.

Čím více jí budete používat, tím blíže budete mít zajímavé odměny.

 

Otázka PatronGo recenze zní Stáhnout nebo nestáhnout?

Šetřit v dnešní době potřebuje prakticky každý z nás. Je na nás, jaké cesty zvolíme, rozhodně se ale vyplatí mít na výběr z co nejvíce možností a hledat úspory všude, kde je to možné.

Mobilní aplikace PatronGo vám tuto možnost dá a je schopná s šetřením pomoci.

patrongo aplikace

Není sama o sobě zázračným lékem na zvyšující se ceny, ale může se jednat o další krok k tolik potřebným úsporám.

Je na každém, zda se rozhodne tuto možnost využít. Zdá se ale, že výhody aplikace PatronGo k tomu přímo vyzývají. Zvláště proto, že uživatele nic nestojí.

Jako úsporu, kterou je PatronGo schopen uživateli nabídnout, je na místě počítat i úsporu času, který by jinak musel věnovat analýze svých výdajů a hledání řešení.

Při současné nesmírně široké nabídce nejrůznějších produktů a nabídek by to mohlo trvat opravu hodně dlouho. Takový čas je potom možné věnovat tomu, co je v životě opravdu důležité.

TIP: Podívejte se, na 90+ tipů jak vydělat peníze nebo aktuální přehled nejlepších odměn zdarma.